Kavellijst Faill. veiling Winthouw B.V. The Factory-Amstelveen

1 Winkel balie industrielook zeer mooi gebogen ca 400 x 72 x 102 cm 140,00
2 Kassasysteem ELO compleet met kassalade EPSON bonprinter pinautomaat valsgelddetector, printer, en scanner 85,00
3 NESTLE waterzuil incl 9 lege reservoirs met elk € 11 statiegeld per stuk 45,00
4 Zinken prullenbak met deksel dia 45 cm en 60 cm hoogte 6,00
5 Houten wolken plafond decoratie met lampen 10,00
6 Stalen industrielook wandkleding rekken ca 550 cm x 380 cm hoog incl alles aan en op de rekken 60,00
7 Versterker incl 2 boxen 14,00
8 Stalen industrielook wandkleding rekken ca 180 cm x 380 cm hoog incl alles aan en op de rekken 46,00
9 Kleerhanger opbergzuilen 2 stuks incl enkele hangers 6,00
10 Industrie look lampen 2 stuks dia 50 cm zelf afpakken 60,00
11 Paspop vrouw incl glazen voet heeft wat beschadigingen zie foto 19,00
12 Neon OPEN bord 14,00
13 Winkelrek ijzer REPLAY 192x120x10 cm 5,00
14 Verplaatsbare wandrek kleding rek / roomdiver 195x158 cm HxB incl 2 ophanghalen 19,00
15 Verplaatsbare wandrek kleding rek / roomdiver 195x158 cm HxB incl 2 ophanghalen 17,00
16 Paspop heren met glazen voet 17,00
17 Paspop heren met glazen voet 17,00
18 CROSSPOINT detectiepoortjes 2 stuks 125,00
19 ALERT METALGUARD metaaldetectie zuilen 2 stuks incl besturingskast 50,00
20 Verrijdbare kledingrek verstelbaar 80 cm 8,00
21 Industrie look lampen 2 stuks dia 50 cm zelf demonteren 60,00
22 Paspop vrouw incl stalen voet heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
23 Zware industrielook winkelpresentatie tafel met 2 niveaus 220 x 120 cm 35,00
24 Heren paspop incl glazen voet 15,00
25 Verplaatsbare wandrek kleding rek / roomdiver 195x158 cm HxB incl 2 ophanghalen 20,00
26 LEGEND rek met div riemen ca 115 stuks in totaal 60,00
27 Stalen winkel / magazijnstelling 260 x 250 x 40 cm 60,00
28 Heren paspop incl glazen voet , heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
29 Heren paspop incl glazen voet , heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
30 Industrielook lampen 5 stuks dia 50 cm 120,00
31 PAR 64 lampen met halogeen lampjes 6 stuks 70,00
32 Schijnwerpers 4 stuks 45,00
33 Schijnwerpers 3 stuks 35,00
34 Prachtige decoratie dakconstructie met 4 spanten (hout) en verzinkte golfplaten 500 x 1200 cm 250,00
35 PAR 64 lampen met halogeen lampjes 7 stuks en 1 kleinere 70,00
36 Dames buste tempex 2 stuks met beschadigingen zie foto 7,00
37 Dames buste tempex 2 stuks met beschadigingen zie foto 6,00
38 Tassen papier en stof ca 300 stuks div maten 10,00
39 Stalen winkel / magazijnstelling 600 x 250 x 40 cm , incl alle legplanken 90,00
40 Zware industrielook winkelpresentatie tafal met 3 niveaus 220 x 120 cm , 45,00
41 Winkelstelling / kleding rek industrie look 140x85 cm incl kleerhangers 70,00
42 Wand winkel rek 3 niveaus 110x120x110 cm 26,00
43 Prachtige Industrielook pashokjes incl traanplaat en beugel aan de voorzijde 60,00
44 Winkel / magazijn stelling staal industrielook ca 220x250 cmincl legborden en haken 45,00
45 PAR 64 spots 3 stuks met halogeenspot 35,00
46 Roomdiver kast 186x44x39 cm demonteerbaar 3,00
47 Decoratie ventilatoren dia ca 110 cm met blacklicht verlichting 20,00
