Heilige familie beeld 38cm,met spiegeltjes
Startbod: | €8,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 02 Oct. 2015 21:00:00 |
Eindtijd | 09 Oct. 2015 19:40:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | Marge |
Verzendgewicht | 1.50 Kg. |
Staat kavel | Nieuw |
Heilige familie beeld 38cm, prachtig gedetailleerd beeld, handmatig ingeschilderd, en 250 met de hand ingelegde spiegeltjes die een speels lichteffect geven. Hoogte 38 cm. Van resin (kunsthars), dat is minder zwaar en veel sterker dan gipsBreng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: