Kavellijst Restpartijen Delft O

1 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
2 Zout 10000 zakjes 1,00
3 Carnaval maskertjes doosje vol 1,00
4 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
5 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
6 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
7 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
8 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
9 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
10 Box met loombandjes 1,00
11 Universiteit mutjes 5 stuks 1,00
12 Universiteit mutjes 5 stuks 1,00
13 Universiteit mutjes 5 stuks 1,00
14 Witte onderzetters doos vol 1,00
15 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 2,00
16 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 1,00
17 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 1,00
18 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 1,00
19 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 1,00
20 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 2,00
21 Oorbellen Zwart/Wit 72 stuks 1,00
22 Mandjes 2 stuks 1,00
23 Buiten thermometers doosje vol 1,00
24 Buiten thermometers doosje vol 1,00
25 Henna colour cream 20 stuks 1,00
26 Henna colour cream 20 stuks 1,00
27 Computer standaard doos vol 1,00
28 Computer standaard doos vol 1,00
29 Computer standaard doos vol 1,00
30 Computer standaard doos vol 1,00
31 Euro calculator 25 stuks 2,00
32 Euro calculator 25 stuks 1,00
33 Euro calculator 25 stuks 1,00
34 Henna colour cream 20 stuks 1,00
35 Henna colour cream 20 stuks 1,00
36 Zonnebrand 24 flessen factor 10 1,00
37 Kleine klokjes 5 stuks 1,00
38 Kleine klokjes 5 stuks 1,00
39 Paas mandjes 13 stuks 1,00
40 Mix kavel 2,00
41 Aftersex doekjes 12 doosjes a 36 stuks 1,00
42 Klein koffertje met wieltje 1,00
43 Leeuwtje als tandenborstel houders 18 stuks 1,00
44 Leeuwtje als tandenborstel houders 18 stuks 1,00
45 Peperclips 10 doosjes 1,00
46 Mix kaveltje met dam boord 1,00
47 Haarbandjes Ca 250 stuks 1,00
48 Haarbandjes Ca 250 stuks 1,00
49 Haarbandjes Ca 250 stuks 1,00
50 Haarbandjes Ca 250 stuks 1,00
51 Haarbandjes Ca 250 stuks 1,00
52 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
53 Groene CD hoesjes 50 stuks 1,00
54 Groene CD hoesjes 50 stuks 1,00
55 Groene CD hoesjes 50 stuks 1,00
56 Groene CD hoesjes 50 stuks 1,00
57 Handdoek haken Ca 25 stuks 1,00
58 Handdoek haken Ca 25 stuks 1,00
59 Handdoek haken Ca 25 stuks 1,00
60 Handdoek haken Ca 25 stuks 1,00
61 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
62 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
63 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
64 Div cd's 25 stuks 1,00
65 Div cd's 25 stuks 1,00
66 Tanden borstel met tandpast 20 stuks 1,00
67 Tanden borstel met tandpast 20 stuks 1,00
68 Schaaltjes 4 stuks 1,00
69 Grote witte vaas 1,00
70 Cadeau tasjes voor kerstmis 7 stuks 1,00
71 Kast ZONDER HOUT 2 stuks 1,00
72 Kast ZONDER HOUT 2 stuks 1,00
73 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
74 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
75 Plateau paars 3 per set 3 sets 1,00
76 Div cd's 25 stuks 1,00
77 Euro game 10 stuks 1,00
78 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
79 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
80 Groene slingers doosje vol 1,00
81 Groene slingers doosje vol 1,00
82 Gekleurde haarbanden 25 stuks 1,00
83 Spel domination 1,00
84 Waxine licht houder met raster 3 per set 2 sets 1,00
85 Speelgoed 10 stuks 1,00
86 Speelgoed 10 stuks 1,00
87 Waxine licht houder met raster 3 per set 2 sets 1,00
88 Div cd's 25 stuks 1,00
89 Div cd's 25 stuks 1,00
90 Div cd's 25 stuks 1,00
91 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
92 Canvas schilderij van suske en wiske 1,00
93 Canvas schilderij van kuifje 1,00
94 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
95 Schaatsbeschermers 15 stuks 1,00
96 Schaatsbeschermers 15 stuks 1,00
97 Kast ZONDER HOUT 2 stuks 1,00
98 Behang randen 15 stuks 1,00
99 Behang randen 15 stuks 1,00
100 Doos vol met baby flesjes 1,00
101 Hangmappen 25 stuks 1,00
102 Hangmappen 25 stuks 1,00
103 Hangmappen 25 stuks 1,00
104 Standaard met waxine licht 2 stuks 2,00
105 Standaard met waxine licht 2 stuks 2,00
106 Tiger handdoekhaken Ca 25 stuks 1,00
107 Benny hill video banden 40 stuks 1,00
108 DVD bernauld hunauld 40 stuks 1,00
109 Kerst ster als lamp 1,00
110 Kerst ster als lamp 1,00
111 Tiger handdoekhaken Ca 25 stuks 1,00
112 Div cd's 25 stuks 1,00
113 Doos met papieren place mats minimaal 1000 stuks 1,00
114 Pvc reiniging 4 stuks 1,00
115 Deo kids 5 stuks 1,00
116 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
117 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
118 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
119 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
120 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
121 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
122 Euro game 10 stuks 1,00
123 Disnet pc cd 10 stuks 1,00
124 Disnet pc cd 10 stuks 1,00
125 Koper poets 12 sets 1,00
126 Koper poets 12 sets 1,00
127 Zout 10000 zakjes 1,00
128 Diadeems 25 stuks 1,00
129 Div cd's 25 stuks 1,00
130 Koffie potje met beker 1,00
131 Waxine licht houder met raster 3 per set 2 sets 1,00
132 Waxine licht houder met raster 3 per set 2 sets 1,00
134 Puzzeltjes van 107 stukjes 15 puzzels 1,00
135 Div cd's 25 stuks 1,00
136 Doosje met kerst kaarten 1,00
137 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
138 Doosje met kerst deco 1,00
139 Diadeems 25 stuks 1,00
140 Bruine onderzetters 6 stuks 1,00
141 Bruine onderzetters 6 stuks 1,00
142 Bruine onderzetters 6 stuks 1,00
143 Diadeems 25 stuks 1,00
144 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
145 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
146 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
147 Koffie schoteltjes 10 stuks 1,00
148 Div cd's 25 stuks 1,00
149 Kerst kaarten 5 doosjes 2,00
150 Kerst kaarten 5 doosjes 2,00
151 Kerst kaarten 5 doosjes 1,00
152 Happy teddy 1,00
153 Div cd's 25 stuks 1,00
154 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
155 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
156 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
157 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
158 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
159 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
160 Standaard met waxine licht 2 stuks 1,00
161 Doosje met filters voor koffie of thee 1,00
162 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
163 DVD's zie foto 1,00
164 Vingertanden borstels 2 per set 15 sets 1,00
165 Kaarsen met houder ZIE FOTO 1,00
166 Fotoboek 10 stuks 1,00
167 Spiegeltjes 15 stuks 1,00
168 Spiegeltjes 15 stuks 1,00
169 Spiegeltjes 15 stuks 1,00
170 Lp's voor de smurfen etc etc 4,00
171 Eendjes 4 per set 10 sets 2,00
172 Kerst glitters 7 doosjes 1,00
173 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
174 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
175 Kerst poppetjes 5 stuks 1,00
176 Standaard met waxinelicht 2 stuks 2,00
177 Line zakje voor strijk spullen 1,00
178 Line zakje voor strijk spullen 1,00
179 Speakers NIET GETEST 2,00
180 Speentjes 2 per set 12 sets 1,00
181 Oorbellen mix 172 stuks 3,00
182 Oorbellen mix 172 stuks 2,00
183 Desinection 3 stuks van 1 liter 2,00
184 DVD zwarte hoesjes 50 stuks 1,00
185 DVD zwarte hoesjes 50 stuks 1,00
186 DVD zwarte hoesjes 50 stuks 1,00
187 DVD zwarte hoesjes 50 stuks 1,00
188 Div cd's 25 stuks 1,00
189 Verlengkabbel 7 meter 4 stuks 1,00
190 Div cd's 25 stuks 1,00
191 Div cd's 25 stuks 1,00
192 DVD doves of ware Ca 20 stuks 1,00
193 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
194 Clips voor vuilniszak 12 sets 1,00
195 Grote vaas 1,00
196 Schotteltjes 7 stuks 1,00
197 Doosje met goudkleurige bolletjes 6 stuks 1,00
198 Fotolijst en rode en blauwe 1,00
199 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
200 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
201 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
202 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
203 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
204 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
205 Line strijk spullen 1,00
206 Line strijk spullen 1,00
207 Doosje met div behang randen 1,00
208 Regenhoesje voor kinderzitje 12 stuks 1,00
209 Insecte val WERKING ONBEKEND 1,00
210 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
211 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
212 Oorbellen mix van kleuren 172 stuks 2,00
213 Body trim 2 stuks 1,00
214 Bekers 18 stuks 1,00
215 Schoensmeer 12 stuks 1,00
216 Bruine kaarse plateau 12 stuks 2,00
217 Sinterklaas cadeau papier 5 per set 10 sets 3,00
218 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
219 Waxine licht glaasjes 12 stuks 1,00
220 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
221 Aftersex doekjes 12 doosjes a 36 stuks 1,00
222 Bruine vaasjes 12 stuks 1,00
223 Euro game 10 stuks 1,00
224 Line stijk spullen 1,00
225 Terracotta kaarsen plateau 7 stuks 1,00
226 Digimon wandplaten 10 stuks 1,00
227 Digimon wandplaten 10 stuks 1,00
228 Digimon wandplaten 10 stuks 1,00
229 Digimon wandplaten 10 stuks 1,00
230 Kerst mannetjes 5 stuks 1,00
231 Paasmandjes 13 stuks 1,00
232 Kleine porseleinen mutjes 60 stuks 2,00
233 Kerst poppetjes 3 stuks 1,00
234 Kerst dolly santa 2 stuks 1,00
235 Zwarte onderzetters 6 stuks 1,00
236 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
237 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
238 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
239 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
240 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
241 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
242 Jongen en meisje 2 sets 1,00
243 Jongen en meisje 2 sets 1,00
244 Cd speler hoesjes en voor 4 cd's 10 stuks 1,00
245 Cd speler hoesjes en voor 4 cd's 10 stuks 1,00
246 DVD ziel 25 stuks 1,00
247 DVD ziel 25 stuks 1,00
248 Disney pc cd 10 stuks 1,00
249 Disney pc cd 10 stuks 1,00
250 Kleine porseleinen mutjes 40 stuks 1,00
251 Waxine licht houders 6 stuks 1,00
252 Grote blikken 2 stuks 1,00
253 Filtjes voor onder de stoelen 1,00
254 Vaasjes wit 2 stuks 1,00
255 Kleine porseleinen mutjes 30 stuks 1,00
256 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
257 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
258 Doosje met div kerst kaarten 1,00
259 Leeuwtje als tandenborstel houder 16 stuks 1,00
260 Leeuwtje als tandenborstel houder 16 stuks 1,00
261 Doos met telefoon hoesjes van betty boop 2,00
262 Waxine licht houder GEEL 24 stuks 1,00
263 Hol en bol zwart 12 stuks 2,00
264 Doos met wandcontact dozen 1,00
265 Waxine licht houders GEEL 24 stuks 1,00
266 Oorbellen Zwart/Wit 24 stuks 1,00
267 Oorbellen Zwart/Wit 24 stuks 1,00
268 Oorbellen Zwart/Wit 24 stuks 1,00
269 Oorbellen Zwart/Wit 24 stuks 1,00
270 Oorbellen Zwart/Wit 24 stuks 1,00
271 Oorbellen Zwart/Wit 24 stuks 1,00
272 Paasmandjes 13 stuks 1,00
273 Disney pc cd 10 stuks 1,00
274 Disney pc cd 10 stuks 1,00
275 Oranje servetten 6 per pak 3 pakken 1,00
276 Doosje met kerst kaarten 1,00
277 Doosje met kerst kaarten 1,00
278 Doos met schoensmeer 1,00
279 Doosje met kerst kaarten 1,00
280 Doos met oranje spullen 1,00
281 Oorbellen mix van 196 stuks 2,00
282 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
283 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
284 Kensington beertjes 6 stuks 1,00
285 Schaatsbeschermers 15 stuks 1,00
286 Schaatsbeschermers 15 stuks 1,00
287 Deco paarse vinders 144 stuks 1,00
288 Deco paarse vinders 144 stuks 1,00
289 DVD bernauld hunauld 50 stuks 1,00
290 DVD bernauld hunauld 50 stuks 1,00
291 Terracotta kaarsen plateau 7 stuks 1,00
292 Terracotta kaarsen plateau 7 stuks 1,00
293 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
294 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
295 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
296 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
297 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
298 Wella color mousse 3 per set 10 sets 2,00
299 Oorbellen mix van kleuren 196 stuks 3,00
300 Oorbellen mix van kleuren 196 stuks 2,00
301 MIx kaveltje 1,00
302 Paneel verbinders 8 stuks 2,00
303 Paneel verbinders 8 stuks 2,00
304 BBQ set 1,00
305 BBQ handschoenen 5 stuks 1,00
306 DVD van Marokko 25 stuks 2,00
307 Doos vol met benny hil videobanden 1,00
308 Div cd's 25 stuks 1,00
309 Tiger afdekkapjes doosje vol 1,00
310 Peperclips 10 doosjes 1,00
311 Desinfection 2 stuks van 1 liter 1,00
312 Krat vol met tuinsproeiers 1,00
313 Krat vol met ijsloly makers 1,00
314 Kerst deco 6 stuks 1,00
315 Fotolijst zelf maken 5 per set 14 sets 2,00
317 DVD fausso coppi 25 stuks 1,00
318 Verlengkabbel van 10 meter 3 stuks 1,00
319 Doosje met kaboutertjes 1,00
320 Doosje met kaboutertjes 1,00
321 Fotolijst 30x40cm 1,00
322 Thermometer 6 stuks 1,00
323 Kast ZONDER HOUT 2 stuks 1,00
324 Cd funk-k doosje vol 1,00
325 Cd funk-k doosje vol 1,00
326 Zwarte onderzetters 6 stuks 1,00
327 Bruine onderzetters 6 stuks 1,00
328 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
329 Fotolijst als boekje of hangend 16 stuks 1,00
330 Waxine licht houder 3 per set 4 sets 1,00
331 Hangmappen 25 stuks 1,00
332 Hangmappen 25 stuks 1,00
333 Hangmappen 25 stuks 1,00
334 Paneel verbinders 8 stuks 2,00
335 Henna colour cream 20 stuks 1,00
336 Euro game 10 stuks 1,00
337 Euro game 10 stuks 1,00
338 Carseat blockers 5 stuks 1,00
339 Mix kaveltjes 1,00
340 Mix kaveltjes 1,00
341 Waxine licht houders 6 stuks 1,00
342 Mix kaveltjes 1,00
343 Doosje kerst deco 1,00
344 Doosje speelgoed 1,00
345 Mix kavel 2,00
346 Mix kavel 2,00
347 Mix kavel 2,00
348 Mix kavel 2,00