Set/2 Kerstboom (2x) en set/2 pegel (2x) sneeuw look met glitter, 4 sets
€2,00
Startbod: | €1,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 21 Nov. 2014 21:00:00 |
Eindtijd | 23 Nov. 2014 20:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | 1.00 Kg. |
Staat kavel | Nieuw |
Set/2 Kerstboom (2x) en set/2 pegel (2x) sneeuw look met glitter, 4 sets.Breng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: