Meubelveiling: Bied mee op diverse meubelstukken via Nedveiling!

»  Categorie: Meubels

Kavel titel
Kavel titel StijgendKavel titel Dalend
Huidig bod
Current Price StijgendCurrent Price Dalend
Antieke - brocante stoel rechte poten Antieke - brocante stoel rechte poten
Antieke - brocante stoel rechte poten, oud type zit vulling bestaat uit vering en hooi
Kavelnummer: 220 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Antieke Bidstoel recht Antieke Bidstoel recht
Antieke Bidstoel recht ,
Kavelnummer: 221 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Antieke Bidstoel bewerkt Antieke Bidstoel bewerkt
Antieke Bidstoel bewerkt,
Kavelnummer: 222 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Antieke stoel houtsnijwerk Antieke stoel houtsnijwerk
Antieke stoel houtsnijwerk,
Kavelnummer: 224 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Antiek Chippendael kastje Antiek Chippendael kastje
Antiek Chippendael kastje ,
Kavelnummer: 261 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Bijenwas 500 ml Bijenwas 500 ml
Bijenwas 500 ml , beschermd en voedt uw blank houten meubelen.
Kavelnummer: 442 - Inbrengveiling sept 2017
€1,00
Bijenwas 500 ml , beschermd en voedt uw blank houten meubelen
Kavelnummer: 441 - Inbrengveiling sept 2017
€1,00
[ 1 ]

Online meubelveiling

Bij Nedveiling online veilingen vindt u interessante meubels die worden aangeboden door derden. Voor lage prijzen kunt u in het bezit komen van onder meer tafels, bankstellen, fauteuils en opbergmeubelen voor verschillende doeleinden. Het aanbod is heel divers. Van kapstok tot spiegel en van kledingrek tot kast, u vindt bij ons een zeer gevarieerd en regelmatig wisselend aanbod. Dus ook voor u is er vast een buitenkansje bij.

Meubels in alle soorten en maten
Zoekt u leuke krukken of stoelen? Of een praktische kast, zodat u eens schoon schip kunt maken in uw woonkamer? Ook deze meubelstukken worden vaak via onze meubelveiling aangeboden. U treft verschillende stijlen aan, van klassiek tot ultramodern. Voor de liefhebber van tweedehands en nieuwe spullen zijn hier de mooiste stukken te vinden.

Bent u geïnteresseerd in een zitmeubel of lamp voor een prikje? Bekijk regelmatig ons aanbod, zodat u niets hoeft te missen. Kortom, wij hebben meubels en artikelen op het gebied van woninginrichting in alle soorten en maten. U kunt bij ons terecht voor mooie meubelstukken voor uw huis, maar ook voor uw winkel of bedrijf. Zonder de hoofdprijs te betalen.

Verrassende koopjes
Naast meubels biedt onze meubelveiling ook regelmatig originele interieur- of designstukken aan die dienen ter decoratie en die een prachtige eyecatcher vormen. U kunt met deze items voor weinig geld uw interieur verfraaien. Een meubel hoeft niet perse nieuw te zijn om te zorgen voor een verrassend effect. Met een portie creativiteit en indien nodig een opknapbeurt zult u hoge ogen gooien met uw meubels.

Overzichtelijk en voordelig winkelen
Bij Nedveiling kunt u overzichtelijk op categorie zoeken en snel de spullen vinden die uw interesse hebben. Bij ons kunt u winkelen voor bodemprijzen en zo enorme besparingen doen. Heeft u een stuk gekocht? Indien gewenst kunnen wij de aangekochte meubels bij u thuis bezorgen.

Bekijk regelmatig ons assortiment om te zien of er interessante kavels worden aangeboden. U vindt uiteenlopende meubelstukken uit restpartijen, inboedels of voorraad. Voor u vormt onze veilingsite een prachtige mogelijkheid om tegen lage kosten unieke stukken te verwerven. Met nedveiling.nl kunt u altijd uw voordeel doen.