Precisie tangen sets
Startbod: | €15,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 08 Mar. 2020 21:00:00 |
Eindtijd | 18 Mar. 2020 19:35:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | Deze kavel kan niet worden verzonden! |
Staat kavel | Nieuw |
2x Precisie tangen set, 4,5inch, 4-delig, kniptang/punttang/rondbektang/radiotang, terug verend, softgrip handvatten, GS en TUV gekeurd, dit betreft een nieuw product.Breng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: