Natuurstenen binnentegels, 60x60x1,5cm, 23,7m²
Startbod: | €260,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 20 Sep. 2019 21:00:00 |
Eindtijd | 30 Sep. 2019 20:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | Deze kavel kan niet worden verzonden! |
Staat kavel | Nieuw |
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 60x60x1,5cm, oppervlakte: 23,7m², kleur: grijs, bewerking: gezoet, aantal pallets: 1, land van herkomst: china, code: 84Breng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: