Schilderijen - Nedveiling, de online Partijen en Faillissementen veiling.

»  Categorie: Schilderijen

Kavel titel
Kavel titel StijgendKavel titel Dalend
Huidig bod
Current Price StijgendCurrent Price Dalend
Schilderij, Antiek look, op linnen geschilderd Schilderij, Antiek look, op linnen geschilderd
Schilderij, Antiek look, op linnen geschilderd in houten lijst, STEVENS, 60x50 cm
Kavelnummer: 186 - Winkelvoorraad 2I Rotterdam 2
€15,00
Bomen Schilderij gesigneerd D.B Bomen Schilderij gesigneerd D.B
Bomen Schilderij gesigneerd D.B, afmetingen 30x40 lijst 50x60
Kavelnummer: 9 - Veiling div partijen Helmond U
€2,00
Prachtig Oude potlood tekening gesigneerd Prachtig Oude potlood tekening gesigneerd
Prachtige potloodtekening gezet achter glas in houtenlijst Afmetingen buitenmaat 65cm breedte bij 80,5cm hoogte stempel op de achterzijde apostolaat van de rozenkrans antwepen deze heeft bestaan tot 1967 dus tekening is sowieso van voor die tijd
Kavelnummer: 14 - Veiling div partijen Helmond U
€2,00
Stilleven Gesigneerd 1975 Els van eyck Stilleven Gesigneerd 1975 Els van eyck
Stilleven Gesigneerd 1975 Els van eyck,
Kavelnummer: 34 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Urquhart Castle zeefdruk nummer 4/300 gesigneerd Urquhart Castle zeefdruk nummer 4/300 gesigneerd
Urquhart Castle zeefdruk nummer 4/300 gesigneerd, lijst 74x64
Kavelnummer: 54 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Schilderij met eenden op doek gesigneerd Schilderij met eenden op doek gesigneerd
Schilderij met eenden op doek gesigneerd , vraagprijs is de guldentijd was toen al 150 gulden en nu hebben we al bijna 20 jaar de euro in gebruik dus waarde zal stukken hoger liggen nu
Kavelnummer: 63 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Groot Schilderij Zonnebloemen gesigneerd 75x100 Groot Schilderij Zonnebloemen gesigneerd 75x100
Schilderij Zonnebloemen gesigneerd, geschilderd op doek komt uit 1974 zit een bult in het doek misschien plat te krijgen
Kavelnummer: 65 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Oud schilderij met craquelé gesigneerd 88x67 Oud schilderij met craquelé gesigneerd 88x67
Oud schilderij met craquelé gesigneerd 88x67 , Craquelé is de verf doek is in het echt donkerder dan op foto
Kavelnummer: 66 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Print MILLET maat 46x56 Print MILLET maat 46x56
Print MILLET maat 46x56,
Kavelnummer: 97 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Schilderij op linnen Gesigneerd bootjes in water en boom 18x24 Schilderij op linnen Gesigneerd bootjes in water en boom 18x24
Schilderij op linnen Gesigneerd bootjes in water en boom 18x24,
Kavelnummer: 125 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Tekening Maarten Oortwijn 1912-1996 Tekening Maarten Oortwijn 1912-1996
Tekening M.Oortwijn 1912-1996 , afmeting lijst 51x42
Kavelnummer: 219 - Veiling div partijen Helmond U
€1,00
Nr.102  Olieverf op doek , M.Anthonissen Nr.102 Olieverf op doek , M.Anthonissen
Schilderij Olieverf op doek ,kader is 66 x 56 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 587 - Inbrengveiling sept 2017
€15,00
Nr103 Olieverf op doek , M.Anthonissen Nr103 Olieverf op doek , M.Anthonissen
Schilderij Olieverf op doek kader is 63 x 73 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 589 - Inbrengveiling sept 2017
€15,00
Nr. 104 Olieverf op doek, M.Anthonissen Nr. 104 Olieverf op doek, M.Anthonissen
Schilderij Olieverf op doek ,kader is 90 x 70 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 586 - Inbrengveiling sept 2017
€20,00
Nr.105  Olieverf op doek , M.Anthonissen Nr.105 Olieverf op doek , M.Anthonissen
Nr. 105 Schilderij Olieverf op doek ,kader is 72 x 62 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 588 - Inbrengveiling sept 2017
€18,00
Nr. 106 Olieverf op doek , M.Anthonissen Nr. 106 Olieverf op doek , M.Anthonissen
Nr. 106 Schilderij Olieverf op doek , kader is 60 x 50 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 585 - Inbrengveiling sept 2017
€15,00
Nr. 107 Olieverf op doek , M.Anthonissen Nr. 107 Olieverf op doek , M.Anthonissen
Nr. 107 Schilderij Olieverf op doek, kader is 81 x 61 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 590 - Inbrengveiling sept 2017
€20,00
Schilderij Olieverf op doek 60 x 40 cm, M.Anthonissen Schilderij Olieverf op doek 60 x 40 cm, M.Anthonissen
Schilderij Olieverf op doek 60 x 40 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 599 - Inbrengveiling sept 2017
€3,00
	Schilderij Olieverf op doek 70 x 50 cm, M.Anthonissen Schilderij Olieverf op doek 70 x 50 cm, M.Anthonissen
Schilderij Olieverf op doek 70 x 50 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 594 - Inbrengveiling sept 2017
€5,00
Schilderij Olieverf op doek 50 x 70 cm, M.Anthonissen Schilderij Olieverf op doek 50 x 70 cm, M.Anthonissen
Schilderij Olieverf op doek 50 x 70 cm, M.Anthonissen
Kavelnummer: 595 - Inbrengveiling sept 2017
€5,00
[ 1 ] 2 3 [>] [>>]