heilige familie beelden 38cm, 2 stuks
€13,00
Startbod: | €5,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 14 Oct. 2014 21:00:00 |
Eindtijd | 22 Oct. 2014 19:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | 1.00 Kg. |
Staat kavel | Nieuw |
heilige familie beelden 38cm, 2 stuks, prachtig gedetailleerd beeld, handmatig ingeschilderd, en 300met de hand ingelegde spiegeltjes die een speels lichteffect geven. Hoogte 38 cm. Van resin (kunsthars), dat is minder zwaar en veel sterker dan gips. Afzonderlijk verpakt in doos en piepschuimBreng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: