Kavellijst Diverse goederen B Heerhugowaard

36 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 5 dozen a 24 stuks 12,00
37 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 5 dozen a 24 stuks 12,00
38 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 5 dozen a 24 stuks 12,00
39 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 5 dozen a 24 stuks 12,00
40 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 5 dozen a 24 stuks 12,00
41 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 50 dozen a 24 stuks 90,00
42 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 50 dozen a 24 stuks 90,00
43 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 50 dozen a 24 stuks 90,00
44 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 50 dozen a 24 stuks 90,00
45 Craquele nagellak wit, goede kwaliteit! 50 dozen a 24 stuks 90,00
46 Metalen roldeur, rolluik, oproldeur of garagedeur. 1,5m breed 75,00
47 Metalen roldeur, rolluik, oproldeur of garagedeur. 1,95m breed 75,00
53 Electrische traploper nieuw 1,25
54 Traploper nieuw 250,00
55 Fiets z.g.a.n. demomodel 50,00
56 Fiets z.g.a.n. demomodel 50,00
57 Fiets z.g.a.n. demomodel 50,00