€40,00
Startbod: |
€30,00 |
Resterende tijd |
Gesloten |
Starttijd |
22 Jul. 2016 21:00:00 |
Eindtijd |
01 Aug. 2016 20:30:00 |
Status veiling |
Gesloten |
Veilingkosten |
15% |
Btw |
21% |
Verzendgewicht
30.00 Kg. |
Staat kavel |
Nieuw |
Schatkist 60x35x35, 8 stuks, kunnen iets licht beschadigd zijn
Veiling informatie
- Veiling: Diverse goederen Weert 1Q
- Kavels: 0
- Locatie: Weert
- Land: Nederland
- Opening veiling: 22-07-2016 21:00
- Sluiting veiling: 01-08-2016 20:40
- Kijkdag: 27-7-2016 9.00 - 12.00 uur
Bezichtiging:
Pleunenweg 5
6005RZ Weert
Nederland
27-7-2016 9.00 - 12.00 uur
Afhalen:
Pleunenweg 5
6005RZ Weert
Nederland
5-8-2016 9.00 - 12.00 uur
Over deze kavel worden veilingkosten en BTW berekend.
Indien er een bod wordt uitgebracht 5 minuten voor het sluiten van een kavel wordt de sluitingstijd met vijf minuten verlengd
De kavels waarop nog geen bod is uitgebracht sluiten als de laatste kavel is gesloten.