heilige familie beeld 38cm
heilige familie beeld 38cm, 1 stuks, prachtig gedetailleerd beeld, handmatig ingeschilderd, en 300met de hand ingelegde spiegeltjes die een speels lichteffect geven. Hoogte 38 cm. Van resin (kunsthars), dat is minder zwaar en veel sterker dan gips. Afzonderlijk verpakt in doos en piepschuim...