Kavellijst Partijen Verhuisveiling Tilburg 6Q

2001 Partij nagellak op kaart in de mix 300 stuks 5 doos a 60 stuks 15,00
2002 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 5XL 5 stuks 10,00
2003 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks 10,00
2004 Presentatie map 20 stuks 3,00
2005 Pick nick tray ruim 130 stuks 10,00
2006 Sneeuwpopset 6 set 2,00
2007 Partij grote plastick zakken 50 stuks 50x35 2,00
2008 Partij grote plastick zakken 50 stuks 50x35 2,00
2009 Led theelicht ex batt 20 stuks 4,00
2010 Led theelicht ex batt 10 stuks 3,00
2011 Clementoni puzzle 50 stuks 15,00
2012 Batmintonset UMBRO met 2 rackets en shuttles 1 set 3,00
2013 Batmintonset UMBRO met 2 rackets en shuttles 1 set 3,00
2014 500 stuks plastic zakken met plakstrip 33x43 cm 2 doos 10,00
2015 Clementoni puzzle 12 stuks 3,00
2016 Clementoni puzzle 12 stuks 3,00
2017 Clementoni puzzle 12 stuks 3,00
2018 Clementoni puzzle 12 stuks 3,00
2019 Clementoni puzzle 12 stuks 3,00
2020 Clementoni puzzle 12 stuks 3,00
2021 500 stuks plastic zakken met plakstrip 33x43 cm 1 doos 6,00
2022 500 stuks plastic zakken met plakstrip 33x43 cm 2 doos 10,00
2023 Clementoni puzzle 50 stuks 15,00
2024 Led theelicht ex batt 20 stuks 4,00
2025 Led theelicht ex batt 20 stuks 4,00
2026 Partij nagellak op kaart in de mix 300 stuks 5 doos a 60 stuks 15,00
2027 Sneeuwpopset 6 set 2,00
2028 Sneeuwpopset 6 set 2,00
2029 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks 10,00
2030 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks 10,00
2031 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks 10,00
2032 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks 10,00
2033 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 4XL 5 stuks 10,00
2034 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 5XL 5 stuks 10,00
2035 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 5XL 5 stuks 10,00
2036 Sweatshirt SANTINO, Type: Roland, 5XL 5 stuks 10,00
2037 Voetbaldoeltje UMBRo 1 stuks Zonder bal geleverd 5,00
2038 Voetbaldoeltje UMBRo 1 stuks Zonder bal geleverd 5,00
2039 Voetbaldoeltje UMBRo 1 stuks Zonder bal geleverd 5,00
2040 Voetbaldoeltje UMBRo 1 stuks Zonder bal geleverd 5,00