Kavellijst Partijen veiling Tilburg 2Z

1 Speel Wheels 6 stuks 2,00
2 Poppenstoeltjes 5 stuks 2,00
3 Visitekaarthouders gold 24 stuks 2,00
4 Speelgoed 10 stuks 2,00
5 Speelgoed mix doos 5,00
6 Ministeck 3 doos nummer 633-607-619 2,00
7 Ministeck 3 doos nummer 621-622-634 2,00
8 Ministeck 3 doos nummer 611-631-609 2,00
9 Ministeck 3 doos nummer 632-609-621 2,00
10 Ministeck 3 doos nummer 632-606-606 2,00
11 Ministeck 3 doos nummer 634-632-619 2,00
12 Ministeck 3 doos nummer 633-619-621 2,00
13 Ministeck 7 doos nummer 622-607-606-633-619-632-634 4,00
14 Ministeck 7 doos nummer 622-607-606-633-619-632-634 4,00
15 Ministeck 7 doos nummer 622-607-606-633-619-632-634 4,00
16 Keukenwekker Champagne fles 4 stuks 1,00
17 Keukenwekker Champagne fles 4 stuks 2,00
18 Keukenwekker Champagne fles 4 stuks 2,00
19 Anne geddens min puzzel 8 stuks 2,00
20 Fiberlicht ex batt 15 stuks 3,00
21 Wicke klappertjes in doosje 15 doosje 1,00
22 Wicke klappertjes in doosje 15 doosje 1,00
23 Vliegertouw op rol en klos 15 stuks 1,00
24 SES Vliegtuig maken 2 stuks 1,00
25 Speelgoed 10 stuks 2,00
26 Partij stickers min 30 sets 2,00
27 Holland stickers 30 stuks 1,00
28 AJAX tweety stickers 6 stuks 1,00
29 Speeltuin set 1 stuks 1,00
30 Backgammon in houten kistje 1 stuks 1,00
31 Disney klei set knorretje 1 doos 1,00
32 Disney klei set eyoor 1 doos 1,00
33 Poppen in doos 3 stuks 1,00
34 Partij kits gereedschap wondertoy 15 stuks 4,00
35 Kuisboog kits op kaart 5 stuks 1,00
36 Pooh 3d foam Deco 1 set 1,00
37 Fashion kits set op kaart 4 stuks 1,00
38 Space warrior 1 set 1,00
39 Skate bord op kaart 1stuks 1,00
40 Speelgitaar 3 stuks 1,00
41 Haarvlecht apparaat 2 sets 1,00
42 Fun ratel gun 1 stuks 1,00
43 Army Soldierset 1,00
44 Army Soldierset 1,00
45 Speelgoed 10 stuks 2,00
46 Disney Princes puzzel 1 set 1,00
47 Disney Princes puzzel 1 set 1,00
48 Disney Princes puzzel 1 set 2,00
49 Emotion kussen Droevig 1 stuks 1,00
50 Caps avatar 6 stuks 1,00
51 Maak je klok 1 stuks 1,00
52 Disney klei set knorretje 1 doos 1,00
53 Zuignap knuffel 1 stuks 1,00
54 Funny pen in koker 9 stuks 2,00
55 Vaantje western bizon 4 stuks 1,00
56 Hanger indiaan 4 stuks 3,00
57 Relatiegeschenk 3 delg 10 stuks 2,00
58 Relatiegeschenk 3 delg 10 stuks 2,00
59 Spiegeltje met licht en geluid 4 stuks 1,00
60 Spiegeltje met licht en geluid 4 stuks 1,00
61 Spiegeltje met licht en geluid 4 stuks 1,00
62 Spiegeltje met licht en geluid 4 stuks 1,00
63 Fietszadel 4 stuks 3,00
64 Fietszadel 4 stuks 2,00
65 Disney Planes 1 stuks 1,00
66 Piraat zwaard en schild foam 1 stuks 1,00
67 Piraat zwaard en schild foam 1 stuks 1,00
68 Mix speelgoed min 19 stuks 4,00
69 Mix speelgoed min 19 stuks 2,00
70 Disney Pooh verwisselbaar foto doosje 5 stuks 1,00
71 Disney Pooh verwisselbaar foto doosje 5 stuks 1,00
72 Disney Pooh verwisselbaar foto doosje 5 stuks 1,00
73 Disney Pooh verwisselbaar foto doosje 5 stuks 1,00
74 Disney Pooh verwisselbaar foto doosje 5 stuks 1,00
75 Pluche leeuw 30 cm 1 stuks 1,00
76 Pluche leeuw 30 cm 1 stuks 1,00
77 Pluche leeuw 30 cm 1 stuks 1,00
78 Bad borstel 8 stuks 1,00
79 Bad borstel 8 stuks 1,00
80 Pluche aap 25 cm met rode kont 1 stuks 1,00
81 Pluche aap 25 cm met rode kont mist 1 oogje 1 stuks 1,00
82 Pluche aap 25 cm met rode kont mist 1 oogje 1 stuks 1,00
83 Kits rugzak oranje 1 stuks 1,00
84 Kits rugzak oranje 1 stuks 1,00
85 Kits rugzak oranje 1 stuks 1,00
86 Kits rugzak oranje 1 stuks 1,00
87 Kits rugzak oranje 1 stuks 1,00
88 Kits rugzak oranje 1 stuks 1,00
89 Dvd action man 7 stuks 1,00
90 Kerst raamstickers met lint 18 sets 2,00
91 Kerst raamstickers met lint 18 sets 1,00
92 Sneeuw bol bkeus12 stuks div modellen 1,00
93 Sneeuw bol bkeus12 stuks div modellen 2,00
94 Sneeuw bol bkeus12 stuks div modellen 1,00
95 Sneeuw bol bkeus 24 stuks div modellen 2,00
96 Sneeuw bol bkeus 24 stuks div modellen 2,00
97 Sneeuw bol bkeus 24 stuks div modellen 2,00
98 Partij speelhard extra stevig 7 stuks 1,00
99 Blaffende en lopende hondje met licht 1 stuks Blauw 2,00
100 Blaffende en lopende hondje met licht 1 stuks oranje 2,00
101 Blaffende en lopende hondje met licht 1 stuks bruin 2,00
102 Blaffende en lopende hondje met licht 1 stuks bruin 2,00
103 Blaffende en lopende hondje met licht 1 stuks wit bruin 2,00
104 Blaffende en lopende hondje met licht 1 stuks wit rosé 2,00
105 Konijn lopend met geluid 1 stuks wit 2,00
106 Kikker lopend met geluid 1 stuks wit 1,00
107 Kikker lopend met geluid 1 stuks wit 1,00
108 Kikker lopend met geluid 1 stuks wit 1,00
109 Kikker lopend met geluid 1 stuks wit 1,00
110 Pluche beer groen 1 stuks 1,00
111 Pluche beer groen 1 stuks 1,00
112 Pluche beer groen 1 stuks 1,00
113 Pluche aap blauw 1 stuks 1,00
114 Pluche aap groen 1 stuks 1,00
115 Pluche aap groen 1 stuks 1,00
116 Pluche schildpad 35 cm 1 stuks 1,00
117 Funny Bunny zwart 1 stuks 1,00
118 Pluche kameel 1 stuks 1,00
119 Princes schoentjes set 1 set 1,00
120 Princes schoentjes set 1 set 1,00
121 Princes schoentjes set 1 set 1,00
122 Warme sloffen 2 paar maat 36/37 1,00
123 Partij gebreide mutsen 13 stuks 2,00
124 Gebreide sjaals 5 stuks 1,00
125 Gebreide col sjaal 3 stuks 1,00
126 Grip go 1 stuks 1,00
127 Partij dvd 5 stuks 1,00
128 Grillpan voor BBQ 1 stuks 1,00
129 Partij gebreide wanten 12 paar 2,00
130 Legging 2 stuks 1,00
131 Rabbit de deurbel ex batt 3 stuks 1,00
132 Rabbit de deurbel ex batt 3 stuks 1,00
133 Stoepktijt 6 pakken 2,00
134 Stoepktijt 6 pakken 1,00
135 Stoepktijt 6 pakken 1,00
136 Flexibele stofzuiger slang 1 stuks 1,00
137 Poppetje het boerke 6 sets 1,00
138 T-shirts zwart 4 stuks 1,00
139 Tapijt beschermers 9 stuks 1,00
140 Partij koelkastmagneten setjes van 6 40 sets 6,00
141 Longfield 4 games in houten kist 1 stuks 1,00
142 Longfield 4 games in houten kist 1 stuks 1,00
143 Kerst Huispak maat L 3,00
144 Huispak korte broek Maat L 1 stuks 1,00
145 Kerst kavel 6 stuks 1,00
146 Rabbit de deurbel ex batt 3 stuks 1,00
147 Luxe tasje 1 stuks 1,00
148 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
149 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
150 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
151 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
152 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
153 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
154 Dreadlocks set a 12 stuks 5 sets 1,00
155 Markthandel bananendoos bijna vol 2,00
156 Markthandel min 15 stuks 2,00
157 Wierrook set min 22 stuks 1,00
158 Led solar lamp met stippen 5 stuks 1,00
159 Led solar lamp met stippen 5 stuks 1,00
160 Voor gestanste 3D vellen 10 vel per set 8 sets 2,00
161 Voor gestanste 3D vellen 10 vel per set 8 sets 2,00
162 Voor gestanste 3D vellen 10 vel per set 8 sets 1,00
163 Voor gestanste 3D vellen 10 vel per set 8 sets 2,00
164 Cd René Froger 16 stuks 2,00
165 Fietshelm 3 stuks 1,00
166 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
167 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
168 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
169 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
170 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
171 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
172 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
173 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
174 Combisteck van Simtex 1 zak 1,00
175 Disney stempel set POOH 10 stuks 1,00
176 Disney stempel set POOH 10 stuks 1,00
177 Disney stempel set POOH 10 stuks 1,00
178 Disney stempel set POOH 10 stuks 1,00
179 Disney stempel set POOH 10 stuks 1,00
180 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
181 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
182 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
183 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
184 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
185 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
186 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
187 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
188 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
189 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
190 Partij Manden set 3 delg 2 sets a 3 stuks 1,00
191 Partij Manden set 3 delg 2 sets a 3 stuks 1,00
192 Partij Manden set 3 delg 2 sets a 3 stuks 1,00
193 Partij Manden set 3 delg 2 sets a 3 stuks 1,00
194 Partij Manden set 3 delg 2 sets a 3 stuks 1,00
195 Partij Manden set 3 delg 2 sets a 3 stuks 1,00
196 Voor gestanste 3D vellen 10 vel per set 6 sets 1,00
197 Voor gestanste 3D vellen 10 vel per set 6 sets 1,00
198 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
199 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
200 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
201 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
202 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
203 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
204 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
205 Partij kurk parachute 15 stuks 1,00
206 Badschuim Digimon 2 stuks 1,00
207 Badschuim Digimon 2 stuks 1,00
208 Badschuim Digimon 2 stuks 1,00
209 Badschuim Digimon 2 stuks 1,00
210 Badschuim Digimon 2 stuks 1,00
211 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
212 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
213 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
214 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
215 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
216 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
217 Back from the 80's speelgoed Speentjes set 2 sets 1,00
218 Badschuim Digimon 2 stuks 1,00
219 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 4 stuks 1,00
220 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 4 stuks 1,00
221 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 4 stuks 1,00
222 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 4 stuks 1,00
223 Puzzle 1 stuks animal 1,00
224 Out of space puzzel 1 stuks 1,00
225 3D puzzel 1 stuks 1,00
226 Metselen met gips 1 stuks 1,00
227 Albatros spel 1 stuks 1,00
228 Hoogste woord 1 doos verpakking bkeus 1,00
229 Wall stickers 1 set 1,00
230 Glow in the dark figuren 2 sets 1,00
231 18+ domino 1 stuks 2,00
232 Textiel stickers min 5 stuks 1,00
233 Cars puzzel 1 stuks 2,00
234 Gips gieten 1 stuks 1,00
235 Min steck set 1 stuks 1,00
236 Baby bakje met bestek en zuignap 1 stuks 1,00
237 Gum Faber Casteel 20 stuks 1 doos 3,00
238 Gum Faber Casteel 20 stuks 1 doos 3,00
239 Plastic koffie bekers 150ml klein model min 1800 stuks 5,00
240 Gummen Dust free 20 stuks 1 doos 3,00
241 Vinyl gummen 7086 30 stuks in doos 1 doos 3,00
242 Vinyl gummen 7086 30 stuks in doos 1 doos 3,00
243 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
244 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
245 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
246 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
247 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
248 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
249 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
250 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
251 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
252 Armband in luxe verpakking 10 sets 2,00
253 Schaatsen maat 34/37 1 paar 4,00
254 Schaatsen maat 34/37 1 paar 4,00
255 Gieters 2 stuks 1,00
256 Sweater wit maat L 4 stuks 3,00
257 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
258 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
259 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
260 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 1 stuks 1,00
261 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 3 stuks 1,00
262 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 4 stuks 1,00
263 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 2 stuks 1,00
264 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 2 stuks 1,00
265 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 2 stuks 1,00
266 Decoratie kerstboom 43 cm hoog 2 stuks 1,00
267 Fleece cape HOND 1 stuks 5,00
268 Fleece cape AAP 1 stuks 6,00
269 Partij potlood pen min 16 stuks 1,00
270 Gel pen set set a 2 stuks 5 sets 1,00
271 Gel pen set set a 2 stuks 5 sets 1,00
272 Gel pen set set a 2 stuks 5 sets 1,00
273 Gel pen Assortie set set a 2 stuks 5 sets A 1,00
274 Gel pen Assorti set set a 2 stuks 5 sets B 1,00
275 Stiften set 5 sets 1,00
276 Stiften set 5 sets 1,00
277 Markeersetjes 5 sets 1,00
278 Restpartijtje stiften 5 sets 1,00
279 BIC vulpotloden sets 6 sets 1,00
280 Restpartijtje pennen en div aantal ????? 3,00
281 Combat force 1 stuks 1,00
282 Disney Princes haar beader 1 doos 2,00
283 Disney Princes haar beader 1 doos 2,00
284 Disney Princes haar beader 1 doos 2,00
285 Combat force 1 stuks 1,00
286 Combat force 1 stuks 1,00
287 Combat force 1 stuks 1,00
288 Combat force 1 stuks 1,00
289 Hello Kitty Knutsel lijm blauwe dop display van 12 stuks 2,00
290 Hello Kitty Knutsel lijm rode dop display van 12 stuks 2,00
291 Hello Kitty Knutsel lijm transparante lijm display van 12 stuks 2,00
292 Hello Kitty tasje blauw 12 stuks 2,00
293 Hello Kitty tasje blauw 12 stuks 2,00
294 Hello Kitty tasje blauw 12 stuks 2,00
295 Identi tag 1 stuks 2,00
296 Slap bracelet 1 stuks 2,00
297 Slap bracelet 1 stuks 2,00
298 Silicone armbandje maken 1 stuks 2,00
299 Silicone armbandje maken 1 stuks 2,00
300 Sport game basket 1 stuks grote kaart 2,00
301 Sport game voetbal 1 stuks grote kaart 2,00
302 Disney kinderklok ex batt 1 stuks Princes 2,00
303 Disney kinderklok ex batt 1 stuks plane 2,00
304 Disney kinderklok ex batt 1 stuks cars 2,00
305 Disney kinderklok ex batt 1 stuks minie 2,00
306 Disney kinderklok ex batt 1 stuks Micky 2,00
307 Verenbol 3 stuks 3,00
308 Verenbol 3 stuks 3,00
309 Kinder opberg kast 1 stuks 3,00
310 Kinder opberg kast 1 stuks 3,00
311 Dr. green het spel 1 stuks 2,00
312 Dr. green het spel 1 stuks 2,00
313 Nick batle nicelodeon 1 stuks 2,00
314 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
315 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
316 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
317 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
318 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
319 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
320 Roulette the game compleet 1 stuks 2,00
321 Spaarpot model BEER 1 stuks 1,00
322 Spaarpot model BEER 1 stuks 1,00
323 Spaarpot model BEER 1 stuks 1,00
347 Kerst sok rood en rosé 1 stuks 1,00
348 Kerst sok rood en oranje 1 stuks 1,00
349 Kerst sok rood en rood 1 stuks 1,00
350 Kerst sok rood en groen 1 stuks 1,00
601 Krat met markthandel, minimaal 40 stuks 3,00
602 Vuurpotten 5 stuks, 4,00
603 Krat met markthandel, minimaal 30 stuks 3,00
604 Krat met markthandel, minimaal 35 stuks 3,00
605 Krat met markthandel, minimaal 40 stuks 3,00
606 Grote roestvrijstalen etagère 8,00
607 Doos met diverse items 3,00
608 Plafonniere 1 stuks 2,00
609 Depa champagneglazen op voet 50 stuks 4,00
610 Depa champagneglazen op voet 50 stuks 4,00
611 Depa champagneglazen op voet 50 stuks, 4,00
612 Vuurpotten 5 stuks, 4,00
613 Krat met markthandel, minimaal 25 stuks 3,00
614 Krat met markthandel, minimaal 20 stuks 3,00
615 Krat met markthandel, minimaal 10 stuks 3,00
616 Krat met markthandel, minimaal 15 stuks 3,00
617 2 dozen met Kerst items minimaal 75 stuks 8,00
618 Doos met diverse fotolijsten minimaal 20 stuks 2,00