Esprit tafel, houtkleur, gefineerd spaanplaat houtstructuur + 2 bankjes, gebruikssporen
Esprit tafel, houtkleur, gefineerd spaanplaat houtstructuur + 2 bankjes, gebruikssporen, afmeting tafel 80 x 137 cm, 80 cm hoog en dikte 3,7, afmeting bankje 45 x 123 cm en 45 cm hoog, ook te stapelen als stelling...