# |
Omschrijving |
Huidig bod |
2001 |
Partij nagellak op kaart in de mix 300 stuks 5 doos a 60 stuks |
15,00 |
2002 |
Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 5XL 5 stuks |
10,00 |
2003 |
Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks |
10,00 |
2004 |
Presentatie map 20 stuks |
3,00 |
2005 |
Pick nick tray ruim 130 stuks |
10,00 |
2006 |
Sneeuwpopset 6 set |
2,00 |
2007 |
Partij grote plastick zakken 50 stuks 50x35 |
2,00 |
2008 |
2,00 |
2009 |
Led theelicht ex batt 20 stuks |
4,00 |
2010 |
Led theelicht ex batt 10 stuks |
3,00 |
2011 |
Clementoni puzzle 50 stuks |
15,00 |
2012 |
Batmintonset UMBRO met 2 rackets en shuttles 1 set |
3,00 |
2013 |
3,00 |
2014 |
500 stuks plastic zakken met plakstrip 33x43 cm 2 doos |
10,00 |
2015 |
Clementoni puzzle 12 stuks |
3,00 |
2016 |
Clementoni puzzle 12 stuks |
3,00 |
2017 |
Clementoni puzzle 12 stuks |
3,00 |
2018 |
Clementoni puzzle 12 stuks |
3,00 |
2019 |
Clementoni puzzle 12 stuks |
3,00 |
2020 |
Clementoni puzzle 12 stuks |
3,00 |
2021 |
500 stuks plastic zakken met plakstrip 33x43 cm 1 doos |
6,00 |
2022 |
10,00 |
2023 |
Clementoni puzzle 50 stuks |
15,00 |
2024 |
4,00 |
2025 |
4,00 |
2026 |
15,00 |
2027 |
Sneeuwpopset 6 set |
2,00 |
2028 |
Sneeuwpopset 6 set |
2,00 |
2029 |
10,00 |
2030 |
10,00 |
2031 |
10,00 |
2032 |
10,00 |
2033 |
10,00 |
2034 |
10,00 |
2035 |
10,00 |
2036 |
10,00 |
2037 |
Voetbaldoeltje UMBRo 1 stuks Zonder bal geleverd |
5,00 |
2038 |
5,00 |
2039 |
5,00 |
2040 |
5,00 |