» Natuursteen tegel veiling weert A

Weergave:   Lijst   Blokken

Sluiting: 30-09-2019 20:30
Locatie: Weert
Land: Nederland
Aantal kavels: 0
In deze veiling veilen wij in opdracht van belanghebbende aan natuursteen tegels, natuur mozaïektegels, natuursteen matjes en natuursteen strips in kleine en grotere partijen enz. enz.

Kavels kunnen bezorgt worden voor bezorgprijzen mail info@nedveiling.nl de kavelnummers in de mail te vermelden

Kavels ophalen op een andere dag:
Het later ophalen van de gewonnen kavels kan op een andere dag/datum wanneer er weer een uitleverdag is op dezelfde locatie.
De factuur dient dan wel per bank betaald zijn voor de eigenlijke afhaaldag.
Hou de website in de gaten voor de vellingsdatums

Natuurstenen binnentegels, 40x40x1,5cm, 18.5m² Natuurstenen binnentegels, 40x40x1,5cm, 18.5m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 40x40x1,5cm, oppervlakte: 18,5m², kleur: black, land van herkomst: china, aantal pallets: 1, code: 41
Kavelnummer: 1 - Natuursteen tegel veiling weert A
€165,00
Natuurstenen binnentegels, 50x50x1,5cm, 10m² Natuurstenen binnentegels, 50x50x1,5cm, 10m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 50x50x1,5cm, oppervlakte: 10m², kleur: light grey, land van herkomst: vietnam, aantal pallets: 1, code: 43
Kavelnummer: 2 - Natuursteen tegel veiling weert A
€90,00
Natuurstenen binnentegels, wildverband, 21m² Natuurstenen binnentegels, wildverband, 21m²
Natuurstenen binnentegels, type: wildverband, afmetingen circa: 20x20/20x40/40x40/40x60x1,5cm, oppervlakte: 21m², kleur: grijs genuanceerd, land van herkomst: vietnam, aantal pallets: 1, code: 44
Kavelnummer: 3 - Natuursteen tegel veiling weert A
€190,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 17m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 17m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 30cm breed en 2cm dik, oppervlakte: 17m², kleur: brown, bewerking: honed, aantal pallets: 1, code: 45
Kavelnummer: 4 - Natuursteen tegel veiling weert A
€153,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 51m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 51m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 30cm breed en 2cm dik, oppervlakte: 51m², kleur: brown, bewerking: honed, aantal pallets: 3, code: 45
Kavelnummer: 5 - Natuursteen tegel veiling weert A
€459,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 29m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 29m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 30cm breed en 2cm dik, oppervlakte: 29m², kleur: brown, bewerking: brushed, aantal pallets: 1, code: 46
Kavelnummer: 6 - Natuursteen tegel veiling weert A
€260,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 87m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 87m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 30cm breed en 2cm dik, oppervlakte: 87m², kleur: brown, bewerking: brushed, aantal pallets: 3, code: 46
Kavelnummer: 7 - Natuursteen tegel veiling weert A
€785,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 19m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 19m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 40cm breed en 1,5cm dik, oppervlakte: 19m², kleur: brown, bewerking: honed, aantal pallets: 1, code: 47
Kavelnummer: 8 - Natuursteen tegel veiling weert A
€170,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 38m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 38m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 40cm breed en 1,5cm dik, oppervlakte: 38m², kleur: brown, bewerking: honed, aantal pallets: 2, code: 47
Kavelnummer: 9 - Natuursteen tegel veiling weert A
€342,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 57m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 57m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 40cm breed en 1,5cm dik, oppervlakte: 57m², kleur: brown, bewerking: honed, aantal pallets: 3, code: 47
Kavelnummer: 10 - Natuursteen tegel veiling weert A
€515,00
Natuurstenen binnentegels, banenverband, 63m² Natuurstenen binnentegels, banenverband, 63m²
Natuurstenen binnentegels, type: banenverband diverse lengtes, afmetingen circa: 40cm breed en 1,5cm dik, oppervlakte: 63m², kleur: brown, bewerking: honed, aantal pallets: 4, code: 47
Kavelnummer: 11 - Natuursteen tegel veiling weert A
€565,00
Natuurstenen binnentegels, 30x30x1cm, 54m² Natuurstenen binnentegels, 30x30x1cm, 54m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 30x30x1cm, oppervlakte: 54m², kleur: rusty, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 64
Kavelnummer: 12 - Natuursteen tegel veiling weert A
€405,00
Natuurstenen binnentegels, 30x30x1cm, 37m² Natuurstenen binnentegels, 30x30x1cm, 37m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 30x30x1cm, oppervlakte: 37m², kleur: rusty, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 64
Kavelnummer: 13 - Natuursteen tegel veiling weert A
€275,00
Natuurstenen binnentegels, 40x40x1cm, 36m² Natuurstenen binnentegels, 40x40x1cm, 36m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 40x40x1cm, oppervlakte: 36m², kleur: rusty, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 65
Kavelnummer: 14 - Natuursteen tegel veiling weert A
€270,00
Natuurstenen binnentegels, 40x40x1cm, 12,6m² Natuurstenen binnentegels, 40x40x1cm, 12,6m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 40x40x1cm, oppervlakte: 12,6m², kleur: rusty, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 65
Kavelnummer: 15 - Natuursteen tegel veiling weert A
€95,00
Natuurstenen binnentegels, 40x60x1cm, 52,8m² Natuurstenen binnentegels, 40x60x1cm, 52,8m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 40x60x1cm, oppervlakte: 52,8m², kleur: grey green, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 66
Kavelnummer: 16 - Natuursteen tegel veiling weert A
€396,00
Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 63,2m² Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 63,2m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 20x20x1cm, oppervlakte: 63,2m², kleur: grey green, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 67
Kavelnummer: 17 - Natuursteen tegel veiling weert A
€475,00
Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 64m² Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 64m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 20x20x1cm, oppervlakte: 64m², kleur: grey green, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 67
Kavelnummer: 18 - Natuursteen tegel veiling weert A
€480,00
Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 37m² Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 37m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 20x20x1cm, oppervlakte: 37m², kleur: rusty, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 68
Kavelnummer: 19 - Natuursteen tegel veiling weert A
€277,00
Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 52m² Natuurstenen binnentegels, 20x20x1cm, 52m²
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 20x20x1cm, oppervlakte: 52m², kleur: rusty, uitstraling: slate, aantal pallets: 1, code: 68
Kavelnummer: 20 - Natuursteen tegel veiling weert A
€390,00
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 [>] [>>]