48 Zinken prullenbak dia 45 cm hoogte 60 cm met deksel 4,00
49 Tempex vrouwen bustes 2 stuks met beschadigingen zie foto's 5,00
50 Halfronde plafonddecoratie met lampen ca 300 cm lang 1,00
51 Trapjes 2 stuks 9,00
52 Kledingwinkel rek ca 240 x 250 cm 14,00
53 Stalen band met 8 grote pistonhaken 4,00
54 Prachtige Industrielook pashokjes incl traanplaat en beugel aan de voorzijde, 380 x 230 cm 60,00
55 Industrielook lampen 4 stuks dia 50 cm 90,00
56 Winkelstelling industrie look 220x120 cm onderste plank met 3 niveaus 25,00
57 Ondergoed pasvorm MUCHAACHOMALO 2 stuks 6,00
58 Winkel stelling 3 niveaus 220 x 120 cm onderste plank 30,00
60 Room diver kast 190x105x38 cm 6,00
61 Stalen stellingrek met bord en 8 pistonhalen 194x160cm 17,00
62 Ondergoed displays kunststof 2 stuks 8,00
63 Winkelstelling tafel met 2 niveaus onderste plank 220 x 120 cm 35,00
64 Heren paspop incl glazen voet , heeft wat beschadigingen zie foto en mist 1 hand 12,00
65 Heren paspop incl ijzeren voet , heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
66 Heren paspop incl glazen voet , heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
67 Winkel room diver rek met enkele pistonhaken 195x160 cm hxb 17,00
68 Dames paspop incl glazen voet , heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
69 Dames paspop incl glazen voet , heeft wat beschadigingen zie foto 17,00
70 Kubus kast met legplanken 215x40x40cm 6,00
71 Stalen winkelstelling 180x250 cm , incl alle accessoires op de rek 17,00
72 Tempex ondergoed displays 3 stuks enkele beschadigingen 8,00
73 Stalen winkel / magazijnstelling 850 x 250 x 40 cm , incl alle legplanken en accessoires op en in de rek excl speaker 120,00
74 CROSSPOINT detectiepoortjes 2 stuks 95,00
75 ALERT METALGUARD metaaldetectie zuilen 2 stuks incl besturingskast 50,00
76 Industrie look lampen 2 stuks dia 50 cm zelf afpakken 60,00
77 PAR 64 spots 3 stuks met halogeenspot 35,00
78 PAR 64 lampen met halogeen lampjes 6 stuks 60,00
79 PAR 64 lampen met halogeen lampjes 3 stuks 30,00
80 Schijnwerpers 6 stuks 60,00
81 Schijnwerpers 6 stuks 60,00
82 Neon OPEN bord 60,00
83 Prachtige decoratie dakconstructie met 3 spanten (hout) en verzinkte golfplaten 500 x 1100 cm 200,00
84 Beveilinginscamera's 4 stuks met 2 monitoren 50,00
85 Plafon decoratie plaat met lampen ca 300 cm 1,00
86 Magazijnstelling met inhoud hoofdzakelijk papieren 800 tasjes en reclame items 25,00
87 Reserve onderdelen om een winkel stellig te maken met 2 niveaus 12,00
88 Houten kleerhangers ca 300 stuks 45,00
89 Reserve onderdelen van de winkelstellingen 5,00
90 Stoffen schoppers ca 190 stuks 10,00
91 Beveiligingsclips minimaal 3000 stuks incl ontlabeler zie laatste foto 35,00
92 Diverse lampen nieuw en gebruikt / verwisseld oa TL, Gloei , LED en Halogeen minimaal 130 stuks 10,00
93 Reserve haken voor de draadwanden minimaal 20 stuks en nog een aantal pistonhaken 3,00
94 Bustes 2 stuks zie foto 4,00
95 Diverse retourkleding ca 6 stuks 4,00
96 Magazijnstelling 200 cm 40 cm diep incl inhoud stelling alles meenemen 25,00
97 Complete inhoud keukenkastjes en op het aanrecht 10,00
98 Bistrotafeltje met 2 klapstoelen 5,00
99 Room diver kast 190x105x38 cm 5,00
100 Ring met 20 pistonhaken 5,00
101 Diverse reclame items 5 stuks zie foto 2,00