Heilige familie beeld 38cm,met spiegeltjes

Startbod: €8,00
Resterende tijd Gesloten
Starttijd 02 Oct. 2015 21:00:00
Eindtijd 09 Oct. 2015 19:40:00
Status veiling Gesloten
Veilingkosten 15%
Btw Marge
Verzendgewicht 1.50 Kg.
Staat kavel Nieuw

Heilige familie beeld 38cm, prachtig gedetailleerd beeld, handmatig ingeschilderd, en 250 met de hand ingelegde spiegeltjes die een speels lichteffect geven. Hoogte 38 cm. Van resin (kunsthars), dat is minder zwaar en veel sterker dan gips