Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken.
Sluit melding
06 8390 6076 (Ma - Vrij 9.00 - 17.00 uur)
info@nedveiling.nl
Contact
FAQ
Nieuws
Bekijk onze reviews
Categorie
Home
Hoe werkt het
Iets te veilen?
Kosten
Inloggen
Registreren
Antiek
Auto en Transport
Boeken
Cosmetic
Decoratie
Detailhandel
Diversen
Diversen
Doe het zelf
Dvd en Cd
Electronica
Eten en Drinken
Gereedschap Machin.
Hard en Software
Hobby en knutsel
Huis en tuin
Kantoor en school
Kantoorinrichting
Keuken artikelen
Kleding & Accessoires
Meubels
Opruiming
Partijen
Schoenen
Speelgoed
Sport en vrije tijd
Textiel
Winkelinrichting
Magazijn opruiming Wamel D
Blokken
Lijst
Kavels
Veiling informatie
Sorteren op
Kavel titel (oplopend)
Kavel titel (aflopend)
Biedingen (oplopend)
Biedingen (aflopend)
Huidige prijs (oplopend)
Huidige prijs (aflopend)
Resterende tijd (oplopend)
Resterende tijd (aflopend)
Veiling informatie
Veiling:
Magazijn opruiming Wamel D
Kavels:
0
Locatie:
Wamel
Land:
Nederland
Opening veiling:
03-08-2015 21:00
Sluiting veiling:
11-08-2015 20:45
Kijkdag:
10-08-2015 10.00-12-00 uur
In deze veiling grote diversiteit partijen magazijn restanten
Afdrukversie kavellijst
Indien er een bod wordt uitgebracht 5 minuten voor het sluiten van een kavel wordt de sluitingstijd met vijf minuten verlengd
De kavels waarop nog geen bod is uitgebracht sluiten als de laatste kavel is gesloten.
Dossiermappen A4. 50x
1309 - 240 Magazijn opruiming Wamel D
Biedingen:
0
€1,00
Resterende tijd:
Gesloten
Glansspoelmiddel voor vaatwasser 7x
1309 - 243 Magazijn opruiming Wamel D
Biedingen:
0
€1,00
Resterende tijd:
Gesloten
Strijkwater 8x
1309 - 244 Magazijn opruiming Wamel D
Biedingen:
0
€1,00
Resterende tijd:
Gesloten
Kerst Deco 6 in doos. 38x
1309 - 245 Magazijn opruiming Wamel D
Biedingen:
0
€8,00
Resterende tijd:
Gesloten
Kerst deco 10x
1309 - 246 Magazijn opruiming Wamel D
Biedingen:
0
€4,00
Resterende tijd:
Gesloten
Potje kunstsneeuw. 150x
1309 - 247 Magazijn opruiming Wamel D
Biedingen:
0
€12,00
Resterende tijd:
Gesloten
...
16
17
18
19