»  Categorie: Decoratie

Weergave:   Lijst   Blokken

Zilverkleurige buxusbol Zilverkleurige buxusbol
Zilverkleurige buxusbol, met verlichting
Kavelnummer: 189 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€2,00
Kavelnummer: 190 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€2,00
Waxkaarsen op batterij 11 stuks Waxkaarsen op batterij 11 stuks
Waxkaarsen op batterij 11 stuks,
Kavelnummer: 207 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichthouders in de vorm van eikeles en denneappels 5 sets van 2 stuks Waxinelichthouders in de vorm van eikeles en denneappels 5 sets van 2 stuks
Waxinelichthouders in de vorm van eikeles en denneappels 4 sets van 2 stuks,
Kavelnummer: 277 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichthouders 6 stuks Waxinelichthouders 6 stuks
Waxinelichthouders 6 stuks,
Kavelnummer: 75 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichthouders 18 stuks Waxinelichthouders 18 stuks
Waxinelichthouders 18 stuks,
Kavelnummer: 76 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichten 7 stuks Waxinelichten 7 stuks
Waxinelichten 7 stuks,
Kavelnummer: 97 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichten 5 stuks Waxinelichten 5 stuks
Waxinelichten 5 stuks,
Kavelnummer: 100 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichten 4 stuks Waxinelichten 4 stuks
Waxinelichten 4 stuks,
Kavelnummer: 96 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichten 3 stuks Waxinelichten 3 stuks
Waxinelichten 3 stuks,
Kavelnummer: 241 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichten 3 stuks,
Kavelnummer: 242 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichten 17 stuks Waxinelichten 17 stuks
Waxinelichten 17 stuks,
Kavelnummer: 99 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelichtbranders 3 stuks Waxinelichtbranders 3 stuks
Waxinelichtbranders 3 stuks,
Kavelnummer: 240 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Waxinelicht mix 12 stuks Waxinelicht mix 12 stuks
Waxinelicht mix 12 stuks,
Kavelnummer: 162 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Wandemmers 2 stuks Wandemmers 2 stuks
Wandemmers 2 stuks,
Kavelnummer: 210 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Wandborden dier 3 stuks Wandborden dier 3 stuks
Wandborden dier 3 stuks,
Kavelnummer: 234 - Div MARGE veiling 1X Pijnacker
€1,00
Verzilverd mechanisch zakhorloge Salute to the few ' FLT LT James paterson, NO.92 SQDN. Spitfire MK1 - KENT, August 1940 - 4680110 Verzilverd mechanisch zakhorloge Salute to the few ' FLT LT James paterson, NO.92 SQDN. Spitfire MK1 - KENT, August 1940 - 4680110
Verzilverd mechanisch zakhorloge Salute to the few ' FLT LT James paterson, NO.92 SQDN. Spitfire MK1 - KENT, August 1940 - 4680110
Kavelnummer: 59 - Div. veiling Vroomshoop 2H
€3,00
Verzilverd mechanisch zakhorloge - Remember me ' -Cap. Charlese Barrier, 457IH B 8 TH A.F - B17G Flying Fortress CAMBS.  - 4680111 Verzilverd mechanisch zakhorloge - Remember me ' -Cap. Charlese Barrier, 457IH B 8 TH A.F - B17G Flying Fortress CAMBS. - 4680111
Verzilverd mechanisch zakhorloge - Remember me ' -Cap. Charlese Barrier, 457IH B 8 TH A.F - B17G Flying Fortress CAMBS. - 4680111
Kavelnummer: 58 - Div. veiling Vroomshoop 2H
€3,00
Verzilverd mechanisch zakhorloge - Night Reaper' - Pilot officers King and Barker NO.600 SQDN Bristol Beaufighter  Cornwall, July 1942 - 4680106 Verzilverd mechanisch zakhorloge - Night Reaper' - Pilot officers King and Barker NO.600 SQDN Bristol Beaufighter Cornwall, July 1942 - 4680106
Verzilverd mechanisch zakhorloge - Night Reaper' - Pilot officers King and Barker NO.600 SQDN Bristol Beaufighter Cornwall, July 1942 - 4680106
Kavelnummer: 63 - Div. veiling Vroomshoop 2H
€3,00
Verzilverd mechanisch zakhorloge - Moment in time' Unknown German Pilot, -Junkers JU88 -KENT, August 1940 - 4680109 Verzilverd mechanisch zakhorloge - Moment in time' Unknown German Pilot, -Junkers JU88 -KENT, August 1940 - 4680109
Verzilverd mechanisch zakhorloge - Moment in time' Unknown German Pilot, -Junkers JU88 -KENT, August 1940 - 4680109
Kavelnummer: 60 - Div. veiling Vroomshoop 2H
€3,00
[ 1 ] 2 3 4 5 ... [>] [>>]

Online veiling

Op een online veiling kun je prachtige items aantreffen ter decoratie. Dit hoeven niet altijd kostbare kunstwerken te zijn, leuke gadgets om het interieur te verrijken worden veelvuldig als kavel aangeboden. Anderzijds is een online veiling ideaal om snel van decoratieve spullen af te komen. Omdat veilingmeesters scherpe tarieven rekenen, en daar transparant in zijn, is het de moeite waard om je eens in de online veiling te verdiepen. In dit artikel wat beknopte informatie over decoratie kopen en verkopen middels een online veiling.

Welke kopers tref je aan?

Bij online veilingen tref je klanten aan van allerlei pluimage. Er zijn particulieren die het leuk vinden om decoratie tegen opbod te kopen, maar ook handelaren die proberen een partij te kopen om dat met winst door te verkopen. Niet uitzonderlijk brengt die handelaar de partij in een ander land op de markt. Onder de liefhebbers van tegen opbod kopen zitten veel koopjesjagers die iets op de kop proberen te tikken ver onder de werkelijke waarde. Het is ook ronduit leuk om eens op iets te bieden bij een veiling.

De online veiling is het trefpunt tussen kopers en verkopers

De mensen die kavels aanbieden zijn net zo divers dan de klanten. Het kan een handelaar zijn die met een restant decoratieve items zit, maar ook een particulier die overcompleet is. Laatste komt vooral veel voor na een verhuizing, diegene zit dan met decoratie wat hij of zij in het nieuwe huis niet goed kwijt kan. Dan is het leuk om zoiets aan te bieden op een veiling, en misschien iets bij de veiling terug te kopen wat wel goed in het nieuwe huis past. Niet voor niets zeggen ze bij veilingen, de koper van vandaag is de verkoper van morgen.

Verkopen en kopen via veilingen gaat snel

Vooral met restanten gaat verkopen via een veiling snel. In een dag tijd is de hele partij verkocht. De koper is blij, want die heeft voor een scherpe prijs een partij decoratie. De verkoper is blij want die heeft ruimte in zijn of haar magazijn.