Meubelveiling: Bied mee op diverse meubelstukken via Nedveiling!

»  Categorie: Meubels

Kavel titel
Kavel titel StijgendKavel titel Dalend
Huidig bod
Current Price StijgendCurrent Price Dalend
Canvas kast met 2 leggers  822001 Canvas kast met 2 leggers 822001
afmeting 80 x 60 x 35 cm
Kavelnummer: 220 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Comode  816582 Comode 816582
Comode met wielen en lade uitvoering hout nieuw in doos
Kavelnummer: 175 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€20,00
Garderobe kast 822012 Garderobe kast 822012
75 x 50 x 150 cm
Kavelnummer: 229 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kast  822003 Kast 822003
met 5 planken,mand en zijvakken
Kavelnummer: 222 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kinderkledingkast  821994 Kinderkledingkast 821994
afmeting 60 x 50 x 120
Kavelnummer: 214 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kinderkledingkast  822010 Kinderkledingkast 822010
60 x 50 x 120
Kavelnummer: 227 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kinderkledingkast  822761 Kinderkledingkast 822761
afmeting 60 x 50 x 120 cm kleur blauw
Kavelnummer: 278 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kinderkledingkast  822762 Kinderkledingkast 822762
afmeting 60 x 50 x 120 cm kleur Fuchsia
Kavelnummer: 279 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kledingkast   822759 Kledingkast 822759
Afmeting 65 x 46 x 155 cm Kleur fuchsia
Kavelnummer: 276 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
Kledingkast   822760 Kledingkast 822760
Afmeting 65 x 46 x 155 cm Kleur groen
Kavelnummer: 277 - Div goederen veiling Biddinghuizen E
€10,00
[ 1 ]

Online meubelveiling

Bij Nedveiling online veilingen vindt u interessante meubels die worden aangeboden door derden. Voor lage prijzen kunt u in het bezit komen van onder meer tafels, bankstellen, fauteuils en opbergmeubelen voor verschillende doeleinden. Het aanbod is heel divers. Van kapstok tot spiegel en van kledingrek tot kast, u vindt bij ons een zeer gevarieerd en regelmatig wisselend aanbod. Dus ook voor u is er vast een buitenkansje bij.

Meubels in alle soorten en maten
Zoekt u leuke krukken of stoelen? Of een praktische kast, zodat u eens schoon schip kunt maken in uw woonkamer? Ook deze meubelstukken worden vaak via onze meubelveiling aangeboden. U treft verschillende stijlen aan, van klassiek tot ultramodern. Voor de liefhebber van tweedehands en nieuwe spullen zijn hier de mooiste stukken te vinden.

Bent u geïnteresseerd in een zitmeubel of lamp voor een prikje? Bekijk regelmatig ons aanbod, zodat u niets hoeft te missen. Kortom, wij hebben meubels en artikelen op het gebied van woninginrichting in alle soorten en maten. U kunt bij ons terecht voor mooie meubelstukken voor uw huis, maar ook voor uw winkel of bedrijf. Zonder de hoofdprijs te betalen.

Verrassende koopjes
Naast meubels biedt onze meubelveiling ook regelmatig originele interieur- of designstukken aan die dienen ter decoratie en die een prachtige eyecatcher vormen. U kunt met deze items voor weinig geld uw interieur verfraaien. Een meubel hoeft niet perse nieuw te zijn om te zorgen voor een verrassend effect. Met een portie creativiteit en indien nodig een opknapbeurt zult u hoge ogen gooien met uw meubels.

Overzichtelijk en voordelig winkelen
Bij Nedveiling kunt u overzichtelijk op categorie zoeken en snel de spullen vinden die uw interesse hebben. Bij ons kunt u winkelen voor bodemprijzen en zo enorme besparingen doen. Heeft u een stuk gekocht? Indien gewenst kunnen wij de aangekochte meubels bij u thuis bezorgen.

Bekijk regelmatig ons assortiment om te zien of er interessante kavels worden aangeboden. U vindt uiteenlopende meubelstukken uit restpartijen, inboedels of voorraad. Voor u vormt onze veilingsite een prachtige mogelijkheid om tegen lage kosten unieke stukken te verwerven. Met nedveiling.nl kunt u altijd uw voordeel doen.