Schmink sets, 4 kleuren op display, 16 displays a 36 stuks, totaal 576 stuks
Startbod: | €20,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 02 Jul. 2015 21:00:00 |
Eindtijd | 15 Jul. 2015 21:25:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | 10.00 Kg. |
Staat kavel | Nieuw |
Schmink sets, 4 kleuren op display, 16 displays a 36 stuks, totaal 576 stuks, display beschadigdBreng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: