Prachtig Oude potlood tekening gesigneerd

€3,00

Startbod: €1,00
Resterende tijd Gesloten
Starttijd 19 Sep. 2017 21:00:00
Eindtijd 26 Sep. 2017 20:35:00
Status veiling Gesloten
Veilingkosten 15%
Btw Marge
Verzendgewicht Deze kavel kan niet worden verzonden!
Staat kavel Gebruikt

Prachtige potloodtekening gezet achter glas in houtenlijst Afmetingen buitenmaat 65cm breedte bij 80,5cm hoogte stempel op de achterzijde apostolaat van de rozenkrans antwepen deze heeft bestaan tot 1967 dus tekening is sowieso van voor die tijd