»  Categorie: Fiets

Weergave:   Lijst   Blokken

Sparta Maxima  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta Maxima Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 50, 3 versnellingen, handrem,terugtraprem,koplamp naafdynamo,batterijverlichting achter, kleur rood
Kavelnummer: 345690 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Sparta FAB 1  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta FAB 1 Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 53, 3 versnellingen, terugtraprem, batterijverlichting voor en achter, frame aluminium , kleur wit/oranje ( limited edition )
Kavelnummer: 345691 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Sparta Granny  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta Granny Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 50, 7 versnellingen, handrem en terugtraprem,frame aluminium, kleur rood
Kavelnummer: 409220 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Avancer Miami damesfiets  Nieuw  rijklaargemaakt Avancer Miami damesfiets Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 53, terugtraprem, aluminium frame ( lichte beschadiging spatbord voor )
Kavelnummer: 409224 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Sparta Boncer Bullet * Nieuw * rijklaargemaakt Sparta Boncer Bullet * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 26, Framemaat 54, 7 versnellingen, rollebrake remmen voor en achter, frame staal kleur zilver/wit
Kavelnummer: 409225 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Sparta Marathon 7.0 * Nieuw * rijklaargemaakt  Sparta Marathon 7.0 * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 50, 7 versnellingen rollebrake remmen voor en achter, naafdynamo ( shimano ), batterijverlichting achter, kleur snowleopard/zwart
Kavelnummer: 409239 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Sparta Bulk Bullet  * Nieuw * rijklaargemaakt Sparta Bulk Bullet * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 26, Framemaat 54, 3 versnellingen, terugtraprem, batterij verlichting voor en achter kleur blackline ( lichte beschadiging voorvork )
Kavelnummer: 409249 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
Sparta Boncer Bullet  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta Boncer Bullet Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 26 Framemaat 54 ,7 versnellingen,rollebrake remmen voor en achter. Frame staal kleur zilver/wit lichte beschadigging op voor spatbord
Kavelnummer: 569357 - Diverse veiling Biddinghuizen 3O
€200,00
[ 1 ]