Natuurstenen binnentegels, wildverband, 21m²
Startbod: | €190,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 20 Sep. 2019 21:00:00 |
Eindtijd | 30 Sep. 2019 20:30:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | 21% |
Verzendgewicht | Deze kavel kan niet worden verzonden! |
Staat kavel | Nieuw |
Natuurstenen binnentegels, type: wildverband, afmetingen circa: 20x20/20x40/40x40/40x60x1,5cm, oppervlakte: 21m², kleur: grijs genuanceerd, land van herkomst: vietnam, aantal pallets: 1, code: 44Breng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: