Kavellijst Partijen Schiedam D

1 Kop en schotel met gebaksbordje per set 6 sets GEEL verpakking waterschade 4,00
2 Kop en schotel met gebaksbordje per set 6 sets GEEL verpakking waterschade 4,00
3 Kop en schotel met gebaksbordje per set 12 sets GEEL verpakking waterschade 7,00
4 Kop en schotel met gebaksbordje per set 12 sets GEEL verpakking waterschade 7,00
5 Nagelknippers 3 per set 15 sets 4,00
6 Nagelknippers 3 per set 15 sets 4,00
7 Nagelknippers 3 per set 22 sets 6,00
8 Seconde lijm 2 per set 10 sets 4,00
9 Seconde lijm 2 per set 10 sets 5,00
10 Seconde lijm 2 per set 10 sets 4,00
11 Pennen sets 10 sets 3,00
12 Pennen sets 10 sets 3,00
13 Pennen sets 14 sets 4,00
14 Ijs loly makers div kleuren ROND 14 stuks 2,00
15 Flessen openers 14 stuks 3,00
16 Grote bekers div kleuren 11 stuks 3,00
17 Grote bekers div kleuren 11 stuks 3,00
18 Grote bekers div kleuren 11 stuks 3,00
19 IJs lolly makers rond 25 stuks 3,00
20 IJs lolly makers rond 25 stuks 3,00
21 IJs lolly makers rond 25 stuks 3,00
22 IJs lolly makers rond 25 stuks 3,00
23 Mix doos batterijen 6,00
24 Schilderijen 4 stuks 3,00
25 Aperitief glaasjes div kleuren 25 stuks 3,00
26 Aperitief glaasjes div kleuren 25 stuks 3,00
27 Aperitief glaasjes div kleuren 25 stuks 3,00
28 Luchtverfrissers met inhoud 10 stuks 2,00
29 Luchtverfrissers met inhoud 10 stuks 2,00
30 Luchtverfrissers met inhoud 10 stuks 2,00
31 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
32 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
33 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
34 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
35 Disney bekers div kleuren 20 stuks 7,00
36 Disney bekers div kleuren 20 stuks 7,00
37 Disney bekers div kleuren 20 stuks 7,00
38 Disney bekers div kleuren 20 stuks 7,00
39 Graskantel scharen 3 stuks 5,00
40 Graskantel scharen 3 stuks 5,00
41 Graskantel scharen 3 stuks 5,00
42 Tuinsproeiers 3 stuks 4,00
43 Tuinsproeiers 3 stuks 4,00
44 Tuinsproeiers 3 stuks 4,00
45 Tuinsproeiers 3 stuks 4,00
46 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks 2,00
47 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks 2,00
48 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks 2,00
49 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks 2,00
50 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks 3,00
51 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks 3,00
52 Gekleurde schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks 3,00
53 Div raspen met bakje 5 stuks 3,00
54 Div raspen met bakje 5 stuks 3,00
55 Ijs loly makers plat div kleuren 10 stuks 3,00
56 Ijs loly makers plat div kleuren 10 stuks 3,00
57 Ijs loly makers plat div kleuren 10 stuks 3,00
58 Ijs loly makers plat div kleuren 10 stuks 3,00
59 Luchtverfrissers voor de wc 10 houders + 30 flacons 4,00
60 Luchtverfrissers voor de wc 10 houders + 30 flacons 4,00
61 Luchtverfrissers voor de wc 10 houders + 30 flacons 4,00
62 Luchtverfrissers voor de wc 20 houders + 60 flacons 8,00
63 Luchtverfrissers voor de wc 20 houders + 60 flacons 8,00
64 Luchtverfrissers voor de wc 20 houders + 60 flacons 8,00
65 BBQ Rvs set 2,00
66 BBQ Rvs set 2,00
67 BBQ Rvs set 2,00
68 Aftersex doekjes 12 doosjes a 36 stuks 3,00
69 BBQ staalborstel 5 stuks 3,00
70 BBQ staalborstel 5 stuks 3,00
71 BBQ staalborstel 5 stuks 3,00
72 BBQ staalborstel 5 stuks 3,00
73 Badstoppers 24 stuks 4,00
74 Badstoppers 24 stuks 4,00
75 Badkamer matten div kleuren 2 stuks 3,00
76 Badkamer matten div kleuren 4 stuks 6,00
77 Badkamer matten div kleuren 4 stuks 6,00
78 Badkamer matten div kleuren 4 stuks 6,00
79 Strecher rood 3,00
80 Tafel inklapbaar PAARS licht beschadigd 3,00
81 Tafel inklapbaar ORANJE licht beschadigd 3,00
82 Stofdoekjes met houder 4 stuks 1,00
83 Kop en schotel met gebaksbordje 6 sets ORANJE verpakking waterschade 4,00
84 Kop en schotel met gebaksbordje 6 sets ORANJE verpakking waterschade 4,00
85 Kop en schotel met gebaksbordje 12 sets ORANJE verpakking waterschade 8,00
86 Kop en schotel met gebaksbordje 12 sets ORANJE verpakking waterschade 8,00
87 Boterham doosjes 4 stuks 1,00
88 Markeerstiften set van 4 stuks 10 stuks 2,00
89 Markeerstiften set van 4 stuks 10 stuks 2,00
90 Markeerstiften set van 4 stuks 10 stuks 3,00
91 Markeerstiften set van 4 stuks 10 stuks 2,00
92 Platic bakjes met elastiek 6 stuks 2,00
93 Platic bakjes met elastiek 6 stuks 2,00
94 Platic bakjes met elastiek 6 stuks 2,00
95 Tape met dispensers 5 sets 3,00
96 Tape met dispensers 5 sets 3,00
97 Tape met dispensers 10 sets 5,00
98 Tape met dispensers 10 sets 5,00
99 Eare phone 4 stuks 3,00
100 Thee lichtjes LED 4 stuks 2,00
101 Thee lichtjes LED 4 stuks 2,00
102 Thee lichtjes LED 8 stuks 3,00
103 Ijs loly makers set van 2 stuks 10 stuks 3,00
104 Ijs loly makers set van 2 stuks 10 stuks 3,00
105 Ijs loly makers set van 2 stuks 10 stuks 3,00
106 Ijs loly makers set van 2 stuks 10 stuks 3,00
107 Kinderarmbandjes per 2 stuks 10 sets 2,00
108 Kinderarmbandjes per 2 stuks 10 sets 2,00
109 Kinderarmbandjes per 2 stuks 15 sets 3,00
110 Seconde lijm per 2 stuks 10 sets 3,00
111 Seconde lijm per 2 stuks 18 sets 5,00
112 Seconde lijm per 2 stuks 18 sets 5,00
113 Luchtverfrissers met inhoud 15 stuks 3,00
114 Luchtverfrissers met inhoud 15 stuks 3,00
115 Luchtverfrissers met inhoud 20 stuks 4,00
116 Graskantel scharen 6 stuks 7,00
117 Graskantel scharen 6 stuks 7,00
118 Graskantel scharen 6 stuks 7,00
119 Tuinsproeiers 6 stuks 7,00
120 Tuinsproeiers 6 stuks 7,00
121 Tuinsproeiers 6 stuks 7,00
122 Tuinsproeiers 6 stuks 7,00
123 Desinfection 2 stuks van 1 liter 2,00
124 Desinfection 2 stuks van 1 liter 2,00
125 Desinfection 2 stuks van 1 liter 2,00
126 Desinfection 2 stuks van 1 liter 2,00
127 Knp boekjes set van 5 stuks 10 sets 5,00
128 Knp boekjes set van 5 stuks 10 sets 5,00
129 Knp boekjes set van 5 stuks 10 sets 5,00
130 Knp boekjes set van 5 stuks 10 sets 5,00
131 Jongleer keggelsets 6 sets 2,00
132 Jongleer keggelsets 6 sets 2,00
133 Jongleer ringen 6 sets 2,00
134 Jongleer ringen 6 sets 2,00
135 Jongleer ringen 6 sets 2,00
136 Plastic handschoenen set van 50 stuks 10 sets 4,00
137 Plastic handschoenen set van 50 stuks 10 sets 4,00
138 Plastic handschoenen set van 50 stuks 20 sets 7,00
139 Plastic handschoenen set van 50 stuks 20 sets 7,00
140 Tuinschaar 3,00
141 Nagelknippers 3 per set 15 sets 5,00
142 Disney notitie boekjes set van 8 stuks 7 sets 3,00
143 Disney notitie boekjes set van 8 stuks 7 sets 3,00
144 Flesjes lijm 8 stuks 3,00
145 Flesjes lijm 8 stuks 3,00
146 Flesjes lijm 8 stuks 3,00
147 Flesjes lijm 8 stuks 3,00
148 Bakvormen 5 sets 2,00
149 Bakvormen 5 sets 2,00
150 Grote dobbelstenen div kleuren set van 2 stuks 8 sets 5,00
151 Grote dobbelstenen div kleuren set van 2 stuks 8 sets 2,00
152 Afdruipbak voor bestek div kleuren 10 stuks 3,00
153 Afdruipbak voor bestek div kleuren 10 stuks 3,00
154 Minibaskets set per 3 stuks 8 sets ROND 3,00
155 Minibaskets set per 3 stuks 8 sets ROND 3,00
156 Minibaskets set per 3 stuks 8 sets ROND 3,00
157 Mini baskets per set van 3 stuks 8 sets ovaal 3,00
158 Mini baskets per set van 3 stuks 8 sets ovaal 3,00
159 Mini baskets per set van 3 stuks 8 sets ovaal 3,00
160 Schoenlepels set van 3 stuks 3 sets 1,00
161 Beeldjes div soorten uitzoeken ter plekke 25 stuks 4,00
162 Beeldjes div soorten uitzoeken ter plekke 25 stuks 4,00
163 Beeldjes div soorten uitzoeken ter plekke 25 stuks 4,00
164 Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 6 sets 4,00
165 Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 6 sets 4,00
166 Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 6 sets 4,00
167 Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 12 sets 7,00
168 Kop en schotel en gebaksbordje set mix van GEEL en ORANJE 12 sets 7,00
169 BBQ staalborstel 4 stuks 3,00
170 BBQ staalborstel 3 stuks 3,00
171 BBQ staalborstel 3 stuks 3,00
172 Diembladen 4 stuks 2,00
173 Diembladen 4 stuks 2,00
174 Jongleer ringen 6 sets 2,00
175 Jongleer kegels 6 sets 2,00
176 Jongleer kegels 6 sets 2,00
177 BBQ blaasbalg 2 stuks 3,00
178 Waterpistolen Ca 23cm 3 stuks 3,00
179 Waterpistolen Ca 23cm 3 stuks 3,00
180 Kleine waterpistooltjes 5 stuks 2,00
181 Hard plastic bekers 6 stuks 2,00
182 Hard plastic bekers 6 stuks 2,00
183 Aftersex doekjes 12 doosjes a 36 stuks 3,00
184 Rieten manden 2 stuks 4,00
185 Kaars in bakje met reserve set 10 sets 4,00
186 Kaars in bakje met reserve set 10 sets 4,00
187 Honden speelgoed 6 stuks 3,00
188 Honden speelgoed 6 stuks 3,00
189 Honden speelgoed 6 stuks 3,00
190 Tasspiegeltjes 100 stuks 6,00
191 Tasspiegeltjes 100 stuks 3,00
192 Gras kantelscharen 3 stuks 5,00
193 Sneeuwbal makers 5 stuks 3,00
194 Sneeuwbal makers 5 stuks 3,00
195 Mini basket set van 3 stuks 8 sets VIERKANT 3,00
196 Mini basket set van 3 stuks 8 sets VIERKANT 3,00
197 Grote luchtverfrissers 10 stuks 2,00
198 Grote luchtverfrissers 10 stuks 2,00
199 Grote luchtverfrissers 10 stuks 2,00
200 Grote luchtverfrissers 10 stuks 2,00
201 Bakvorm voor eieren 10 stuks 1,00
202 Bakvorm voor eieren 10 stuks 1,00
203 Mooie badkamer matten div kleuren 4 stuks 5,00
204 Mooie badkamer matten div kleuren 4 stuks 5,00
205 Mooie badkamer matten div kleuren 4 stuks 5,00
206 Mooie badkamer matten div kleuren 4 stuks 5,00
207 Skim board 2,00
208 Aftersex doekjes 12 doosjes a 36 stuks 3,00
209 Ijslolly makers plat div kleuren 10 stuks 2,00
210 Ijslolly makers plat div kleuren 10 stuks 2,00
211 Ijslolly makers plat div kleuren 10 stuks 2,00
212 Ijslolly makers plat div kleuren 10 stuks 2,00
213 Tuinsproeiers 3 stuks 4,00
214 Tuinsproeiers 4 stuks 5,00
215 Gras kantelscharen 3 stuks 5,00
216 Bijzet tafeltjes RVS poten met glazen plaat 4,00
217 Honden ballen 10 stuks 2,00
218 Honden ballen 10 stuks 2,00
219 Houten borstels 6 stuks 3,00
220 Houten borstels 6 stuks 3,00
221 Watermeters voor de tuin 6 stuks 2,00
222 Watermeters voor de tuin 6 stuks 2,00
223 Zinken bloempotten haast voor niks 10 stuks 2,00
224 Zinken bloempotten haast voor niks 10 stuks 2,00
225 Zinken bloempotten haast voor niks 20 stuks 4,00
226 Zinken bloempotten haast voor niks 20 stuks 4,00
227 Zinken bloempotten haast voor niks 30 stuks 5,00
228 Zinken bloempotten haast voor niks 30 stuks 5,00
229 Dvd's 10 verschillende 2,00
230 Dvd's 10 verschillende 2,00
231 Dvd's 10 verschillende 2,00
232 Zeef 4 in een set 10 sets 3,00
233 Zeef 4 in een set 10 sets 3,00
234 Zeef 4 in een set 10 sets 3,00
235 Zeef 4 in een set 15 sets 4,00
236 Zeef 4 in een set 20 sets 5,00
237 Zeef 4 in een set 25 sets 6,00
238 Lantaren op batterij EX BATT 3 stuks 3,00
239 Hard plastic bloempotten rood 10 stuks 3,00
240 Hard plastic bloempotten rood 10 stuks 3,00
241 Luxe dun schillers 10 stuks 2,00
242 Kinderspeelgoed 5 stuks 1,00
243 Duikstaven set per 2 stuks 6 sets 2,00
244 Duikstaven set per 2 stuks 6 sets 2,00
245 Globe met puntenslijpers 4 stuks 2,00
246 Sla bestek 9 sets 2,00
247 IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 20 stuks 3,00
248 IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 20 stuks 3,00
249 IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 20 stuks 3,00
250 IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 30 stuks 4,00
251 IJsbakjes voor ijsklontjes te maken div kleuren 30 stuks 4,00
252 Bestek sets 3 sets 4,00
253 Bestek sets 3 sets 4,00
254 Div kammen 25 stuks 3,00
255 Div kammen 25 stuks 3,00
256 Div kammen 25 stuks 3,00
257 Houten borstels 6 stuks 3,00
258 Luxe borstels 2 stuks 2,00
259 Luxe borstels 2 stuks 2,00
260 Luxe borstels 2 stuks 2,00
261 Grote mokken 5 stuks 3,00
262 Kleine mokken 5 stuks 2,00
263 Wc als spaarpot 2,00
264 Wc als spaarpot 2,00
265 Wc als spaarpot 2,00
266 Wc als spaarpot 2,00
267 Plastic bekers 20 stuks 3,00
268 Ijs lolly makers rond 25 stuks 3,00
269 Ijs lolly makers rond 25 stuks 3,00
270 Inkt vullingen 50 stuks 3,00
271 Inkt vullingen 50 stuks 3,00
272 Inkt vullingen 50 stuks 3,00
273 Bad sponzen 4 stuks 1,00
274 Cats bal 1,00
275 Handdoek klemmen 20 stuks 2,00
276 Handdoek klemmen 20 stuks 2,00
277 Handdoek klemmen 20 stuks 2,00
278 Handdoek klemmen 20 stuks 2,00
279 Zinken bloempotten haast voor niks 10 stuks 2,00
280 Zinken bloempotten haast voor niks 10 stuks 2,00
281 Zinken bloempotten haast voor niks 20 stuks 4,00
282 Zinken bloempotten haast voor niks 20 stuks 4,00
283 Zinken bloempotten haast voor niks 30 stuks 6,00
284 Zinken bloempotten haast voor niks 30 stuks 6,00
285 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
286 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
287 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
288 Potlockers 2 per set 24 sets 1,00
289 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinde 100 stuks 2,00
290 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinde 100 stuks 2,00
291 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinde 200 stuks 4,00
292 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinde 200 stuks 4,00
293 Air fresh om aan de muur te hangen 10 stuks 3,00
294 Air fresh om aan de muur te hangen 10 stuks 3,00
295 Gas aanstekers 3 stuks 1,00
296 Plastic poncho 5 stuks 2,00
297 Plastic poncho 5 stuks 2,00
298 Plastic poncho 5 stuks 2,00
299 Disney bekers 20 stuks 7,00
300 Disney bekers 20 stuks 7,00
301 Afdruipbak voor bestek 7 stuks 2,00
302 Plateau met 2 vaasjes 1,00
303 Plateau met 2 vaasjes 1,00
304 Plateau met 2 vaasjes 2 stuks 2,00
305 Honden baken RVS 4 stuks 3,00
306 Kleine mandjes 3 per set 5 sets 2,00
307 Aanstekers + dover 2 stuks 2,00
308 Aanstekers + dover 3 stuks 3,00
309 Pennensets + briefopener 2 stuks 2,00
310 Thee potten 3 stuks 2,00
311 Kop en schotel set 2 per set 2 sets 2,00
312 Plate mets set 4 per set 2 sets 2,00
313 Plate mets set 4 per set 2 sets 2,00
314 Citrus pers div kleuren 12 stuks 3,00
315 Citrus pers div kleuren 12 stuks 3,00
316 Citrus pers div kleuren 12 stuks 3,00
317 Kleinen mapje met notitie boekje 15 stuks 2,00
318 Tafelklemmen per 4 in set 10 sets 4,00
319 Tafelklemmen per 4 in set 10 sets 4,00
320 Tafelklemmen per 4 in set 10 sets 4,00
321 Tafelklemmen per 4 in set 20 sets 8,00
322 Tafelklemmen per 4 in set 20 sets 8,00
323 Tafelklemmen per 4 in set 20 sets 8,00
324 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks 2,00
325 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinden 100 stuks 2,00
326 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks 4,00
327 Div kleuren schaaltjes voor div doeleinden 200 stuks 4,00
328 Pannen handschoenen Zilver 12 stuks 3,00
329 Pannen handschoenen Zilver 12 stuks 3,00
330 Spaghetti tangen 5 stuks 3,00
335 Boodschappen trolley met tas 4,00
336 Boodschappen trolley met tas 4,00
337 Boodschappen trolley met tas 4,00
338 Boodschappen trolley met tas 4,00
339 Badkamer matten 2 stuks 3,00
340 Badkamer matten 4 stuks 6,00
341 Badkamer matten 4 stuks 6,00
342 Badkamer matten 4 stuks 6,00
343 Nagelknippers 3 per set 15 sets 4,00
344 Nagelknippers 3 per set 15 sets 4,00
345 IJsscheppen 6 stuks 1,00
346 Hardplasti kartel messen 9 stuks 2,00
347 Hardplasti kartel messen 9 stuks 2,00
348 Verschillende scharen 5 stuks 2,00
349 Vulpotloden met extra vulling 6 sets 2,00
350 Balpen 4 op blitsers 5 sets 2,00
351 Balpen 4 op blitsers 8 sets 3,00
352 Fresh air zonder verpakking met vulling 25 stuks 2,00
353 Fresh air zonder verpakking met vulling 25 stuks 2,00
354 Fresh air zonder verpakking met vulling 25 stuks 2,00
355 Fresh air zonder verpakking met vulling 25 stuks 2,00
356 Golfset 2,00
357 Mix kavel schilderijen 3,00
358 Deco eenden met bakje 4 stuks 3,00
359 Deco eenden met bakje 4 stuks 3,00
360 Deco eenden met bakje 4 stuks 3,00
361 Kaars in bakje + reserve 6 sets 4,00
362 Kaars in bakje + reserve 6 sets 4,00
363 Deco eenden 6 sets 4,00
364 Deco eenden 6 sets 4,00
365 Paasmobiel 20 stuks 3,00
366 Paasmobiel 20 stuks 3,00
367 Lampen sets led 8 sets 4,00
368 Lampen sets led 8 sets 4,00
369 Disney horloge 1,00
370 Kop en schotel en gebaksbord mix van ORANJE/GEEL 6 sets verpakking waterschade 4,00
371 Kop en schotel en gebaksbord mix van ORANJE/GEEL 6 sets verpakking waterschade 4,00
372 Kop en schotel en gebaksbord mix van ORANJE/GEEL 12 sets verpakking waterschade 7,00
373 Kop en schotel en gebaksbord mix van ORANJE/GEEL 12 sets verpakking waterschade 7,00
374 Mix kavel 3,00
375 Mix kavel 3,00
376 Mix kavel 3,00
377 Mix kavel 3,00
378 Mix kavel 3,00
379 Mix kavel 3,00
380 Mix kavel 5,00
381 Aperitief glaasjes 25 stuks 3,00
382 Aperitief glaasjes 25 stuks 3,00
383 Aperitief glaasjes 25 stuks 3,00
384 Aperitief glaasjes 25 stuks 3,00