Meubelveiling: Bied mee op diverse meubelstukken via Nedveiling!

»  Categorie: Meubels

Kavel titel
Kavel titel StijgendKavel titel Dalend
Huidig bod
Current Price StijgendCurrent Price Dalend
set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit
Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs wit ongemonteerd nieuw
Kavelnummer: 144 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€110,00
Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit
Kavelnummer: 145 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€110,00
3 barkrukken licht beschadigd 3 barkrukken licht beschadigd
3 barkrukken, welke licht zijn beschadigd en de schroefjes voor het monteren van de zitting ontbreken
Kavelnummer: 147 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€15,00
Commode Commode
verrijdbaar L 70 x B 56 x H 94 cm dit betreft een demomodel
Kavelnummer: 178 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€10,00
Vitrine kast Vitrine kast
afmeting c.a. 62 x 35 x170 cm 1 glasplaat met verlichting
Kavelnummer: 302 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€10,00
Kastje Kastje
afmeting 30 x 30 x 80 cm materiaal kunststof
Kavelnummer: 309 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€10,00
Salontafel wit gelakt MDF ongemonteerd in doos Salontafel wit gelakt MDF ongemonteerd in doos
breedte 120 cm x breedte 60 cm x hoogte 39 cm
Kavelnummer: 343 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€15,00
Comode  Comode
Comode met wielen en lade uitvoering hout nieuw in doos
Kavelnummer: 175 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€20,00
Kinderkledingkast  Kinderkledingkast
afmeting 60 x 50 x 120
Kavelnummer: 214 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
Canvas kast met 2 leggers  Canvas kast met 2 leggers
afmeting 80 x 60 x 35 cm
Kavelnummer: 220 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
Kast  Kast
met 5 planken,mand en zijvakken
Kavelnummer: 222 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
60 x 50 x 120
Kavelnummer: 227 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
Garderobe kast Garderobe kast
75 x 50 x 150 cm
Kavelnummer: 229 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
Kledingkast   Kledingkast
Afmeting 65 x 46 x 155 cm Kleur fuchsia
Kavelnummer: 276 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
Kledingkast   Kledingkast
Afmeting 65 x 46 x 155 cm Kleur groen
Kavelnummer: 277 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
afmeting 60 x 50 x 120 cm kleur blauw
Kavelnummer: 278 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
afmeting 60 x 50 x 120 cm kleur Fuchsia
Kavelnummer: 279 - Div producten veiling Biddinghuizen 1E
€10,00
Zorgbed  in hoogte verstelbaar Zorgbed in hoogte verstelbaar
In hoogte verstelbaar merk Malsh
Kavelnummer: 101 - Marge veiling Biddinghuizen 1G
€400,00
Kastje/ bijzettafel  Kastje/ bijzettafel
Kast/bijzettafel
Kavelnummer: 110 - Marge veiling Biddinghuizen 1G
€15,00
Set van 5 eetkamerstoelen Model Brussel  Set van 5 eetkamerstoelen Model Brussel
Set van 5 eetkamerstoelen Model Brussel Deze eetkamerstoelen worden gemonteerd geleverd
Kavelnummer: 146 - Div producten veiling Biddinghuizen 1D
€60,00
[ 1 ] 2 [>] [>>]

Online meubelveiling

Bij Nedveiling online veilingen vindt u interessante meubels die worden aangeboden door derden. Voor lage prijzen kunt u in het bezit komen van onder meer tafels, bankstellen, fauteuils en opbergmeubelen voor verschillende doeleinden. Het aanbod is heel divers. Van kapstok tot spiegel en van kledingrek tot kast, u vindt bij ons een zeer gevarieerd en regelmatig wisselend aanbod. Dus ook voor u is er vast een buitenkansje bij.

Meubels in alle soorten en maten
Zoekt u leuke krukken of stoelen? Of een praktische kast, zodat u eens schoon schip kunt maken in uw woonkamer? Ook deze meubelstukken worden vaak via onze meubelveiling aangeboden. U treft verschillende stijlen aan, van klassiek tot ultramodern. Voor de liefhebber van tweedehands en nieuwe spullen zijn hier de mooiste stukken te vinden.

Bent u geïnteresseerd in een zitmeubel of lamp voor een prikje? Bekijk regelmatig ons aanbod, zodat u niets hoeft te missen. Kortom, wij hebben meubels en artikelen op het gebied van woninginrichting in alle soorten en maten. U kunt bij ons terecht voor mooie meubelstukken voor uw huis, maar ook voor uw winkel of bedrijf. Zonder de hoofdprijs te betalen.

Verrassende koopjes
Naast meubels biedt onze meubelveiling ook regelmatig originele interieur- of designstukken aan die dienen ter decoratie en die een prachtige eyecatcher vormen. U kunt met deze items voor weinig geld uw interieur verfraaien. Een meubel hoeft niet perse nieuw te zijn om te zorgen voor een verrassend effect. Met een portie creativiteit en indien nodig een opknapbeurt zult u hoge ogen gooien met uw meubels.

Overzichtelijk en voordelig winkelen
Bij Nedveiling kunt u overzichtelijk op categorie zoeken en snel de spullen vinden die uw interesse hebben. Bij ons kunt u winkelen voor bodemprijzen en zo enorme besparingen doen. Heeft u een stuk gekocht? Indien gewenst kunnen wij de aangekochte meubels bij u thuis bezorgen.

Bekijk regelmatig ons assortiment om te zien of er interessante kavels worden aangeboden. U vindt uiteenlopende meubelstukken uit restpartijen, inboedels of voorraad. Voor u vormt onze veilingsite een prachtige mogelijkheid om tegen lage kosten unieke stukken te verwerven. Met nedveiling.nl kunt u altijd uw voordeel doen.