»  Categorie: Decoratie

Weergave:   Lijst   Blokken

Doos met 12 stuks hangend windlicht glas Doos met 12 stuks hangend windlicht glas
Doos met 12 stuks hangend windlicht, assorti kleur, glas
Kavelnummer: 331 - Diverse partijen Wekerom 1D
€4,00
Rieten mandenset 3 stuks, Rieten mandenset 3 stuks,
Rieten mandenset 3 stuks, respectievelijk ca. rond 20cm, 30cm en 40cm
Kavelnummer: 354 - Diverse partijen Wekerom 1D
€9,00
Doos met 24 bloemenslingers Doos met 24 bloemenslingers
Doos met 24 bloemenslingers, ca. 2.5m lang
Kavelnummer: 363 - Diverse partijen Wekerom 1D
€3,00
Bolderkar decoratieartikel, doos a 6st. Bolderkar decoratieartikel, doos a 6st.
Bolderkar decoratieartikel, ca. 15 cm, doos a 6st.
Kavelnummer: 374 - Diverse partijen Wekerom 1D
€1,00
Kavelnummer: 375 - Diverse partijen Wekerom 1D
€1,00
Kavelnummer: 376 - Diverse partijen Wekerom 1D
€1,00
Kavelnummer: 377 - Diverse partijen Wekerom 1D
€1,00
Kavelnummer: 378 - Diverse partijen Wekerom 1D
€1,00
Kavelnummer: 379 - Diverse partijen Wekerom 1D
€1,00
Decoratieraam bloemen Decoratieraam bloemen
Decoratieraam bloemen, om 3st. planten aan te hangen
Kavelnummer: 418 - Diverse partijen Wekerom 1D
€3,00
Kavelnummer: 419 - Diverse partijen Wekerom 1D
€3,00
Kavelnummer: 420 - Diverse partijen Wekerom 1D
€3,00
Kavelnummer: 421 - Diverse partijen Wekerom 1D
€3,00
Kavelnummer: 422 - Diverse partijen Wekerom 1D
€3,00
2st. Decoratieraam bloemen 2st. Decoratieraam bloemen
2st. Decoratieraam bloemen, om 3st. planten aan te hangen
Kavelnummer: 424 - Diverse partijen Wekerom 1D
€5,00
Kavelnummer: 425 - Diverse partijen Wekerom 1D
€5,00
Decoratie-egel Decoratie-egel
Decoratie-egel,
Kavelnummer: 465 - Diverse partijen Wekerom 1D
€2,00
Waxinelichthouder 6cm hoog, rond 4,5cm, doos a 16st. Waxinelichthouder 6cm hoog, rond 4,5cm, doos a 16st.
Waxinelichthouder 6cm hoog, rond 4,5cm, doos a 16st.,
Kavelnummer: 501 - Diverse partijen Wekerom 1D
€2,00
Sieradenkistje, 2st. met kistje in kistje. bruin Sieradenkistje, 2st. met kistje in kistje. bruin
Sieradenkistje, 2st. met kistje in kistje. bruin,
Kavelnummer: 504 - Diverse partijen Wekerom 1D
€2,00
Kavelnummer: 505 - Diverse partijen Wekerom 1D
€2,00
[ 1 ] 2 3 4 5 ... [>] [>>]

Online veiling

Op een online veiling kun je prachtige items aantreffen ter decoratie. Dit hoeven niet altijd kostbare kunstwerken te zijn, leuke gadgets om het interieur te verrijken worden veelvuldig als kavel aangeboden. Anderzijds is een online veiling ideaal om snel van decoratieve spullen af te komen. Omdat veilingmeesters scherpe tarieven rekenen, en daar transparant in zijn, is het de moeite waard om je eens in de online veiling te verdiepen. In dit artikel wat beknopte informatie over decoratie kopen en verkopen middels een online veiling.

Welke kopers tref je aan?

Bij online veilingen tref je klanten aan van allerlei pluimage. Er zijn particulieren die het leuk vinden om decoratie tegen opbod te kopen, maar ook handelaren die proberen een partij te kopen om dat met winst door te verkopen. Niet uitzonderlijk brengt die handelaar de partij in een ander land op de markt. Onder de liefhebbers van tegen opbod kopen zitten veel koopjesjagers die iets op de kop proberen te tikken ver onder de werkelijke waarde. Het is ook ronduit leuk om eens op iets te bieden bij een veiling.

De online veiling is het trefpunt tussen kopers en verkopers

De mensen die kavels aanbieden zijn net zo divers dan de klanten. Het kan een handelaar zijn die met een restant decoratieve items zit, maar ook een particulier die overcompleet is. Laatste komt vooral veel voor na een verhuizing, diegene zit dan met decoratie wat hij of zij in het nieuwe huis niet goed kwijt kan. Dan is het leuk om zoiets aan te bieden op een veiling, en misschien iets bij de veiling terug te kopen wat wel goed in het nieuwe huis past. Niet voor niets zeggen ze bij veilingen, de koper van vandaag is de verkoper van morgen.

Verkopen en kopen via veilingen gaat snel

Vooral met restanten gaat verkopen via een veiling snel. In een dag tijd is de hele partij verkocht. De koper is blij, want die heeft voor een scherpe prijs een partij decoratie. De verkoper is blij want die heeft ruimte in zijn of haar magazijn.