Avancer Miami damesfiets Nieuw rijklaargemaakt
Kavel nr: 4
Wielmaat 28, Framemaat 53, terugtraprem, aluminium frame ( lichte beschadiging spatbord voor )

U moet ingelogd zijn om een bod te kunnen plaatsen.

Resterende tijd Gesloten
Starttijd 03 May. 2019 21:00:00
Eindtijd 20 May. 2019 19:35:00
Status veiling Gesloten
Veilingkosten 15%
Btw 21%
Verzendgewicht Deze kavel kan niet worden verzonden!
Staat kavel Nieuw
Beschrijving Wielmaat 28, Framemaat 53, terugtraprem, aluminium frame ( lichte beschadiging spatbord voor )
Bieden? dan kunt u hier
inloggen

kavel printen?

Kavel volgen?

Stuur info naar Vriend(in)

Bezichtiging:
Ploegschaar 15 (ingang aan de wentelploeg)
8256SM Biddinghuizen
Nederland
18-5-2019 9.00 - 12.00 uur
Afhalen:
8256SM Biddinghuizen
Nederland
25-5-2019 9.00 - 12.00 uur
Over deze kavel worden veilingkosten en BTW berekend.
Indien er een bod wordt uitgebracht 5 minuten voor het sluiten van een kavel wordt de sluitingstijd met vijf minuten verlengd

De kavels waarop nog geen bod is uitgebracht sluiten als de laatste kavel is gesloten.