heilige familie beelden 38cm, 2 stuks

€13,00

Startbod: €5,00
Resterende tijd Gesloten
Starttijd 14 Oct. 2014 21:00:00
Eindtijd 22 Oct. 2014 19:30:00
Status veiling Gesloten
Veilingkosten 15%
Btw 21%
Verzendgewicht 1.00 Kg.
Staat kavel Nieuw

heilige familie beelden 38cm, 2 stuks, prachtig gedetailleerd beeld, handmatig ingeschilderd, en 300met de hand ingelegde spiegeltjes die een speels lichteffect geven. Hoogte 38 cm. Van resin (kunsthars), dat is minder zwaar en veel sterker dan gips. Afzonderlijk verpakt in doos en piepschuim