»  Categorie: Meubels

Weergave:   Lijst   Blokken

Zorgbed  in hoogte verstelbaar In hoogte verstelbaar merk Malsh Zorgbed in hoogte verstelbaar In hoogte verstelbaar merk Malsh
Zorgbed in hoogte verstelbaar In hoogte verstelbaar merk Malsh
Kavelnummer: 1253 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€300,00
Kastje/ bijzettafel  Kastje/ bijzettafel
Kastje/ bijzettafel
Kavelnummer: 4423 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€10,00
bijzettafel in 2 delen bijzettafel in 2 delen
bijzettafel in 2 delen,
Kavelnummer: 542065 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€1,00
Barkruken 3 stuks Barkruken 3 stuks
barkrukken 3 stuks welke licht zijn beschadigd en de schroefjes voor het monteren van de zitting ontbreken
Kavelnummer: 676809 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€15,00
set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit
Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs wit ongemonteerd nieuw
Kavelnummer: 710793 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€110,00
Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit
Kavelnummer: 710794 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€110,00
Commode Commode
Comode verrijdbaar L 70 x B 56 x H 94 cm dit betreft een demomodel
Kavelnummer: 712476 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€10,00
Vitrine kast Vitrine kast
Vitrinekast afmeting c.a. 62 x 35 x170 cm 1 glasplaat met verlichting
Kavelnummer: 821788 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€5,00
Salontafel wit gelakt MDF ongemonteerd in doos Salontafel wit gelakt MDF ongemonteerd in doos
Salontafel wit gelakt MDF ongemonteerdd in doos breedte 120 cm x breedte 60 cm x hoogte 39 cm
Kavelnummer: 992572 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€15,00
tv kast tv kast
tv kast, acazia 155 cm breed 60cm hoog 55 cm diep incl 2 sleutels
Kavelnummer: 1 - Div Meubels D2 Brunssum
€90,00
stoel stoel
stoel, acazia 2 stuks
Kavelnummer: 2 - Div Meubels D2 Brunssum
€50,00
bank bank
bank, acazia 150 cm lang 45 cmdiep 50 cm hoog
Kavelnummer: 3 - Div Meubels D2 Brunssum
€90,00
tafel tafel
tafel, acazia 220 cm lang 100 cm breed
Kavelnummer: 4 - Div Meubels D2 Brunssum
€100,00
salontafel salontafel
salontafel, acazia 125 cm lang 80 cm breed 39 cm hoog
Kavelnummer: 5 - Div Meubels D2 Brunssum
€80,00
bijzetr tafel bijzetr tafel
bijzetr tafel, acazia 60 x 60 x 60 cm
Kavelnummer: 6 - Div Meubels D2 Brunssum
€22,00
tafel tafel
tafel, acazia 90x90 cm
Kavelnummer: 7 - Div Meubels D2 Brunssum
€80,00
tv kast tv kast
tv kast, acazia met twee glasplaten lengte 180 cm diepte 45 cm hoogte 50 cm
Kavelnummer: 8 - Div Meubels D2 Brunssum
€100,00
vitrinekast vitrinekast
vitrinekast, acazia met 3 glasplaten en 1 sleutel hoogte 200 cm breedte 70 cm diepte 40 cm scharnieren aan rechterzijde inclusief verlichting
Kavelnummer: 9 - Div Meubels D2 Brunssum
€100,00
vitrinekast vitrinekast
vitrinekast, acazia met 3 glasplaten en 1 sleutel hoogte 200 cm breedte 70 cm diepte 40 cm scharnieren aan linker zijde inclusief verlichting
Kavelnummer: 10 - Div Meubels D2 Brunssum
€100,00
boekenkast boekenkast
boekenkast,acazia hoogte 200 cm breedte 63 cm diepte 35 cm
Kavelnummer: 11 - Div Meubels D2 Brunssum
€85,00
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 [>] [>>]

Online meubelveiling

Bij Nedveiling online veilingen vindt u interessante meubels die worden aangeboden door derden. Voor lage prijzen kunt u in het bezit komen van onder meer tafels, bankstellen, fauteuils en opbergmeubelen voor verschillende doeleinden. Het aanbod is heel divers. Van kapstok tot spiegel en van kledingrek tot kast, u vindt bij ons een zeer gevarieerd en regelmatig wisselend aanbod. Dus ook voor u is er vast een buitenkansje bij.

Meubels in alle soorten en maten
Zoekt u leuke krukken of stoelen? Of een praktische kast, zodat u eens schoon schip kunt maken in uw woonkamer? Ook deze meubelstukken worden vaak via onze meubelveiling aangeboden. U treft verschillende stijlen aan, van klassiek tot ultramodern. Voor de liefhebber van tweedehands en nieuwe spullen zijn hier de mooiste stukken te vinden.

Bent u geïnteresseerd in een zitmeubel of lamp voor een prikje? Bekijk regelmatig ons aanbod, zodat u niets hoeft te missen. Kortom, wij hebben meubels en artikelen op het gebied van woninginrichting in alle soorten en maten. U kunt bij ons terecht voor mooie meubelstukken voor uw huis, maar ook voor uw winkel of bedrijf. Zonder de hoofdprijs te betalen.

Verrassende koopjes
Naast meubels biedt onze meubelveiling ook regelmatig originele interieur- of designstukken aan die dienen ter decoratie en die een prachtige eyecatcher vormen. U kunt met deze items voor weinig geld uw interieur verfraaien. Een meubel hoeft niet perse nieuw te zijn om te zorgen voor een verrassend effect. Met een portie creativiteit en indien nodig een opknapbeurt zult u hoge ogen gooien met uw meubels.

Overzichtelijk en voordelig winkelen
Bij Nedveiling kunt u overzichtelijk op categorie zoeken en snel de spullen vinden die uw interesse hebben. Bij ons kunt u winkelen voor bodemprijzen en zo enorme besparingen doen. Heeft u een stuk gekocht? Indien gewenst kunnen wij de aangekochte meubels bij u thuis bezorgen.

Bekijk regelmatig ons assortiment om te zien of er interessante kavels worden aangeboden. U vindt uiteenlopende meubelstukken uit restpartijen, inboedels of voorraad. Voor u vormt onze veilingsite een prachtige mogelijkheid om tegen lage kosten unieke stukken te verwerven. Met nedveiling.nl kunt u altijd uw voordeel doen.