»  Categorie: Meubels

Weergave:   Lijst   Blokken

Kast  1 stuk Kast 1 stuk
Kast 1 stuk met 5 planken,mand en zijvakken
Kavelnummer: 822003 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit  Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs Wit
Set van 4 nieuwe eetkamerstoelen Model Parijs wit ongemonteerd nieuw in doos
Kavelnummer: 594605 - Goederen en markthandel veiling Biddinghuizen 4M
€120,00
Kavelnummer: 594604 - Goederen en markthandel veiling Biddinghuizen 4M
€120,00
Kavelnummer: 594603 - Goederen en markthandel veiling Biddinghuizen 4M
€120,00
Kavelnummer: 594602 - Goederen en markthandel veiling Biddinghuizen 4M
€120,00
Kavelnummer: 594601 - Goederen en markthandel veiling Biddinghuizen 4M
€120,00
Kinderkledingkast  Kinderkledingkast
afmeting 60 x 50 x 120 cm kleur Fuchsia
Kavelnummer: 822762 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Kinderkledingkast  1 stuk Kinderkledingkast 1 stuk
Kledingkast 1 stuk afmeting 60 x 50 x 120 cm kleur blauw
Kavelnummer: 822761 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Kledingkast  1 stuk Kledingkast 1 stuk
Kledingkast 1 stuk Afmeting 65 x 46 x 155 cm Kleur groen
Kavelnummer: 822760 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Kledingkast 1 stuk Afmeting 65 x 46 x 155 cm Kleur fuchsia
Kavelnummer: 822759 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Garderobe kast 1 stuk Garderobe kast 1 stuk
Gardarobe kast 1 stuk 75 x 50 x 150 cm
Kavelnummer: 822012 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Kinderkledingkast 1 stuk 60 x 50 x 120
Kavelnummer: 822010 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Canvas kast met 2 leggers  1 stuk Canvas kast met 2 leggers 1 stuk
Canvas kast met 2 leggers 1 stuk afmeting 80 x 60 x 35 cm
Kavelnummer: 822001 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Kinderkledingkast 1 stuk afmeting 60 x 50 x 120
Kavelnummer: 821994 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€5,00
Comode  1 stuk Comode 1 stuk
Comode 1 stuk met wielen en lade uitvoering hout nieuw in doos
Kavelnummer: 1198 - Consumenten art. veiling Biddinghuizen 4L
€20,00
[ 1 ]

Online meubelveiling

Bij Nedveiling online veilingen vindt u interessante meubels die worden aangeboden door derden. Voor lage prijzen kunt u in het bezit komen van onder meer tafels, bankstellen, fauteuils en opbergmeubelen voor verschillende doeleinden. Het aanbod is heel divers. Van kapstok tot spiegel en van kledingrek tot kast, u vindt bij ons een zeer gevarieerd en regelmatig wisselend aanbod. Dus ook voor u is er vast een buitenkansje bij.

Meubels in alle soorten en maten
Zoekt u leuke krukken of stoelen? Of een praktische kast, zodat u eens schoon schip kunt maken in uw woonkamer? Ook deze meubelstukken worden vaak via onze meubelveiling aangeboden. U treft verschillende stijlen aan, van klassiek tot ultramodern. Voor de liefhebber van tweedehands en nieuwe spullen zijn hier de mooiste stukken te vinden.

Bent u geïnteresseerd in een zitmeubel of lamp voor een prikje? Bekijk regelmatig ons aanbod, zodat u niets hoeft te missen. Kortom, wij hebben meubels en artikelen op het gebied van woninginrichting in alle soorten en maten. U kunt bij ons terecht voor mooie meubelstukken voor uw huis, maar ook voor uw winkel of bedrijf. Zonder de hoofdprijs te betalen.

Verrassende koopjes
Naast meubels biedt onze meubelveiling ook regelmatig originele interieur- of designstukken aan die dienen ter decoratie en die een prachtige eyecatcher vormen. U kunt met deze items voor weinig geld uw interieur verfraaien. Een meubel hoeft niet perse nieuw te zijn om te zorgen voor een verrassend effect. Met een portie creativiteit en indien nodig een opknapbeurt zult u hoge ogen gooien met uw meubels.

Overzichtelijk en voordelig winkelen
Bij Nedveiling kunt u overzichtelijk op categorie zoeken en snel de spullen vinden die uw interesse hebben. Bij ons kunt u winkelen voor bodemprijzen en zo enorme besparingen doen. Heeft u een stuk gekocht? Indien gewenst kunnen wij de aangekochte meubels bij u thuis bezorgen.

Bekijk regelmatig ons assortiment om te zien of er interessante kavels worden aangeboden. U vindt uiteenlopende meubelstukken uit restpartijen, inboedels of voorraad. Voor u vormt onze veilingsite een prachtige mogelijkheid om tegen lage kosten unieke stukken te verwerven. Met nedveiling.nl kunt u altijd uw voordeel doen.