Prachtig Oude potlood tekening gesigneerd
€3,00
Startbod: | €1,00 |
Resterende tijd | Gesloten |
Starttijd | 19 Sep. 2017 21:00:00 |
Eindtijd | 26 Sep. 2017 20:35:00 |
Status veiling | Gesloten |
Veilingkosten | 15% |
Btw | Marge |
Verzendgewicht | Deze kavel kan niet worden verzonden! |
Staat kavel | Gebruikt |
Prachtige potloodtekening gezet achter glas in houtenlijst Afmetingen buitenmaat 65cm breedte bij 80,5cm hoogte stempel op de achterzijde apostolaat van de rozenkrans antwepen deze heeft bestaan tot 1967 dus tekening is sowieso van voor die tijdBreng een bieding uit
Plaats bod:
Plaats autobod: