Kavellijst Diverse goederen Weert 3T

1 Sleetjes ca 35 stuks div kleuren 6,00
2 Slee groot 3 stuks 4,00
3 Diverse mixhandel speelgoed enz ca 50 stuks / sets 5,00
4 Diverse mix handel ca 40 stuks hoofzakelijk willen en maxima maskers 5,00
5 Mixkavel met div items zie fot ca 35 stuks 4,00
6 Sneeuwscheppen ca 5 stuks met steel en handvat 5,00
7 Carnaval items sjaals en mutsen ca 25 stuks 4,00
8 Theelichthouders 2 maten ca 20 stuks 2,00
9 Partij laarsjes ca 7 paar 6,00
10 Partij sjaals en andere items krat vol ca 50 stuks 4,00
11 Partij sjaals en mutsen ca 60 stuks 7,00
12 Winterboots 5 paar div maten 5,00
13 Partij div mixhandel minimaal 200 stuks / sets 6,00
14 Houten decoratie onderzetters dia 10 cm ca 80 sets a 3 stuks 6,00
15 Decoratie items kerst ca 15 stuks 3,00
16 Deco glazen ca 15 stuks 2,00
17 Deco glazen ca 15 stuks 2,00
18 Theelichthouders ca 20 stuks 20 cm hoog 3,00
19 Orange artikelen div soorten ca 40 stuks 4,00
20 Decoratie schelpen in mandje dia 10 cm ca 80 sets 7,00
21 Houten decoratie onderzetters dia 10 cm ca 70 sets a 3 stuks 6,00
22 Div eurohandel ca 30 stuks / sets 3,00
23 Decoratie vogels ca 65 stuks 7,00
24 Diverse decoratie handel minimaal 300 stuks 7,00
25 Diverse decoratie items zie foto's ca 45 stuks 5,00
26 Decoratie schelpen in mandje dia 10 cm ca 80 sets 7,00
27 Erotische fun artikelen ca 50 stuks 10,00
28 Glazen potten ca 20 stuks 2,00
29 Carnavals sjaals en mutsen ca 50 stuks 8,00
30 Partij feestartikelen zie foto's minimaal 120 stuks / sets 9,00
31 Mutsen minimaal 60 stuks 8,00
32 Partij sjaals minimaal 50 stuks 9,00
33 Partij theelichthouders ca 50 stuks 4,00
34 Theelicht glaasjes ca 100 stuks 7,00
35 Glazen potten ca 30 stuks 3,00
36 Memoclips vruchten minimaal 200 sets a 6 stuks 8,00
37 Houten decoratie onderzetters dia 10 cm ca 80 sets a 3 stuks 6,00
38 Partij fotolijstjes ca 70 stuks 6,00
39 Foam roosjes minimaal 200 sets a 6 stuks 6,00
40 Decoratie bladeren ca 35 sets 3,00
41 Div opbergdozen kunne wat beschadigd zijn zie foto's 1,00
42 Decoratie hangers ca 100 stuks 6,00
43 Diverse eurohandel ca 30 stuks 4,00
44 Orange vlaggenlijn minimaal ca 120 stuks lengte 10 meter 8,00
45 Minizakjes met verlichting minimaal 150 stuks 5,00
46 Partij decoratie vlinders ca 300 sets a 3 stuks 12,00
47 Deco mos minimaal 60 zakjes 3,00
48 Sex timers ca 60 stuks 8,00
49 Deco mos minimaal 60 zakjes 3,00
50 Deco vaas 4 stuks 2,00
51 Div feestartikelen ca 150 stuks 9,00
52 Foam roosjes minimaal 200 sets a 6 stuks 6,00
53 Decoratie items zie foto's ca 60 sets 5,00
54 Partij orange artikelen ca 70 stuks /sets 6,00
55 Ijzeren theelichten ca 20 cm hoog ca 20 stuks 4,00
56 Div kleding ca 10 stuks 2,00
57 Foam roosjes minimaal 200 sets a 6 stuks 6,00
58 Decoratie kokos ca 15 zakken 2,00
59 Deco kerstboompjes ca 20 stuks 22 cm hoog 6,00
60 Partij div deco items zie foto's minimaal 70 stuks 6,00
61 Partij div eurohandel ca 50 stuks 4,00
63 Div feestartikelen ca 150 stuks 10,00
64 Glazen potjes ca 15 stuks 2,00
65 Deco theelichten ca 15 stuks kan een glaasje niet bij zitten 2,00
66 Glazen potjes ca 20 stuks 3,00
67 Partij feest stropdassen minimaal 150 stuks 18,00
68 Massager ca 60 stuks 5,00
69 Glazen potjes ca 15 stuks 2,00
70 Shooter glaasjes 11 sets a 4 stuks 3,00
71 Deco items kerst doos vol minimaal 50 stuks 5,00
72 Diverse items minimaal 150 stuks 7,00
73 Massager ca 60 stuks 5,00
74 Decoratie set ca 35 sets 4,00
75 Deco kerstboompjes ca 20 stuks 22 cm hoog 4,00
76 Diverse items zie foto's ca 50 stuks / sets 4,00
77 Dames riemen ca 150 stuks krat vol div kleuren 8,00
78 Foam deurhangers minimaal 120 stuks 6,00
79 Decoratie hout ca 15 zakken 5,00
80 Div deco items ca 15 sets 2,00
81 Div deco handel minimaal 150 stuks 6,00
82 Kaarsen dovers ca 200 stuks 6,00
83 Verf je eigen prinses ca 15 sets 6,00
84 Feestartikelen sjaals ca 50 stuks 7,00
85 Deco lint op rollen los ca 50 stuks 4,00
86 Decoratie artikelen ca 35 stuks 4,00
87 Diverse mutsen carnaval ca 35 stuks 7,00
88 Cadeau papier 15 rollen 2,00
89 Diverse sjaals en mutsen zie foto's ca 10 stuks 2,00
90 Dames legging 21 stuks div soorten 5,00
91 Partij div orange artikelen ca 120 stuks 12,00
92 Push up bars 9 sets 5,00
93 Diverse items 1,00
94 Klappers ca 25 stuks div afbeeldingen 5,00
95 Orange Nederland Boa's ca 45 stuks 6,00
96 Kleursets ca 17 stuks 7,00
97 Diverse items zie foto's ca 30 stuks 3,00
98 Partij slippers ca 50 paar div kleuren en maten 12,00
99 Kaarsen tang dovers ca 100 stuks 8,00
100 Div orange feestartikelen ca 60 stuks 5,00
101 Fiets voordrager 3 stuks 6,00
102 Orange tas 3 stuks 1 iets beschadigd 1,00
103 Feestpakket dames 8 sets 4,00
104 Make your own Minionhat 4 sets 3,00
105 Acryllak div kleuren 9 blikken 5,00
106 Theelichten ca 28 stuks div kleuren en soorten 1,00
107 Mega frisbee ca 9 stuks 3,00
108 Eierbeker 3 sets 1,00
109 Servettenhouders 4 stuks 3,00
110 Woody wood pecker boekje set 8 sets a 10 boekjes 4,00
111 Autodecoratieset 8 sets 2,00
112 Mandje met diverse bijouterie minimaal 100 stuks incl. mandje 4,00
113 Antislip protector ca 50 stuks 4,00
114 Fiets voordrager 4 stuks 9,00
115 Maak je eigen spaarpot ca 12 sets 6,00
116 Diverse eurohandel ca 22 stuks 3,00
117 Make your own Minionhat 10 sets 5,00
118 Feest artikelen ca 70 sets 6,00
119 Diverse eurohandel zie foto's ca 45 stuks / sets 5,00
120 Decoratie mos / blad ca 40 zakjes 2,00
121 Decoratie raamhangers ca 80 stuks 5,00
122 Div aardewerk gekleurd ca 11 sets 2,00
123 Plafondlamp 2,00
124 Diverse mixhandel ca 15 stuks 3,00
125 Aardewerk haardje 2,00
126 Fiets voordrager 5 stuks 14,00
127 Deco potpourri ca 70 zakjes 4,00
128 Doos vol met schoenen ca 34 paar div maten en kleuren 20,00
129 Fiets voordrager 5 stuks 10,00
130 Vogelvoederhuisjes ca 30 stuks hout 5,00
131 Diverse mixhandel minimaal ca 150 stuks 6,00
132 Pennen bakjes Disney ca 18 stuks 3,00
133 Partij diverse items zie foto's 14 stuks 2,00
134 Schelpenset ca 40 stuks dia 10 cm 7,00
135 Fietsvoordrager 2 stuks 6,00
136 Kinderspellen 2 stuks 3,00
137 Mix diverse ca 20 stuks 3,00
138 Fietsvoordrager 4 stuks 8,00
139 Fiets voordrager 5 stuks 12,00
140 Diverse deco handel ca 15 stuks zie foto's 4,00
141 Fiets voordrager 5 stuks 10,00
142 Pitch fork ca 20 stuks 4,00
143 Glazen theelichten ca 50 stuks 3,00
144 Diverse eurohandel ca 30 stuks 3,00
145 Partij orange en feestartikelen ca 100 stuks 6,00
146 Partij diverse schoenen ca 100 paar div maten 40,00
147 Partij diverse schoenen ca 45 paar div maten en soorten 25,00
148 Partij sloffen div soorten en maten ca 60 paar 20,00
149 Partij slippers div kleuren en maten ca 120 paar 35,00
150 Partij schoenen ca 30 paar div maten en soorten 19,00
151 Vogelhuis voor pindakaaspot ca 60 stuks 8,00
152 Diverse sjaals mutsen, schoenen slippers enz ca 100 stuks 30,00
153 Partij div schoenen zie foto's div maten ca 35 paar 15,00
154 Pindakaas vogelhuisjes ca 26 stuks 4,00
155 Div paas mix ca 35 stuks 2,00
156 Supermop ca 35 stuks 2,00
157 Div mos en blad deco ca 50 zakjes 3,00
158 Raamdecoratie hagers ca 70 stuks 5,00
159 Diverse decoratie handel ca 40 stuks 4,00
160 Partij diverse handel zie foto's ca 65 stuks 5,00
161 Partij diverse handel ca 150 stuks hoofdzakelijk rietjessets 3,00
162 Kaarsen schaaltjes ca 30 stuks 3,00
163 Decoratie items ca 60 stuks 4,00
164 Partij diverse handel zie foto's ca 70 stuks 4,00
165 Supermop ca 35 stuks 2,00
166 Partij diverse items zie foto's ca 50 stuks /sets 4,00
167 Deco items ca 9 stuks 1,00
168 Kaarsen 2 stuks 1,00
169 Decoratie set ca 30 sets 4,00
170 Diverse items zie foto's ca 60 stuks 3,00
171 Diverse items ca 30 stuks 2,00
172 Toner voor TN3060 2,00
173 Div carnavalskleding ca 12 stuks 6,00
174 Advent kalender 12 stuks 2,00
175 Oude noren 2,00
176 Memobordjes 11 stuks 3,00
177 Wand decoratie ca 20 stuks 4,00
178 Wanddecoratie met spreuken ca 25 stuks 4,00
179 Houten theelichten ca 38 stuks 4,00
180 Decoratie set ca 28 sets 5,00
181 Diverse items zie foto's ca 20 stuks 2,00
182 Snowboogie ca 7 stuks 2,00
183 Houten theelichten ca 35 stuks 4,00
184 Fotolijstjes ca 120 stuks 8,00
185 Deco items 3 stuks 2,00
186 Diverse pruiken 7 stuks 3,00
187 Cadeau papier ca 40 rollen 3,00
188 Glazen theelichten ca 48 stuks 3,00
189 Fiets voordrager 4 stuks 8,00
190 Decoratie set ca 30 sets 3,00
191 Decoratie potten en flessen ca 30 stuks 4,00
192 Partij diverse mixhandel ca 50 stuks 5,00
193 Partij div eurohandel ca 80 stuks 6,00
194 Partij decoratie glaasjes ca 35 stuks 4,00
195 Decoratie theelicht en kaars houders ca 40 stuks 4,00
196 Diverse mixhandel ca 150 stuks 5,00
197 Div eurohandel ca 25 stuks zie foto's 5,00
198 Decoratie knijpers ca 70 sets a 6 stuks 5,00
199 Decoratie flessen ca 223 stuks div kleuren 4,00
200 Servetten ca 120 pakjes 6,00
201 Glazen deco potten en flessen ca 30 stuks 4,00
202 Diverse kinder items ca 100 stuks zie foto's 5,00
203 Theelichthouders ca 45 stuks 4,00
204 Div mix ca 35 stuks 4,00
205 Deco flessen glas ca 24 stuks 3,00
206 Flessen deco ca 32 stuks 3,00
207 Diverse mixhandel ca 45 stuks 4,00
208 Orange ites ca 55 stuks 5,00
209 Vloermoppen ca 20 stuks 2,00
210 Kokos decoratie schalen ca 12 zakken 2,00
211 Decoratie items ca 45 stuks 3,00
212 Nivea creme 6 stuks 2,00
213 Paraplus div 5 stuks 4,00
214 Spinnenwebben 7 stuks 3,00
215 Cadeau papier ca 70 rollen 7,00
216 Pindakaas vogelhuisjes ca 7 stuks 2,00
217 Div carnaval en verkleedpakjes ca 30 stuks 10,00
218 Orange tafelkleden 3 stuks 1,00
219 Display hout uitklapbaar 4,00
220 Boerderij vouwpakket 4 sets 2,00
221 Eierhouders 2 stuks 1,00
222 Wanddecoratie 2 stuks op alu frame gespannen 4,00
223 Hair spray 36 stuks kleur 4,00
224 Vlaggelijn 10 meter ca 180 stuks 12,00
225 Kussen 1,00
226 Fietstassen 2 stuks 6,00
227 Diverse paasartikelen incl. kistjes 2,00
228 Carnavals kostuums ca 7 stuks zie foto's 6,00
229 Vlaggen lijn ca 60 stuks a 6 meter div soorten 4,00
230 Maak je eigen vogelhuisje 3 stuks 2,00
231 Vouw opbergdozen 3 stuks kan wat aan beschadigd zijn 1,00
232 Cadeau papier ca 70 rollen 7,00
233 Kaarsen op tableau ca 13 stuks 1,00
234 Halloween lantaarns ca 8 stuks 3,00
235 Glazen potten ca 30 stuks 3,00
236 Decoratie vaasjes zie foto's div kleuren ca 35 stuks 4,00
237 Cadeau papier ca 140 rollen 12,00
238 Partij div mixhandel zie foto's ca 30 stuks 4,00
239 Diverse eurohandel ca 70 stuks / sets 5,00
240 Div decor handel ca 40 stuks 4,00
241 Deco flessen ca 25 stuks 3,00
242 Decoratie flessen en theelichthouders ca 30 stuks 3,00
243 Deco flessen ca 25 stuks 3,00
244 Carstickersets ca 120 sets 7,00
245 Nagellak 27 doosjes a 12 stuks 324 stuks totaal 25,00
246 Deco flessen ca 24 stuks 3,00
247 Deco flessen ca 25 stuks 3,00
248 Div mix ca 60 stuks 5,00
249 Car decoratie feest pakket ca 30 sets 3,00
250 Theelichthouder ca 75 stuks 5,00
251 Diverse handel ca 40 stuks 4,00
252 Partij div schoenen en laarzen ca 10 paar zie foto's div maten en soorten 8,00