Kavellijst Diverse partijen 1S Nederweert

1 Hobbymateriaal, diverse items per verpakking, 48 verpakkingen 14,00
2 Knutselmateriaal, om kaarten te decoreren, 30 sets a 8 verpakkingen, 240 verpakkingen totaal 20,00
3 Papieren opbergzakje, 13x8cm, 60 sets a 50 stuks, 3000 stuks totaal 14,00
4 Opbergzakjes, papier, 26x10x6cm, circa 600 stuks 6,00
5 Envelop, met plakstrip, 35x25cm, circa 500 stuks 5,00
6 Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 100 sets, 400 stuks totaal 6,00
7 Decoratielint, 13 sets a 30 stuks, 390 stuks totaal 8,00
8 Dubbelzijdige tape, breedte 3mm, per set a 5 stuks, circa 400 stuks 18,00
9 Scrapbook accessoires, 96 verpakkingen 18,00
10 Manchetjes, vinyl, 47 sets a 10 stuks, divers 3,00
11 Manchetten, paars, dia 19cm, circa 500 stuks 4,00
12 Bloemstukhouder, groen, dia 12cm, 110 sets a 25 stuks, 2750 stuks totaal 7,00
13 Knutsellijm, Craft Glue, 22 g, 180 stuks 10,00
14 Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 100 sets, 400 stuks totaal 6,00
15 Bloemstukhouders, 33 verpakkingen a 25 stuks 4,00
16 Holografische prentkaarten, incl envelop, circa 100 verpakkingen a 4 stuks 6,00
17 Ponsjes, model: sneeuwklok, 20 stuks 12,00
18 Craftpapier, envelop met wenskaart, set a 4 stuks, circa 90 sets, 360 stuks totaal 4,00
19 Dubbelzijdige tape, breedte 3mm, l=10 meter, per set a 4 stuks, circa 320 stuks 9,00
20 Vloeipapier, sisal, 30x20cm, rood, 25 x 5 stuks, 125 totaal 3,00
21 Verpakkingsdoosjes, circa 340 stuks 14,00
22 Plasticine, boetseerklei, 20 x 500 gram 9,00
23 Postzakjes, 500 stuks 6,00
24 Ponsjes, model: twirl, 20 stuks 12,00
25 Bloemstukhouders, 33 verpakkingen a 25 stuks, dia 190 mm 3,00
26 Enveloppen, 26.5x18,5cm, diverse kleuren, 700 stuks 7,00
27 Stempels, model: auto, circa 50 stuks 5,00
28 Starterset LOOM bandjes, 4 sets 12,00
29 Craftpapier, 21x15cm, diverse kleuren, per 6 blaadjes verpakt, circa 55 verpakkingen 6,00
30 Holografische prentkaart, incl envelop, circa 320 stuks 7,00
31 Tafelkaartjes, per 8 stuks verpakt, circa 90 verpakkingen 16,00
32 Bijouterie zakjes, 13x8cm, circa 1500 stuks 5,00
33 Ponsjes, model: vlinder, 20 stuks 5,00
34 Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 100 sets, 400 stuks totaal 6,00
35 Bonbon-doosje, omgevouwen, 200 stuks 2,00
36 Bonbon-doosje, type: schuur, circa 250 stuks 8,00
37 Passe partout kaarten, incl envelop, diverse kleuren, 360 verpakkingen a 4 stuks 60,00
38 Luxe craftpapier, Merry Christmas opdruk, circa 41 verpakkingen 10,00
39 Stempels, diversen, 40 stuks 6,00
40 Vloeipapier, sisal, 30x20cm, rood, 150 x 5 stuks, 750 totaal 5,00
41 Geschenkverpakking, kunstof, 75x65x230mm, 750 stuks 6,00
42 Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 95 sets 6,00
43 Decoratielint, breedte 23mm 5,00
44 Stempels, type: bloem, 50 stuks 14,00
45 Hobbymateriaal, diverse items per verpakking, 18 verpakkingen 7,00
46 Craftpapier, minimaal 1800 vel 3,00
47 Bloemstukhouder, dia 220mm, circa 500 stuks 3,00
48 Ponsjes, model: swirl, 24 stuks 3,00
49 Plasticine, boetseerklei, non-toxic, geel, 20 x 500 gram 7,00
50 Manchetten, paars, dia 19cm, circa 650 stuks 3,00
51 Papieren decoratie, in diverse vormen en kleuren, circa 60 verpakkingen 6,00
52 Deco vloeipapier, 25 verpakkingen a 10 vellen 12,00
53 Deco vloeipapier, 23 verpakkingen a 10 vellen 7,00
54 Stickers, circa 250 vel, duitstalig 4,00
55 Binddraad, ijzerdraad kern, 4mmx50meter, 20 rollen 6,00
56 Binddraad, ijzerdraad kern, 4mmx50meter, 20 rollen 7,00
57 Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 100 sets, 400 stuks totaal 6,00
58 Plasticine, boetseerklei, non-toxic, blauw, 20 x 500 gram 8,00
59 Plasticine, boetseerklei, non-toxic, wit, 19 x 500 gram 8,00
60 Geschenkverpakking, kunstof, 75x65x230mm, 2500 stuks 7,00
61 Craftwerk cardtoppers, knutselaccessoire, 40 x 8 stuks, 320 stuks totaal 5,00
62 Craftwerk cardtoppers, knutselaccessoire, 40 x 8 stuks, 320 stuks totaal 5,00
63 Craft accessoireset, 6 sets 2,00
64 Ponsjes, model: vlinder, 40 stuks 4,00
65 Holografische prentkaarten, incl envelop, set a 4 stuks, circa 95 sets 6,00
66 Papieren decoratie, in diverse vormen en kleuren, circa 138 verpakkingen 8,00
67 Stempel, model: kuikentje, 50 stuks 5,00
68 Stempel, model: roos, 64 stuks 14,00
69 Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks 7,00
70 Enveloppen, circa 500 stuks 7,00
71 Boekethouder, circa 50 sets a 25 stuks, dia 160mm, 1250 totaal 5,00
72 Boekethouder, dia 195mm, circa 20 verpakkingen a 25 stuks, 500 totaal 4,00
73 Bloemstukhouder, dia 220mm, circa 250 stuks 2,00
74 Plasticine, boetseerklei, non-toxic, rood, 20x500 gram 6,00
75 Plasticine, boetseerklei, non-toxic, geel, 20x500 gram 6,00
76 Ponsjes, model: vlinder, 40 stuks 6,00
77 Bloemstukhouders, 48 sets a 25 stuks, dia 120mm 4,00
78 Stempels, model: auto, circa 58 stuks 5,00
79 Decoratief geschept papier, bloemenmotief, 80 stuks, 80x55cm, diverse kleuren 14,00
80 Stempel, model: roos, 64 stuks 8,00
81 Stempel, opdruk: Merry Christmas, 60 stuks 8,00
82 Decoratieve bloemstukhouder, 25 sets a 25 stuks, dia 220mm 4,00
83 Decoratieve bloemstukhouder, 16 sets a 25 stuks, dia 195mm 3,00
84 Decoratielint, 17 sets a 30 stuks, 510 stuks totaal 8,00
85 Ponsjes, model: vlinder, 40 stuks 5,00
86 Starterset LOOM bandjes, 4 sets 12,00
87 Bloemstukhouder, dia 220mm, circa 550 stuks 3,00
88 Ponsjes, diverse varianten, 20 stuks 4,00
89 Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks 6,00
90 Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks 7,00
91 Decoratielint, 17 sets a 30 stuks, 510 stuks totaal 7,00
92 Stempel, model: kuikentje, 50 stuks 5,00
93 Stempels en ponsjes, 30 stuks 5,00
94 Boekethouders, circa 37 sets a 25 stuks, dia 190mm 4,00
95 Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks 6,00
96 Stempels, model: auto, circa 70 stuks 6,00
97 Craftpapier en kaartpapier, circa 1000 stuks totaal 25,00
98 Passe partout kaarten, craftpapier, bewerkt, drieluikjes, totaal circa 1300 stuks 9,00
99 Enveloppen, diverse maten en varianten, circa 800 stuks 14,00
100 Stempel, model: wiegje, 50 stuks 5,00
101 Holografisch karton, in diverse vormen, circa 80 per pakje, 30 pakjes totaal, circa 2400 stuks 9,00
102 Knutsel golfkarton, 21x15cm, 10 sets a 30 stuks, 300 totaal 3,00
103 Tafelkaartjes, per 8 stuk verpakt, circa 90 verpakkingen 5,00
104 Ponsjes, model: ballon en ster, 30 stuks 9,00
105 Geschenkverpakking, papier, cadeauzak, 30x12x7cm, circa 700 stuks 6,00
106 Luxe craftpapier, Merry Christmas opdruk, circa 60 verpakkingen, 21x15cm 7,00
107 Stempel, model: roos, 128 stuks 18,00
108 Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks 8,00
109 Bonbondoosjes en paasdecoratiedoosjes, circa 480 stuks 4,00
110 Pons, 100 stuks, diverse soorten in de mix 35,00
111 Boekethouders, biedermeiers, circa 950 stuks, 22 cm diameter 4,00
112 Knutsellijm, Craft Glue, 22 g, 180 stuks 10,00
113 Decoratielint, 13 sets a 30 stuks 5,00
114 Boekethouders, circa 50 sets a 25 stuks, dia 195mm 5,00
115 Decoratief geschept papier, bloemenmotief, 80 stuks, 80x55cm, diverse kleuren 10,00
116 Hobby accessoires, 65 verpakkingen, spiraalringetjes 3,00
117 Passe partout kaarten, incl envelop, diverse kleuren, 360 verpakkingen a 4 stuks 40,00
118 Plasticine, boetseerklei, non-toxic, geel, 20x500 gram 6,00
119 Holografische passe partout kaarten, incl envelop, diverse kleuren, 100 verpakkingen a 4 stuks 6,00
120 Tafeldecoratie, 9 stuks, diverse maten 3,00
121 Kerstmix, oa kerstballen, hangers, circa 35 items 3,00
122 Haspel, 17 sets a 2 stuks, 34 stuks in totaal 3,00
123 Maak je persoonlijke kerstkaarten, 9 sets 3,00
124 Handmade cadeau labels, 13 sets a 12 stuks 2,00
125 Kerst mix, 7 stuks/sets, oa kerstballen, krans, boompjes 3,00
126 Kerst mix kavel, 24 stuks/sets 3,00
127 Kerstmix, 11 stuks 3,00
128 Kerstdecoratie, divers, oa kerstballen, kaarten, 9 sets/stuks 3,00
129 Gevlochten bal, open, dia 25cm, 4 stuks 2,00
130 Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 50 verpakkingen a 30 stuks 2,00
131 Kerst guirlande, diversen, 2 meter, circa 23 stuks 3,00
132 Diverse kerstkaarten incl envelop, 18 sets met diverse inhoud 4,00
133 Pareltjes, goudkleurig, 15 sets 7,00
134 Vezeloptische kunstbloem, met veranderende lichtkleuren 2,00
135 Decoratieve krans dia 27 cm, 2 stuks, 1excemlaar licht beschadigd 1,00
136 Kerstmix, circa 25 items 3,00
137 Kerstboom, decoratief, 58cm, 2 stuks 1,00
138 Decoratieve kerts prikkers circa 30 stuks 1,00
139 Kaarsringen, 6 sets a 6 stuk 1,00
140 Vezeloptische kunstbloem, met veranderende lichtkleuren 2,00
141 Kerstkaarten incl enveloppen, 6 sets a 30 stuks 4,00
142 Rainbow LOOM, starterset, 4 sets 12,00
143 Wenskaarthouders, in zilver en goud, circa 120 verpakkingen a 30 stuks 3,00
144 Kerstkaarten met enveloppen, 2 sets a 30 stuks 2,00
145 Glazen vaas met decoratieverlichting, werkend getest, kleur geel, 2 stuks 2,00
146 Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 50 verpakkingen a 30 stuks 2,00
147 Kerststerretjes, 4 sets a 4 stuks 1,00
148 Partij mixdeco, circa 50 stuks 3,00
149 Kaartenmaakset en cadeautassen, circa 40 verpakkingen 3,00
150 Kaarsenringen, circa 27 verpakkingen 2,00
151 Partij wenskaarten, 20 verpakkingen, inhoud varieert 2,00
152 Kerstmix decoratie, circa 14 sets, diverse items 2,00
153 Kerstmix decoratie, circa 11 sets/stuks 2,00
154 Kerstmix, circa 40 stuks/sets 3,00
155 Maak je eigen kerst kado tas, circa 20 sets 3,00
156 Pluche bambi en sneeuwpopjes, 9 stuks 2,00
157 Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 100 verpakkingen a 30 stuks 2,00
158 Wenstkaarten, met envelop, diverse varianten, 12 verpakkingen 3,00
159 Kaarsringen, 2 sets a 12 stuks 1,00
160 Kerstballen, 4 sets a 8 stuks 2,00
161 Wenskaarten, 10sets a 10 stuks 2,00
162 Waxinelichthouder 2 sets a 2 stuks 1,00
163 Kerstartikelen, oa kaarten, en kaarthouders, circa 60 sets 2,00
164 Decoratiezout, 1000ml, 5 flessen 3,00
165 Christmas mist, navulperpakking wintergeur, 7 stuks, 125ml 2,00
166 Vezeloptische kunstbloem, met veranderende lichtkleuren 2,00
167 Rainbow LOOM, starterset, 4 sets 12,00
168 Wenskaarthouder, zilverkleurig en goudkleurig, 70 verpakkingen a 30 stuks 4,00
169 Decoratiezout, 1000ml, 7 flessen 3,00
170 Decoratieve slinger, 11 stuks 3,00
171 Kerstmix, 17 stuks/sets 3,00
172 Kerstkaarten, diverse soorten, 15 verpakkingen, met enveloppe 2,00
173 Kerstkaarten, diverse soorten, 60 verpakkingen, met enveloppe 9,00
174 Onderborden, 20 stuks, diverse kleuren 6,00
175 Tafellopers, 4 stuks, 300x40 cm 2,00
176 Tafelkleden, kerst en winter, 20 stuks, diverse afmetingen 10,00
177 Tafelkleden, kerst en winter, 40 stuks, diverse afmetingen 20,00
178 Kerstballen, circa 30 stuks, diverse kleuren 3,00
179 Kerstdecoratie, met hangertjes, bel en sneeuwmannen, 45cm hoog 6,00
180 Reuzen kerstballen, 6 sets, 2 soorten sets 3,00
181 Kerstmix, oa kerstballen, guirlande, LED lampjes, circa 25 stuks/sets 3,00
182 Kerstkaarten met envelop, 11 sets met diverse inhoud 3,00
183 Decoratieve ballen, diversen, 15 verpakkingen met diverse inhoud 3,00
184 Kerstmix, oa kerstkaarten, kerstballen, circa 25 stuks/sets 3,00
185 Geschenkverpakking, papier, 26x10x6cm, circa 1500 stuks 7,00
186 Craftpapier en kaartpapier, circa 1000 stuks totaal 5,00
187 Stempel, model: roos, 128 stuks 10,00
188 Plasticine, boetseerklei, 20x500gram, non-toxic, blauw 7,00
189 Decoratieve prikkers, circa 30 stuks, diversen 2,00
190 Kerstkaarten, met envelop, circa 100 verpakkingen a 4 stuks 4,00
191 Kaarsringen, 14 stuks 1,00
192 Kerstkaarten, met enveloppen en CD-rom, 4 sets a 25 stuks 2,00
193 Plasticine, boetseerklei, 20x500gram, non-toxic, oranje 6,00
194 Whiteboard/flipover, beschadigd, 172 hoog, 70 cm breed 6,00
195 Bureau devider, 4 stuks, 160 cm lang 5,00
196 Showroomkast, THOMAS DE TREIN, B100xD42xH209 cm 5,00
197 Kantinetafel, 80x160 cm, 76 cm hoog 7,00
198 Kantoortafel / Kantinetafel, 1 stuks, 150x75 cm, houten blad, metalen onderstel, Poten zijn demontabel 10,00
199 Kantoortafel / Kantinetafel, 1 stuks, 150x75 cm, houten blad, metalen onderstel, Poten zijn demontabel 10,00
200 Kantoortafel / Kantinetafel, 1 stuks, 160x80 cm, houten blad, metalen onderstel, Poten zijn demontabel 10,00
201 Schilderij kasteel met hangbrug, ca 200x200 cm, Plakkaatverf 20,00
202 Papaya party balletjes, circa 1300 blikken 5,00
203 Bureauopstelling, met rond hoek, en opzetblad, Totale lengte 300 cm, 10,00