»  Categorie: Fiets

Weergave:   Lijst   Blokken

Kinderzitje voor fiets 1 stuk Kinderzitje voor fiets 1 stuk
Kinderzitje voor fiets 1 stuk,
Kavelnummer: 4879 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€3,00
Sparta Maxima  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta Maxima Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 50, 3 versnellingen, handrem,terugtraprem,koplamp naafdynamo,batterijverlichting achter, kleur rood
Kavelnummer: 345690 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta FAB 1  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta FAB 1 Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 53, 3 versnellingen, terugtraprem, batterijverlichting voor en achter, frame aluminium , kleur wit/oranje ( limited edition )
Kavelnummer: 345691 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta Granny  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta Granny Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 50, 7 versnellingen, handrem en terugtraprem,frame aluminium, kleur rood
Kavelnummer: 409220 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Avancer Miami damesfiets  Nieuw  rijklaargemaakt Avancer Miami damesfiets Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 53, terugtraprem, aluminium frame ( lichte beschadiging spatbord voor )
Kavelnummer: 409224 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta Boncer Bullet * Nieuw * rijklaargemaakt Sparta Boncer Bullet * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 26, Framemaat 54, 7 versnellingen, rollebrake remmen voor en achter, frame staal kleur zilver/wit
Kavelnummer: 409225 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta Marathon 7.0 * Nieuw * rijklaargemaakt  Sparta Marathon 7.0 * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 28, Framemaat 50, 7 versnellingen rollebrake remmen voor en achter, naafdynamo ( shimano ), batterijverlichting achter, kleur snowleopard/zwart
Kavelnummer: 409239 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta Bullet Blackline * Nieuw * rijklaargemaakt Sparta Bullet Blackline * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 26,Framemaat 54, 7 versnellingen, rollebrake remmen voor en achter, frame staal, kleur zwart
Kavelnummer: 409247 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta Bulk Bullet  * Nieuw * rijklaargemaakt Sparta Bulk Bullet * Nieuw * rijklaargemaakt
Wielmaat 26, Framemaat 54, 3 versnellingen, terugtraprem, batterij verlichting voor en achter kleur blackline ( lichte beschadiging voorvork )
Kavelnummer: 409249 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Sparta Boncer Bullet  Nieuw  rijklaargemaakt Sparta Boncer Bullet Nieuw rijklaargemaakt
Wielmaat 26 Framemaat 54 ,7 versnellingen,rollebrake remmen voor en achter. Frame staal kleur zilver/wit lichte beschadigging op voor spatbord
Kavelnummer: 569357 - Diversen veiling Biddinghuizen 2S
€200,00
Kinder fiets 18 inch paars met elfen stickers 1 stuks Kinder fiets 18 inch paars met elfen stickers 1 stuks
Kinder fiets 18 inch paars met elfen stickers 1 stuks, Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 1 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€10,00
Kinderfiets LOEKIE 12 inch 1 stuks Kinderfiets LOEKIE 12 inch 1 stuks
Kinderfiets LOEKIE 12 inch 1 stuks, Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 2 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€5,00
Meidenfiets zwart 24 inch met wielstandaard  DELTA Nostalgie 1 stuks Meidenfiets zwart 24 inch met wielstandaard DELTA Nostalgie 1 stuks
Meidenfiets zwart met wielstandaard DELTA Nostalgie 1 stuks ,inc slot met 1 sleutel Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 3 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€10,00
Witte meidenfiets  26 inch 1 stuks Witte meidenfiets 26 inch 1 stuks
Witte meidenfiets 26 inch 1 stuks, inc slot met 2 sleutels Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 4 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€15,00
Mountainbike blauw ASIMO 26 inch 1 stuks Mountainbike blauw ASIMO 26 inch 1 stuks
Mountainbike blauw ASIMO 26 inch 1 stuks , inc slot met 1 sleutel Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 6 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€15,00
Kinder fiets asimo blauw wit 1 stuks Kinder fiets asimo blauw wit 1 stuks
Kinder fiets asimo blauw wit 1 stuks, inc slot met 1 sleutel Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 7 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€5,00
Kinder fiets 20 inch blauw LYNX 1 stuks Kinder fiets 20 inch blauw LYNX 1 stuks
Kinder fiets 20 inch blauw LYNX 1 stuks , zonder slot Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 8 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€5,00
Meidenfiets PROPAL mint groen  1 stuks Meidenfiets PROPAL mint groen 1 stuks
Meidenfiets PROPAL mint groen 1 stuks, inc slot met 1 sleutel Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 9 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€15,00
Gazelle dames fiets zilver kleurig 1 stuks Gazelle dames fiets zilver kleurig 1 stuks
Gazelle dames fiets zilver kleurig 1 stuks , inc slot met 2 sleutels Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 10 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€15,00
Gazelle GRENOBLE heren  fiets 28 inch 1 stuks Gazelle GRENOBLE heren fiets 28 inch 1 stuks
Gazelle GRENOBLE heren fiets 28 inch 1 stuks, inc slot met 2 sleutels Fiets moet worden nagekeken
Kavelnummer: 11 - Fietsen en diverse veiling Weert 6D
€20,00
[ 1 ] 2 3 [>] [>>]