Unieke en zeer mooie babyknuffels 35cm groot merk bao 10 stuks
€22,00
Startbod: | €22,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 30 Sep. 2019 21:00:00 |
Eindtijd | 10 Oct. 2019 20:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | 2.00 Kg. |
Staat kavel | Nieuw |
Unieke en zeer mooie babyknuffels 35cm groot merk bao 10 stuks, engelse kwaliteit al goedgekeurd vanaf de geboorte heerlijk zacht en knuffelig 3 soorten gemengd ongesorteerd actuele winkelprijs in engeland is 17 pond per stuk.dit is een uitgelezen kans om iets unieks te bemachtigenBreng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: