Natuurstenen binnentegels, 40x40x1,5cm, 18.5m²
Startbod: | €165,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 20 Sep. 2019 21:00:00 |
Eindtijd | 30 Sep. 2019 20:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | Deze kavel kan niet worden verzonden! |
Staat kavel | Nieuw |
Natuurstenen binnentegels, afmetingen circa: 40x40x1,5cm, oppervlakte: 18,5m², kleur: black, land van herkomst: china, aantal pallets: 1, code: 41Breng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: