# |
Omschrijving |
Huidig bod |
1 |
Hobbymateriaal, diverse items per verpakking, 48 verpakkingen |
14,00 |
2 |
Knutselmateriaal, om kaarten te decoreren, 30 sets a 8 verpakkingen, 240 verpakkingen totaal |
20,00 |
3 |
Papieren opbergzakje, 13x8cm, 60 sets a 50 stuks, 3000 stuks totaal |
14,00 |
4 |
Opbergzakjes, papier, 26x10x6cm, circa 600 stuks |
6,00 |
5 |
Envelop, met plakstrip, 35x25cm, circa 500 stuks |
5,00 |
6 |
Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 100 sets, 400 stuks totaal |
6,00 |
7 |
Decoratielint, 13 sets a 30 stuks, 390 stuks totaal |
8,00 |
8 |
Dubbelzijdige tape, breedte 3mm, per set a 5 stuks, circa 400 stuks |
18,00 |
9 |
Scrapbook accessoires, 96 verpakkingen |
18,00 |
10 |
Manchetjes, vinyl, 47 sets a 10 stuks, divers |
3,00 |
11 |
Manchetten, paars, dia 19cm, circa 500 stuks |
4,00 |
12 |
Bloemstukhouder, groen, dia 12cm, 110 sets a 25 stuks, 2750 stuks totaal |
7,00 |
13 |
Knutsellijm, Craft Glue, 22 g, 180 stuks |
10,00 |
14 |
6,00 |
15 |
Bloemstukhouders, 33 verpakkingen a 25 stuks |
4,00 |
16 |
Holografische prentkaarten, incl envelop, circa 100 verpakkingen a 4 stuks |
6,00 |
17 |
Ponsjes, model: sneeuwklok, 20 stuks |
12,00 |
18 |
Craftpapier, envelop met wenskaart, set a 4 stuks, circa 90 sets, 360 stuks totaal |
4,00 |
19 |
Dubbelzijdige tape, breedte 3mm, l=10 meter, per set a 4 stuks, circa 320 stuks |
9,00 |
20 |
Vloeipapier, sisal, 30x20cm, rood, 25 x 5 stuks, 125 totaal |
3,00 |
21 |
Verpakkingsdoosjes, circa 340 stuks |
14,00 |
22 |
Plasticine, boetseerklei, 20 x 500 gram |
9,00 |
23 |
Postzakjes, 500 stuks |
6,00 |
24 |
Ponsjes, model: twirl, 20 stuks |
12,00 |
25 |
Bloemstukhouders, 33 verpakkingen a 25 stuks, dia 190 mm |
3,00 |
26 |
Enveloppen, 26.5x18,5cm, diverse kleuren, 700 stuks |
7,00 |
27 |
Stempels, model: auto, circa 50 stuks |
5,00 |
28 |
Starterset LOOM bandjes, 4 sets |
12,00 |
29 |
Craftpapier, 21x15cm, diverse kleuren, per 6 blaadjes verpakt, circa 55 verpakkingen |
6,00 |
30 |
Holografische prentkaart, incl envelop, circa 320 stuks |
7,00 |
31 |
Tafelkaartjes, per 8 stuks verpakt, circa 90 verpakkingen |
16,00 |
32 |
Bijouterie zakjes, 13x8cm, circa 1500 stuks |
5,00 |
33 |
Ponsjes, model: vlinder, 20 stuks |
5,00 |
34 |
6,00 |
35 |
Bonbon-doosje, omgevouwen, 200 stuks |
2,00 |
36 |
Bonbon-doosje, type: schuur, circa 250 stuks |
8,00 |
37 |
Passe partout kaarten, incl envelop, diverse kleuren, 360 verpakkingen a 4 stuks |
60,00 |
38 |
Luxe craftpapier, Merry Christmas opdruk, circa 41 verpakkingen |
10,00 |
39 |
Stempels, diversen, 40 stuks |
6,00 |
40 |
Vloeipapier, sisal, 30x20cm, rood, 150 x 5 stuks, 750 totaal |
5,00 |
41 |
Geschenkverpakking, kunstof, 75x65x230mm, 750 stuks |
6,00 |
42 |
Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 95 sets |
6,00 |
43 |
Decoratielint, breedte 23mm |
5,00 |
44 |
Stempels, type: bloem, 50 stuks |
14,00 |
45 |
Hobbymateriaal, diverse items per verpakking, 18 verpakkingen |
7,00 |
46 |
Craftpapier, minimaal 1800 vel |
3,00 |
47 |
Bloemstukhouder, dia 220mm, circa 500 stuks |
3,00 |
48 |
Ponsjes, model: swirl, 24 stuks |
3,00 |
49 |
Plasticine, boetseerklei, non-toxic, geel, 20 x 500 gram |
7,00 |
50 |
Manchetten, paars, dia 19cm, circa 650 stuks |
3,00 |
51 |
Papieren decoratie, in diverse vormen en kleuren, circa 60 verpakkingen |
6,00 |
52 |
Deco vloeipapier, 25 verpakkingen a 10 vellen |
12,00 |
53 |
Deco vloeipapier, 23 verpakkingen a 10 vellen |
7,00 |
54 |
Stickers, circa 250 vel, duitstalig |
4,00 |
55 |
Binddraad, ijzerdraad kern, 4mmx50meter, 20 rollen |
6,00 |
56 |
7,00 |
57 |
6,00 |
58 |
Plasticine, boetseerklei, non-toxic, blauw, 20 x 500 gram |
8,00 |
59 |
Plasticine, boetseerklei, non-toxic, wit, 19 x 500 gram |
8,00 |
60 |
Geschenkverpakking, kunstof, 75x65x230mm, 2500 stuks |
7,00 |
61 |
Craftwerk cardtoppers, knutselaccessoire, 40 x 8 stuks, 320 stuks totaal |
5,00 |
62 |
5,00 |
63 |
Craft accessoireset, 6 sets |
2,00 |
64 |
Ponsjes, model: vlinder, 40 stuks |
4,00 |
65 |
6,00 |
66 |
Papieren decoratie, in diverse vormen en kleuren, circa 138 verpakkingen |
8,00 |
67 |
Stempel, model: kuikentje, 50 stuks |
5,00 |
68 |
Stempel, model: roos, 64 stuks |
14,00 |
69 |
Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks |
7,00 |
70 |
Enveloppen, circa 500 stuks |
7,00 |
71 |
Boekethouder, circa 50 sets a 25 stuks, dia 160mm, 1250 totaal |
5,00 |
72 |
Boekethouder, dia 195mm, circa 20 verpakkingen a 25 stuks, 500 totaal |
4,00 |
73 |
Bloemstukhouder, dia 220mm, circa 250 stuks |
2,00 |
74 |
Plasticine, boetseerklei, non-toxic, rood, 20x500 gram |
6,00 |
75 |
Plasticine, boetseerklei, non-toxic, geel, 20x500 gram |
6,00 |
76 |
6,00 |
77 |
Bloemstukhouders, 48 sets a 25 stuks, dia 120mm |
4,00 |
78 |
Stempels, model: auto, circa 58 stuks |
5,00 |
79 |
Decoratief geschept papier, bloemenmotief, 80 stuks, 80x55cm, diverse kleuren |
14,00 |
80 |
8,00 |
81 |
Stempel, opdruk: Merry Christmas, 60 stuks |
8,00 |
82 |
Decoratieve bloemstukhouder, 25 sets a 25 stuks, dia 220mm |
4,00 |
83 |
Decoratieve bloemstukhouder, 16 sets a 25 stuks, dia 195mm |
3,00 |
84 |
Decoratielint, 17 sets a 30 stuks, 510 stuks totaal |
8,00 |
85 |
5,00 |
86 |
12,00 |
87 |
Bloemstukhouder, dia 220mm, circa 550 stuks |
3,00 |
88 |
Ponsjes, diverse varianten, 20 stuks |
4,00 |
89 |
6,00 |
90 |
7,00 |
91 |
7,00 |
92 |
5,00 |
93 |
Stempels en ponsjes, 30 stuks |
5,00 |
94 |
Boekethouders, circa 37 sets a 25 stuks, dia 190mm |
4,00 |
95 |
6,00 |
96 |
Stempels, model: auto, circa 70 stuks |
6,00 |
97 |
Craftpapier en kaartpapier, circa 1000 stuks totaal |
25,00 |
98 |
Passe partout kaarten, craftpapier, bewerkt, drieluikjes, totaal circa 1300 stuks |
9,00 |
99 |
Enveloppen, diverse maten en varianten, circa 800 stuks |
14,00 |
100 |
Stempel, model: wiegje, 50 stuks |
5,00 |
101 |
Holografisch karton, in diverse vormen, circa 80 per pakje, 30 pakjes totaal, circa 2400 stuks |
9,00 |
102 |
Knutsel golfkarton, 21x15cm, 10 sets a 30 stuks, 300 totaal |
3,00 |
103 |
Tafelkaartjes, per 8 stuk verpakt, circa 90 verpakkingen |
5,00 |
104 |
Ponsjes, model: ballon en ster, 30 stuks |
9,00 |
105 |
Geschenkverpakking, papier, cadeauzak, 30x12x7cm, circa 700 stuks |
6,00 |
106 |
Luxe craftpapier, Merry Christmas opdruk, circa 60 verpakkingen, 21x15cm |
7,00 |
107 |
Stempel, model: roos, 128 stuks |
18,00 |
108 |
8,00 |
109 |
Bonbondoosjes en paasdecoratiedoosjes, circa 480 stuks |
4,00 |
110 |
Pons, 100 stuks, diverse soorten in de mix |
35,00 |
111 |
Boekethouders, biedermeiers, circa 950 stuks, 22 cm diameter |
4,00 |
112 |
10,00 |
113 |
Decoratielint, 13 sets a 30 stuks |
5,00 |
114 |
Boekethouders, circa 50 sets a 25 stuks, dia 195mm |
5,00 |
115 |
10,00 |
116 |
Hobby accessoires, 65 verpakkingen, spiraalringetjes |
3,00 |
117 |
40,00 |
118 |
6,00 |
119 |
Holografische passe partout kaarten, incl envelop, diverse kleuren, 100 verpakkingen a 4 stuks |
6,00 |
120 |
Tafeldecoratie, 9 stuks, diverse maten |
3,00 |
121 |
Kerstmix, oa kerstballen, hangers, circa 35 items |
3,00 |
122 |
Haspel, 17 sets a 2 stuks, 34 stuks in totaal |
3,00 |
123 |
Maak je persoonlijke kerstkaarten, 9 sets |
3,00 |
124 |
Handmade cadeau labels, 13 sets a 12 stuks |
2,00 |
125 |
Kerst mix, 7 stuks/sets, oa kerstballen, krans, boompjes |
3,00 |
126 |
Kerst mix kavel, 24 stuks/sets |
3,00 |
127 |
Kerstmix, 11 stuks |
3,00 |
128 |
Kerstdecoratie, divers, oa kerstballen, kaarten, 9 sets/stuks |
3,00 |
129 |
Gevlochten bal, open, dia 25cm, 4 stuks |
2,00 |
130 |
Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 50 verpakkingen a 30 stuks |
2,00 |
131 |
Kerst guirlande, diversen, 2 meter, circa 23 stuks |
3,00 |
132 |
Diverse kerstkaarten incl envelop, 18 sets met diverse inhoud |
4,00 |
133 |
Pareltjes, goudkleurig, 15 sets |
7,00 |
134 |
Vezeloptische kunstbloem, met veranderende lichtkleuren |
2,00 |
135 |
Decoratieve krans dia 27 cm, 2 stuks, 1excemlaar licht beschadigd |
1,00 |
136 |
Kerstmix, circa 25 items |
3,00 |
137 |
Kerstboom, decoratief, 58cm, 2 stuks |
1,00 |
138 |
Decoratieve kerts prikkers circa 30 stuks |
1,00 |
139 |
Kaarsringen, 6 sets a 6 stuk |
1,00 |
140 |
2,00 |
141 |
Kerstkaarten incl enveloppen, 6 sets a 30 stuks |
4,00 |
142 |
Rainbow LOOM, starterset, 4 sets |
12,00 |
143 |
Wenskaarthouders, in zilver en goud, circa 120 verpakkingen a 30 stuks |
3,00 |
144 |
Kerstkaarten met enveloppen, 2 sets a 30 stuks |
2,00 |
145 |
Glazen vaas met decoratieverlichting, werkend getest, kleur geel, 2 stuks |
2,00 |
146 |
2,00 |
147 |
Kerststerretjes, 4 sets a 4 stuks |
1,00 |
148 |
Partij mixdeco, circa 50 stuks |
3,00 |
149 |
Kaartenmaakset en cadeautassen, circa 40 verpakkingen |
3,00 |
150 |
Kaarsenringen, circa 27 verpakkingen |
2,00 |
151 |
Partij wenskaarten, 20 verpakkingen, inhoud varieert |
2,00 |
152 |
Kerstmix decoratie, circa 14 sets, diverse items |
2,00 |
153 |
Kerstmix decoratie, circa 11 sets/stuks |
2,00 |
154 |
Kerstmix, circa 40 stuks/sets |
3,00 |
155 |
Maak je eigen kerst kado tas, circa 20 sets |
3,00 |
156 |
Pluche bambi en sneeuwpopjes, 9 stuks |
2,00 |
157 |
Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 100 verpakkingen a 30 stuks |
2,00 |
158 |
Wenstkaarten, met envelop, diverse varianten, 12 verpakkingen |
3,00 |
159 |
Kaarsringen, 2 sets a 12 stuks |
1,00 |
160 |
Kerstballen, 4 sets a 8 stuks |
2,00 |
161 |
Wenskaarten, 10sets a 10 stuks |
2,00 |
162 |
Waxinelichthouder 2 sets a 2 stuks |
1,00 |
163 |
Kerstartikelen, oa kaarten, en kaarthouders, circa 60 sets |
2,00 |
164 |
Decoratiezout, 1000ml, 5 flessen |
3,00 |
165 |
Christmas mist, navulperpakking wintergeur, 7 stuks, 125ml |
2,00 |
166 |
2,00 |
167 |
12,00 |
168 |
Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 70 verpakkingen a 30 stuks |
4,00 |
169 |
Decoratiezout, 1000ml, 7 flessen |
3,00 |
170 |
Decoratieve slinger, 11 stuks |
3,00 |
171 |
Kerstmix, 17 stuks/sets |
3,00 |
172 |
Kerstkaarten, diverse soorten, 15 verpakkingen, met enveloppe |
2,00 |
173 |
Kerstkaarten, diverse soorten, 60 verpakkingen, met enveloppe |
9,00 |
174 |
Onderborden, 20 stuks, diverse kleuren |
6,00 |
175 |
Tafellopers, 4 stuks, 300x40 cm |
2,00 |
176 |
Tafelkleden, kerst en winter, 20 stuks, diverse afmetingen |
10,00 |
177 |
Tafelkleden, kerst en winter, 40 stuks, diverse afmetingen |
20,00 |
178 |
Kerstballen, circa 30 stuks, diverse kleuren |
3,00 |
179 |
Kerstdecoratie, met hangertjes, bel en sneeuwmannen, 45cm hoog |
6,00 |
180 |
Reuzen kerstballen, 6 sets, 2 soorten sets |
3,00 |
181 |
Kerstmix, oa kerstballen, guirlande, LED lampjes, circa 25 stuks/sets |
3,00 |
182 |
Kerstkaarten met envelop, 11 sets met diverse inhoud |
3,00 |
183 |
Decoratieve ballen, diversen, 15 verpakkingen met diverse inhoud |
3,00 |
184 |
Kerstmix, oa kerstkaarten, kerstballen, circa 25 stuks/sets |
3,00 |
185 |
7,00 |
186 |
5,00 |
187 |
10,00 |
188 |
Plasticine, boetseerklei, 20x500gram, non-toxic, blauw |
7,00 |
189 |
Decoratieve prikkers, circa 30 stuks, diversen |
2,00 |
190 |
Kerstkaarten, met envelop, circa 100 verpakkingen a 4 stuks |
4,00 |
191 |
Kaarsringen, 14 stuks |
1,00 |
192 |
Kerstkaarten, met enveloppen en CD-rom, 4 sets a 25 stuks |
2,00 |
193 |
Plasticine, boetseerklei, 20x500gram, non-toxic, oranje |
6,00 |
194 |
Whiteboard/flipover, beschadigd, 172 hoog, 70 cm breed |
6,00 |
195 |
Bureau devider, 4 stuks, 160 cm lang |
5,00 |
196 |
Showroomkast, THOMAS DE TREIN, B100xD42xH209 cm |
5,00 |
197 |
Kantinetafel, 80x160 cm, 76 cm hoog |
7,00 |
198 |
Kantoortafel / Kantinetafel, 1 stuks, 150x75 cm, houten blad, metalen onderstel, Poten zijn demontabel |
10,00 |
199 |
10,00 |
200 |
Kantoortafel / Kantinetafel, 1 stuks, 160x80 cm, houten blad, metalen onderstel, Poten zijn demontabel |
10,00 |
201 |
Schilderij kasteel met hangbrug, ca 200x200 cm, Plakkaatverf |
20,00 |
202 |
Papaya party balletjes, circa 1300 blikken |
5,00 |
203 |
Bureauopstelling, met rond hoek, en opzetblad, Totale lengte 300 cm, |
10,00 |