Prachtig antieke inlegpaneel Religieuze afsluitpaneel waar de hosti's achter werden geconserveerd
€4,00
Startbod: | €1,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 19 Sep. 2017 21:00:00 |
Eindtijd | 26 Sep. 2017 20:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | Marge |
Verzendgewicht | 3.00 Kg. |
Staat kavel | Gebruikt |
Prachtig antieke inlegpaneel tbv deur of luik Sleutelgat in het midden Herkomst Religieuze afsluitpaneel waar de hosti's achter werden geconserveerd. Herkomst Italie Rome Afmeting 35x46Breng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: