# |
Omschrijving |
Huidig bod |
1 |
Kop en schotel met gebaksbordje per set 6 sets GEEL verpakking waterschade |
4,00 |
2 |
4,00 |
3 |
Kop en schotel met gebaksbordje per set 12 sets GEEL verpakking waterschade |
7,00 |
4 |
7,00 |
5 |
Nagelknippers 3 per set 15 sets |
4,00 |
6 |
4,00 |
7 |
Nagelknippers 3 per set 22 sets |
6,00 |
8 |
Seconde lijm 2 per set 10 sets |
4,00 |
9 |
5,00 |
10 |
4,00 |
11 |
Pennen sets 10 sets |
3,00 |
12 |
Pennen sets 10 sets |
3,00 |
13 |
Pennen sets 14 sets |
4,00 |
14 |
Ijs loly makers div kleuren ROND 14 stuks |
2,00 |
15 |
Flessen openers 14 stuks |
3,00 |
16 |
Grote bekers div kleuren 11 stuks |
3,00 |
17 |
3,00 |
18 |
3,00 |
19 |
IJs lolly makers rond 25 stuks |
3,00 |
20 |
3,00 |
21 |
3,00 |
22 |
3,00 |
23 |
Mix doos batterijen |
6,00 |
24 |
Schilderijen 4 stuks |
3,00 |
25 |
Aperitief glaasjes div kleuren 25 stuks |
3,00 |
26 |
3,00 |
27 |
3,00 |
28 |
Luchtverfrissers met inhoud 10 stuks |
2,00 |
29 |
2,00 |
30 |
2,00 |
31 |
Potlockers 2 per set 24 sets |
1,00 |
32 |
1,00 |
33 |
1,00 |
34 |
1,00 |
35 |
Disney bekers div kleuren 20 stuks |
7,00 |
36 |
7,00 |
37 |
7,00 |
38 |
7,00 |
39 |
Graskantel scharen 3 stuks |
5,00 |
40 |
Graskantel scharen 3 stuks |
5,00 |
41 |
Graskantel scharen 3 stuks |
5,00 |
42 |
Tuinsproeiers 3 stuks |
4,00 |
43 |
Tuinsproeiers 3 stuks |
4,00 |
44 |
Tuinsproeiers 3 stuks |
4,00 |
45 |
Tuinsproeiers 3 stuks |
4,00 |
46 |
Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks |
2,00 |
47 |
2,00 |
48 |
2,00 |
49 |
2,00 |
50 |
Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks |
3,00 |
51 |
3,00 |
52 |
3,00 |
53 |
Div raspen met bakje 5 stuks |
3,00 |
54 |
3,00 |
55 |
Ijs loly makers plat div kleuren 10 stuks |
3,00 |
56 |
3,00 |
57 |
3,00 |
58 |
3,00 |
59 |
Luchtverfrissers voor de wc 10 houders + 30 flacons |
4,00 |
60 |
4,00 |
61 |
4,00 |
62 |
Luchtverfrissers voor de wc 20 houders + 60 flacons |
8,00 |
63 |
8,00 |
64 |
8,00 |
65 |
BBQ Rvs set |
2,00 |
66 |
BBQ Rvs set |
2,00 |
67 |
BBQ Rvs set |
2,00 |
68 |
Aftersex doekjes 12 doosjes a 36 stuks |
3,00 |
69 |
BBQ staalborstel 5 stuks |
3,00 |
70 |
BBQ staalborstel 5 stuks |
3,00 |
71 |
BBQ staalborstel 5 stuks |
3,00 |
72 |
BBQ staalborstel 5 stuks |
3,00 |
73 |
Badstoppers 24 stuks |
4,00 |
74 |
Badstoppers 24 stuks |
4,00 |
75 |
Badkamer matten div kleuren 2 stuks |
3,00 |
76 |
Badkamer matten div kleuren 4 stuks |
6,00 |
77 |
6,00 |
78 |
6,00 |
79 |
Strecher rood |
3,00 |
80 |
Tafel inklapbaar PAARS licht beschadigd |
3,00 |
81 |
Tafel inklapbaar ORANJE licht beschadigd |
3,00 |
82 |
Stofdoekjes met houder 4 stuks |
1,00 |
83 |
Kop en schotel met gebaksbordje 6 sets ORANJE verpakking waterschade |
4,00 |
84 |
4,00 |
85 |
Kop en schotel met gebaksbordje 12 sets ORANJE verpakking waterschade |
8,00 |
86 |
8,00 |
87 |
Boterham doosjes 4 stuks |
1,00 |
88 |
Markeerstiften set van 4 stuks 10 stuks |
2,00 |
89 |
2,00 |
90 |
3,00 |
91 |
2,00 |
92 |
Platic bakjes met elastiek 6 stuks |
2,00 |
93 |
2,00 |
94 |
2,00 |
95 |
Tape met dispensers 5 sets |
3,00 |
96 |
Tape met dispensers 5 sets |
3,00 |
97 |
Tape met dispensers 10 sets |
5,00 |
98 |
Tape met dispensers 10 sets |
5,00 |
99 |
Eare phone 4 stuks |
3,00 |
100 |
Thee lichtjes LED 4 stuks |
2,00 |
101 |
Thee lichtjes LED 4 stuks |
2,00 |
102 |
Thee lichtjes LED 8 stuks |
3,00 |
103 |
Ijs loly makers set van 2 stuks 10 stuks |
3,00 |
104 |
3,00 |
105 |
3,00 |
106 |
3,00 |
107 |
Kinderarmbandjes per 2 stuks 10 sets |
2,00 |
108 |
2,00 |
109 |
Kinderarmbandjes per 2 stuks 15 sets |
3,00 |
110 |
Seconde lijm per 2 stuks 10 sets |
3,00 |
111 |
Seconde lijm per 2 stuks 18 sets |
5,00 |
112 |
5,00 |
113 |
Luchtverfrissers met inhoud 15 stuks |
3,00 |
114 |
3,00 |
115 |
Luchtverfrissers met inhoud 20 stuks |
4,00 |
116 |
Graskantel scharen 6 stuks |
7,00 |
117 |
Graskantel scharen 6 stuks |
7,00 |
118 |
Graskantel scharen 6 stuks |
7,00 |
119 |
Tuinsproeiers 6 stuks |
7,00 |
120 |
Tuinsproeiers 6 stuks |
7,00 |
121 |
Tuinsproeiers 6 stuks |
7,00 |
122 |
Tuinsproeiers 6 stuks |
7,00 |
123 |
Desinfection 2 stuks van 1 liter |
2,00 |
124 |
2,00 |
125 |
2,00 |
126 |
2,00 |
127 |
Knp boekjes set van 5 stuks 10 sets |
5,00 |
128 |
5,00 |
129 |
5,00 |
130 |
5,00 |
131 |
Jongleer keggelsets 6 sets |
2,00 |
132 |
Jongleer keggelsets 6 sets |
2,00 |
133 |
Jongleer ringen 6 sets |
2,00 |
134 |
Jongleer ringen 6 sets |
2,00 |
135 |
Jongleer ringen 6 sets |
2,00 |
136 |
Plastic handschoenen set van 50 stuks 10 sets |
4,00 |
137 |
4,00 |
138 |
Plastic handschoenen set van 50 stuks 20 sets |
7,00 |
139 |
7,00 |
140 |
Tuinschaar |
3,00 |
141 |
5,00 |
142 |
Disney notitie boekjes set van 8 stuks 7 sets |
3,00 |
143 |
3,00 |
144 |
Flesjes lijm 8 stuks |
3,00 |
145 |
Flesjes lijm 8 stuks |
3,00 |
146 |
Flesjes lijm 8 stuks |
3,00 |
147 |
Flesjes lijm 8 stuks |
3,00 |
148 |
Bakvormen 5 sets |
2,00 |
149 |
Bakvormen 5 sets |
2,00 |
150 |
Grote dobbelstenen div kleuren set van 2 stuks 8 sets |
5,00 |
151 |
2,00 |
152 |
Afdruipbak voor bestek div kleuren 10 stuks |
3,00 |
153 |
3,00 |
154 |
Minibaskets set per 3 stuks 8 sets ROND |
3,00 |
155 |
3,00 |
156 |
3,00 |
157 |
Mini baskets per set van 3 stuks 8 sets ovaal |
3,00 |
158 |
3,00 |
159 |
3,00 |
160 |
Schoenlepels set van 3 stuks 3 sets |
1,00 |
161 |
Beeldjes div soorten uitzoeken ter plekke 25 stuks |
4,00 |
162 |
4,00 |
163 |
4,00 |
164 |
Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 6 sets |
4,00 |
165 |
4,00 |
166 |
4,00 |
167 |
Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 12 sets |
7,00 |
168 |
7,00 |
169 |
BBQ staalborstel 4 stuks |
3,00 |
170 |
BBQ staalborstel 3 stuks |
3,00 |
171 |
BBQ staalborstel 3 stuks |
3,00 |
172 |
Diembladen 4 stuks |
2,00 |
173 |
Diembladen 4 stuks |
2,00 |
174 |
Jongleer ringen 6 sets |
2,00 |
175 |
Jongleer kegels 6 sets |
2,00 |
176 |
Jongleer kegels 6 sets |
2,00 |
177 |
BBQ blaasbalg 2 stuks |
3,00 |
178 |
Waterpistolen Ca 23cm 3 stuks |
3,00 |
179 |
3,00 |
180 |
Kleine waterpistooltjes 5 stuks |
2,00 |
181 |
Hard plastic bekers 6 stuks |
2,00 |
182 |
Hard plastic bekers 6 stuks |
2,00 |
183 |
3,00 |
184 |
Rieten manden 2 stuks |
4,00 |
185 |
Kaars in bakje met reserve set 10 sets |
4,00 |
186 |
4,00 |
187 |
Honden speelgoed 6 stuks |
3,00 |
188 |
Honden speelgoed 6 stuks |
3,00 |
189 |
Honden speelgoed 6 stuks |
3,00 |
190 |
Tasspiegeltjes 100 stuks |
6,00 |
191 |
Tasspiegeltjes 100 stuks |
3,00 |
192 |
Gras kantelscharen 3 stuks |
5,00 |
193 |
Sneeuwbal makers 5 stuks |
3,00 |
194 |
Sneeuwbal makers 5 stuks |
3,00 |
195 |
Mini basket set van 3 stuks 8 sets VIERKANT |
3,00 |
196 |
3,00 |
197 |
Grote luchtverfrissers 10 stuks |
2,00 |
198 |
2,00 |
199 |
2,00 |
200 |
2,00 |
201 |
Bakvorm voor eieren 10 stuks |
1,00 |
202 |
1,00 |
203 |
Mooie badkamer matten div kleuren 4 stuks |
5,00 |
204 |
5,00 |
205 |
5,00 |
206 |
5,00 |
207 |
Skim board |
2,00 |
208 |
3,00 |
209 |
Ijslolly makers plat div kleuren 10 stuks |
2,00 |
210 |
2,00 |
211 |
2,00 |
212 |
2,00 |
213 |
Tuinsproeiers 3 stuks |
4,00 |
214 |
Tuinsproeiers 4 stuks |
5,00 |
215 |
Gras kantelscharen 3 stuks |
5,00 |
216 |
Bijzet tafeltjes RVS poten met glazen plaat |
4,00 |
217 |
Honden ballen 10 stuks |
2,00 |
218 |
Honden ballen 10 stuks |
2,00 |
219 |
Houten borstels 6 stuks |
3,00 |
220 |
Houten borstels 6 stuks |
3,00 |
221 |
Watermeters voor de tuin 6 stuks |
2,00 |
222 |
2,00 |
223 |
Zinken bloempotten haast voor niks 10 stuks |
2,00 |
224 |
2,00 |
225 |
Zinken bloempotten haast voor niks 20 stuks |
4,00 |
226 |
4,00 |
227 |
Zinken bloempotten haast voor niks 30 stuks |
5,00 |
228 |
5,00 |
229 |
Dvd's 10 verschillende |
2,00 |
230 |
Dvd's 10 verschillende |
2,00 |
231 |
Dvd's 10 verschillende |
2,00 |
232 |
Zeef 4 in een set 10 sets |
3,00 |
233 |
Zeef 4 in een set 10 sets |
3,00 |
234 |
Zeef 4 in een set 10 sets |
3,00 |
235 |
Zeef 4 in een set 15 sets |
4,00 |
236 |
Zeef 4 in een set 20 sets |
5,00 |
237 |
Zeef 4 in een set 25 sets |
6,00 |
238 |
Lantaren op batterij EX BATT 3 stuks |
3,00 |
239 |
Hard plastic bloempotten rood 10 stuks |
3,00 |
240 |
3,00 |
241 |
Luxe dun schillers 10 stuks |
2,00 |
242 |
Kinderspeelgoed 5 stuks |
1,00 |
243 |
Duikstaven set per 2 stuks 6 sets |
2,00 |
244 |
2,00 |
245 |
Globe met puntenslijpers 4 stuks |
2,00 |
246 |
Sla bestek 9 sets |
2,00 |
247 |
IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 20 stuks |
3,00 |
248 |
3,00 |
249 |
3,00 |
250 |
IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 30 stuks |
4,00 |
251 |
4,00 |
252 |
Bestek sets 3 sets |
4,00 |
253 |
Bestek sets 3 sets |
4,00 |
254 |
Div kammen 25 stuks |
3,00 |
255 |
Div kammen 25 stuks |
3,00 |
256 |
Div kammen 25 stuks |
3,00 |
257 |
Houten borstels 6 stuks |
3,00 |
258 |
Luxe borstels 2 stuks |
2,00 |
259 |
Luxe borstels 2 stuks |
2,00 |
260 |
Luxe borstels 2 stuks |
2,00 |
261 |
Grote mokken 5 stuks |
3,00 |
262 |
Kleine mokken 5 stuks |
2,00 |
263 |
Wc als spaarpot |
2,00 |
264 |
Wc als spaarpot |
2,00 |
265 |
Wc als spaarpot |
2,00 |
266 |
Wc als spaarpot |
2,00 |
267 |
Plastic bekers 20 stuks |
3,00 |
268 |
Ijs lolly makers rond 25 stuks |
3,00 |
269 |
3,00 |
270 |
Inkt vullingen 50 stuks |
3,00 |
271 |
Inkt vullingen 50 stuks |
3,00 |
272 |
Inkt vullingen 50 stuks |
3,00 |
273 |
Bad sponzen 4 stuks |
1,00 |
274 |
Cats bal |
1,00 |
275 |
Handdoek klemmen 20 stuks |
2,00 |
276 |
Handdoek klemmen 20 stuks |
2,00 |
277 |
Handdoek klemmen 20 stuks |
2,00 |
278 |
Handdoek klemmen 20 stuks |
2,00 |
279 |
2,00 |
280 |
2,00 |
281 |
4,00 |
282 |
4,00 |
283 |
6,00 |
284 |
6,00 |
285 |
1,00 |
286 |
1,00 |
287 |
1,00 |
288 |
1,00 |
289 |
Div kleuren schaaltjes voor div doeleinde 100 stuks |
2,00 |
290 |
2,00 |
291 |
Div kleuren schaaltjes voor div doeleinde 200 stuks |
4,00 |
292 |
4,00 |
293 |
Air fresh om aan de muur te hangen 10 stuks |
3,00 |
294 |
3,00 |
295 |
Gas aanstekers 3 stuks |
1,00 |
296 |
Plastic poncho 5 stuks |
2,00 |
297 |
Plastic poncho 5 stuks |
2,00 |
298 |
Plastic poncho 5 stuks |
2,00 |
299 |
Disney bekers 20 stuks |
7,00 |
300 |
Disney bekers 20 stuks |
7,00 |
301 |
Afdruipbak voor bestek 7 stuks |
2,00 |
302 |
Plateau met 2 vaasjes |
1,00 |
303 |
Plateau met 2 vaasjes |
1,00 |
304 |
Plateau met 2 vaasjes 2 stuks |
2,00 |
305 |
Honden baken RVS 4 stuks |
3,00 |
306 |
Kleine mandjes 3 per set 5 sets |
2,00 |
307 |
Aanstekers + dover 2 stuks |
2,00 |
308 |
Aanstekers + dover 3 stuks |
3,00 |
309 |
Pennensets + briefopener 2 stuks |
2,00 |
310 |
Thee potten 3 stuks |
2,00 |
311 |
Kop en schotel set 2 per set 2 sets |
2,00 |
312 |
Plate mets set 4 per set 2 sets |
2,00 |
313 |
2,00 |
314 |
Citrus pers div kleuren 12 stuks |
3,00 |
315 |
3,00 |
316 |
3,00 |
317 |
Kleinen mapje met notitie boekje 15 stuks |
2,00 |
318 |
Tafelklemmen per 4 in set 10 sets |
4,00 |
319 |
4,00 |
320 |
4,00 |
321 |
Tafelklemmen per 4 in set 20 sets |
8,00 |
322 |
8,00 |
323 |
8,00 |
324 |
Div kleuren schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks |
2,00 |
325 |
2,00 |
326 |
Div kleuren schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks |
4,00 |
327 |
4,00 |
328 |
Pannen handschoenen Zilver 12 stuks |
3,00 |
329 |
3,00 |
330 |
Spaghetti tangen 5 stuks |
3,00 |
335 |
Boodschappen trolley met tas |
4,00 |
336 |
4,00 |
337 |
4,00 |
338 |
4,00 |
339 |
Badkamer matten 2 stuks |
3,00 |
340 |
Badkamer matten 4 stuks |
6,00 |
341 |
Badkamer matten 4 stuks |
6,00 |
342 |
Badkamer matten 4 stuks |
6,00 |
343 |
4,00 |
344 |
4,00 |
345 |
IJsscheppen 6 stuks |
1,00 |
346 |
Hardplasti kartel messen 9 stuks |
2,00 |
347 |
2,00 |
348 |
Verschillende scharen 5 stuks |
2,00 |
349 |
Vulpotloden met extra vulling 6 sets |
2,00 |
350 |
Balpen 4 op blitsers 5 sets |
2,00 |
351 |
Balpen 4 op blitsers 8 sets |
3,00 |
352 |
Fresh air zonder verpakking met vulling 25 stuks |
2,00 |
353 |
2,00 |
354 |
2,00 |
355 |
2,00 |
356 |
Golfset |
2,00 |
357 |
Mix kavel schilderijen |
3,00 |
358 |
Deco eenden met bakje 4 stuks |
3,00 |
359 |
3,00 |
360 |
3,00 |
361 |
Kaars in bakje + reserve 6 sets |
4,00 |
362 |
4,00 |
363 |
Deco eenden 6 sets |
4,00 |
364 |
Deco eenden 6 sets |
4,00 |
365 |
Paasmobiel 20 stuks |
3,00 |
366 |
Paasmobiel 20 stuks |
3,00 |
367 |
Lampen sets led 8 sets |
4,00 |
368 |
Lampen sets led 8 sets |
4,00 |
369 |
Disney horloge |
1,00 |
370 |
Kop en schotel en gebaksbord mix van ORANJE/GEEL 6 sets verpakking waterschade |
4,00 |
371 |
4,00 |
372 |
Kop en schotel en gebaksbord mix van ORANJE/GEEL 12 sets verpakking waterschade |
7,00 |
373 |
7,00 |
374 |
Mix kavel |
3,00 |
375 |
Mix kavel |
3,00 |
376 |
Mix kavel |
3,00 |
377 |
Mix kavel |
3,00 |
378 |
Mix kavel |
3,00 |
379 |
Mix kavel |
3,00 |
380 |
Mix kavel |
5,00 |
381 |
Aperitief glaasjes 25 stuks |
3,00 |
382 |
Aperitief glaasjes 25 stuks |
3,00 |
383 |
Aperitief glaasjes 25 stuks |
3,00 |
384 |
Aperitief glaasjes 25 stuks |
3,00 |